Zácpa ve 37tt - jak se vyprázdnit?

novacka1276
16. pro 2018

Ahoj,jsem ve 37tt a začala jsem poslední dva týdny trpět zácpou.. břicho mě zatím nebolí.. ale už jen pocit, ze jsem nebyla na velké 3 dny..
Je něco co ? Nebo nějaký zaručený "recept" na vyprázdnění? Už jsem zoufalá.. Děkuji 🙂

janina1111
16. pro 2018

@novacka1276 švestkový kompot....ten mi zabiral vzdy....já nebyla i 5 dni....to už je hooodně bolestivé....

cinam
17. pro 2018

Me pomohlo jist víc ovoce a zeleniny a pít kefir. Nebyla jsem třeba pět dní a po tomhle se to spravilo

lachtanice86
17. pro 2018

Mně nepomohlo nic. Teď jsem 20dni po porodu a na velké jsem nebyla nejdéle 9dnu. Zkusila jsem co šlo a nic. Ale je fakt že musím brát železo a to to způsobuje.

jitule1984
30. led 2019

I kdyz me za to bude chtit plno lidi kamenovat, me pomohl jedine samo-klystyr. Drepnou si do sprchace, vlazna voda a za chvili byl spunt venku. Nevim co jsem to predtim jedla ale verim ze by driv slo ven ditko nez tohle.
Samozrejme ze to nejde praktikovat casto. Ale na tu ulevu kdy tlacis a citis ze to tam je ale nejde to ven je to velmi ucinne. Ja jsem za celych tech 38 tydnu to praktikovala asi 3x. Pred 10 dny a predtim ve 4. mesici. To jsem trpela na zacpu hodne. Bohuzel ani Laktuloza nezabrala a sklenicka Braniku zabrala jen jednou ale ty nasledny krece bricha za to nestaly 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru