Začátek 33.tt a hlad. Jak na něj vyzrát?

revmelin
30. lis 2019

Holky, poslední dobou se ráno budím s příšerným pocitem hladu, přitom večer večeřím. Posledních pár dnů se ještě přidal pocit hladu v noci 😕 vzbudím se na WC, a tak okolo 3-5 mám problémy usnout. Kručí mi v žaludku a mám hlad. Bohužel kolem té 5h je to téměř denně. V té době mi zvoní budík a píchám si Fraxiparine, takže se tomu nejde vyhnout. Nějaká rada jak vyzrát na pocit hladu? V těhotenství jsem se naučila pravidelně snídat, což je super. Nechci si však osvojit noční jezení.. Přibrala jsem, dle posledního vážení 8 kg, ale začínala jsem s vyšší váhou, proto tohle řeším. Být jak proutek tak nad tím mávnu rukou a dám si sváču 😀

summer2012
30. lis 2019

Měla jsem také, řešila jsem teplým mlékem...ségra moc nemusí samotné mléko, dělala si kakako 😉

martiniquest
30. lis 2019

@revmelin Cukr mas v pohode? U me tyto hladaky byly dusledkem lehce zvysene lacne glykemie. Pomohlo mi nizkosacharidove stravovani a v pripade nouze nocni svacina (low carb - po tom bic navic nepriberes a je to na prechodnou dobu). Po 35tt se mi to zlepsilo. Ted uz mam hladak jen kdyz se vecer pred spani najim vetsiho mnozstvi sacharidu.

amazonkajanik
30. lis 2019

Mě chytala žravá nejvíc na večer, ale do 6.měsíce jsem pribrala tak 3kg, dokonce jsem měla i propad o kilo z nervů. Pak se to rozjelo a rodila jsem se 24kg nahoře 😣😂 ale nějak jsem to neřešila, prostě to bylo pro malého, jelikož jsem ten typ, co vydrží celý den bez jídla v plném zápřahu ...

lida9
30. lis 2019

taky znam, bolest z hladu co cloveka v noci vzbudi😀 prestoze ze ji normalne, večeří i snídá... ja se naucila si na noc nakrajet kousek jablka, par kulicek vina, doda to cukr a zasyti zaludek... tu bolest bych jinak do rana nevydrzela.

revmelin
autor
30. lis 2019

@martiniquest na testech na těhu cukrovku jsem ho měla v pořádku, od té doby jsem si ho neměřila. Babička má doma glukoměr, tak si ho asi půjčím a zkusím dva dny měřit. Díky za tip

revmelin
autor
30. lis 2019

@amazonkajanik já přes den jim tak nějak normálně. Vlastně ani nemívám extra hlad. Večer jím, i když nemám hlad. Vím, že ráno bych pak umírala 😀

codal
30. lis 2019

@revmelin já si to úplně pamatuju, mně teda z toho bylo v noci až zle a chtělo se mi zvracet. Vždycky jsem si dala kousek sýra nebo šunky, to mi pomáhalo, bez toho bych znovu neusnula.

amazonkajanik
30. lis 2019

@revmelin omluvou nám je a bylo těhotenství . Naopak, když jsem jedla pravidelně, téměř každé 2h,aby nebolel žaludek (vředy), tak "vedlejším účinkem " byl rapidní pokles váhy. Ale to je pár let nazpět. Pak jsem v druhém zaměstnání nejedla téměř nic, spánek byl důležitější a za měsíc přišel kolaps, takže z extrému do extrému

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru