Zmáčknutí bříška v těhotenství

bonbbonek
8. bře 2017

Ahoj holky,

dneska když jsem seděla, tak mi na zem spadla tužka a jak jsem se pro ni automaticky shýbla přes stehno, tak jsem si přimáčkla jednu stranu bříška. Divně to tak zakřupalo a já se teď bojím, jestli jsem malýmu nějak ublížit (zlomit končetinu nebo tak). Pohyby cítím, ale nejsou tak silné jako předtím... :( jsem 28tt. Máte s tím někdo zkušenost?

puresin
8. bře 2017

@bonbbonek Bud v klidu a neboj se, nic se mu nestalo. Staci si vzpomenout, jak Ti pri UTZ doktor tlaci na bricho, aby vse videl, to mi vzdycky pripadalo, ze ho mam az v zaludku. Miminko si plave ve vode a ta ho dobre chrani, priroda by nebyla tak pitoma, ze by stacilo jen se ohnout a diteti bys ublizila. 🙂

bonbbonek
autor
8. bře 2017

Děkuji 🙂 To je fakt :D Když jsem byla na druhým velkým UTZ, tak malý nechtěl ukázat obličejík a myslela jsem, že mě Dr sondou snad propíchne :D Spíš mě hodně vyděsilo to křupání, protože se na tu stranu zrovna i rád vybouluje a nevím, co by tam jinak takhle zakřupalo :/

flamarion
8. bře 2017

Kdyby takhle malo stacilo k tomu, aby se detatku neco stalo, populace by asi silne proridla. Bud v klidu.

eva_sajdla
10. bře 2017

Určitě se ničeho neboj, spousta žen v tomto týdnu ještě i cvičí a rozhodně se tím miminku nic nestane.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru