Změna ze dne na den v 37tt. Měly jste to taky?

cilka4488
7. zář 2016

Ahoj holky . Chci se zeptat. Jsem 37 tt a ještě před 2 dny vše o.k . Byla jsem v porodnici na kontrole - monitoru - a mám docela živé mimčo- ale to je celé těhotenství. Spaní poslední dobou horor , jak furt kope a už mě vše bolí , ale změna přišla teď ty poslední 2 dny. V noci mimčo kopne tak 3 x a nechá mě pěkně vyspat i to břicho tolik netlačí , ale zato mě začaly pěkně bolet boky - takový ten divný pocit , jak když si je narazíte , nebo při chřipce , když vás bolí klouby. Nikde jsem nevyčetla , že kdyby to byl začínající porod , tak by některou bolely boky . Tak jestli jste to měla některá taky ? Děkuji

pandice
7. zář 2016

Ahoj, mě bolely kolem 22. týdne a pobolívají občas do teď, začalo to bolestí v bocích jako při chřipce, pak bolestí stydké kosti, která vystřelovala až do třísel, moje dr. říkala, že se pánev roztahuje a připravuje na budoucí porod,

evulina77
7. zář 2016

@cilka4488 už naléha na porodní cesty a klesl víc dolů. Ale pokud se ti nezdají pohyby, je jich míň, běž na kontrolu. Určitě je všechno v pohodě a není žádný problém, ale pro klid duše bych šla...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru