Cvičení s Aniballem. Byla mimča v klidu, nebo se vrtěla?

maaaadlaaaaa
10. únor 2021

Ahoj, když jste cvičily s Aniballem uvědomujete si, zda mimča byla v klidu nebo se tam vrtěla? Přijde mi, že během cvičení s Aniballem tam má diskotéku a tancuje si tam. 💃🏻 Říkám si jestli je to ok a nevypadne mi jednou i s balónkem. 😄 Jakmile přestanu zase se uklidní.

Děkuji za vaše postřehy. 🙂

jednaholkaa
11. únor 2021

@maaaadlaaaaa Moje byla v klidu 🙂 To by me asi trochu odrazovalo kdyby se vrtela hodne.. Pozor na predcasny porod.

maaaadlaaaaa
autor
11. únor 2021

@jednaholkaa Děkuji za info, mně se tam právě v tu chvíli docela dost vrtí. Měla jsem teď od 34tt. odpočinkový režim, že se malá tlačí dolů, takže jsem necvičila ani nepila žádné čaje na podporu uvolnění jak jsem měla v plánu. Na poslední kontrole, kdy už jsem byla 37tt+1 mi doktor řekl, že malá je zase výš a už se netlačí. Odpočívat tedy nemusím a naopak bychom potřebovali, aby nález v tomto týdnu už byl jako v v tom 34tt.😅🙈 Takže jsem se hned pustila do cvičení a předčasný porod mi už nehrozí, jen mě překvapuje její aktivita přitom.

malvinz
19. únor 2021

@maaaadlaaaaa Já dneska cvičila poprvé, a mimčo se mi tam ze začátku taky vrtelo🤷‍♀️ Nevěděla jsem jestli pokračovat, ale pak přestalo a myslím, ze je to od miminka pořad dost daleko, tak snad to je OK😄

maaaadlaaaaa
autor
19. únor 2021

@malvinz Děkuji za reakci. Mně to udělala asi jen 2x ze začátku a teď už si cvičím v klidu. Spis to bylo pozicemi, které se ji nemusely líbit. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru