Zvracení a den předtím Hamilton. Máte zkušenost? Mám se strachovat?

deniss88
4. led 2020

Dobrý den, prosím poraďte
Pred 2 dny mi delali Hamiltona, od te doby silene bolesti leve strany krize, kycel, panev...
Jela jsem i do porodnice, byla jsem přesvědčena, ze rodim, ale byli to "pouze" poslicci... Zadny porod se nekonal.
Bolestma lezu po zdech, pomaha horka vana, ale co me nejvic zarazilo, ze jsem jak v nemocnici, tak druhy den doma zrejme z te bolesti zvracela, mela jsem i prujem, stalo se to nektere z vas? Sestricka mi, rikala, ze to muze byt k tomu. Mam se strachovat ? Dekuji

sudylichozrout
4. led 2020

Myslim, ze jo, podle me brzy porodis.

pipi_puncocha
4. led 2020

Ano, průjem i zvracení = tělo se čistí před porodem. Já jsem za celé těhotenství poprvé zvracela právě až při kontrakcích. Držím palce, ať to máš rychle za sebou.🍀

deniss88
autor
4. led 2020

@pipi_puncocha dekuji, ja jsem mela strach, co to je... A kdyby ki nedejboze zavedli infekci pri tom Hamiltonovi, tak mam asi, horecky a je to v podstate horsi, ze?

pipi_puncocha
4. led 2020

@deniss88 zřejmě ano, ale takhle na dálku by to ani gynekolog neposoudil. Ale pokud máš strach, stresuje tě to, bolesti jsou takové, že to doma jde jen těžko zvládnout, tak bych se pro klid duše jela ukázat, když bude vše v pořádku a stále to nebude vypadat na porod, tak ti minimálně můžou dát něco od bolesti.

cuuza
4. led 2020

Jj, tělo se chystá... Den porodu jsem prozvracela...

hasara33
4. led 2020

@deniss88 když mi praskla voda tak jsem záhy na to začala pořádně zvracet a sr*t 😁 takže bych vsadila na to, že hoooodně brzy porodíš ..tělo se čistí 😉

germaine
4. led 2020

Bacha, při prvním porodu jsem blila jak amina a při druhým měla průjem, že jsem málem porodila do záchodový mísy...takže stopro se tělo připravuje ;)

deniss88
autor
5. led 2020

Holky, moc dekuji. Uklidnily jste me, ja uz plasila, ze se neco deje

hasara33
5. led 2020

@deniss88 no ve své podstatě se opravdu něco děje 😁

germaine
5. led 2020

Děje, tak napíš, až bude PO 😀 držím palce ;)

deniss88
autor
5. led 2020

Dekuju moc, jsem teda podelana strachy vam povim... 😅

hasara33
5. led 2020

@deniss88 první? 😁

deniss88
autor
5. led 2020

@hasara33 ano a zřejmě poslední 🙈😁

hasara33
5. led 2020

@deniss88 věřím, že ne 😁 to říkají skoro všechny 😁 ...každopádně ti můžu říct, že kdybych si měla vybrat mezi zákrokem u zubaře a porodem tak jdu raději znovu rodit 😁 a to jsem neměla zrovna ukázkový porod

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru