Máte zkušenosti s pomůckou Aniball pro přirozený porod?

10. listopadu 2017 
Kamarádka mi říkala,že do toho šla.. Přišlo ji to jako dobrá věc pro lehčí porod. Bohužel zatím nevím jak s tímto balonkem byla spokojena ,protože malá je pořád u ní v bříšku .Mě by zajímalo jestli s touto pomůckou máte zkušenosti a jaké? Stojí za to si to koupit ,pomůže to nebo ne? Silně přemýšlím o tom,že si to objednám a zkusím to
24. led 2014 ve 23:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkynka aniball neznám, nemyslíš epino?
25. led 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkynka afazufd szfsdzfsuzff sy ugdsdzuf c fau d fazdfadufd
25. led 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcinek nepsalo to tvoje dítko?
25. led 2014 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Nene epino nemyslím,je to ale asi něco podobného ale ten aniball je podstatně levnější http://www.aniball.cz/
25. led 2014 ve 20:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jééé, děkuji za tip Pročetla jsem si to a moc se mi to líbí. To si musím v pokročilém stádiu těhotenství pořídit K.
4. únor 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky. Já dlouho uvažovala, zdali ho pořídit či ne. Nakonec jsem ho pořídila a jsem za to ráda. Docela mě překvapil ten počáteční tlak při nafouknutí balonku. Samozřejmě, postupuješ,jak je ti příjemné a jak zvládneš bez bolesti. při tlačení balonku aspoň už vím, jaké svaly používat a jak tlačit. Myslím si, že nebudu tak moc překvapená u porodu, jaký tlak na konečník a pánevní dno to vlastně je Doufám, že budu bez nástřihu,ale určitě pujdu k porodu vyrovnanější
13. únor 2014 v 15:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
Já si balonek pořídila kvůli ceně a dneska došel. Původně jsem chtěla EPI-no ale zarazila mě ta cena, Aniball mám nový a podstatně levnější. Na trénování mám ještě dost času, ale dnes jsem ho cvičně zkusila nafouknout a zase ho rychle schovám. Nafoukla jsem na obvod 20 cm a bohatě mi to stačilo ale jak píše @janinha alespoň jsem si vyzkoušela jak ho vytlačit. Chce to trénink, ale myslím, že to půjde. Začnu až tak od 35 tt
20. únor 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
mám ho doporučen od jedné kámošky, co před měsícem rodila bez nástřihu a bez poranění. Říkala, že to vypadá stejně jako epi-no. A epi-no mi doporučují další 2 kamarádky, takže ho objednám určitě a uvidím
6. bře 2014 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
podle toho co tu píšete tak ho asi taky pak pořídím :D
7. bře 2014 ve 23:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2018 (7. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ho taky plánuju vyzkoušet. Snad nebudu litovat peněz . A ještě k tomu přidat masáž hráze a musí to jít samo
17. bře 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,
je tu někdo, kdo s Aniballem cvičí? Já cvičím od středy a jsem na 20cm...snažím se fakt cvičit pomalu.
Po prvním cvičení jsem nevěřila, že do sebe balonek vůbec někdy dostanu, ale každým dnem je to lepší a lepší. Úplně při vytlačování cítím, kde ta hráz vlastně je a myslím, že v tomhle je ta hlavní výhoda.
Jinak jsem slyšela samé dobré zkušenosti, tak doufám, že nám to holky pomůže.
24. bře 2014 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte, tak ja tiez cvicim s aniballom, myslim si ze je to to iste ako epi-no len lacnejsie, Ja cvicim asi tyzden a som na 28 cm ale ja uz cakam 2 dieta a zacinala som na 25cm. Tak dufam, ze tento krat to zvladnem bez nastrihu :D a teda nam epi-no doporucovali aj na predporodnej priprave ( ze zatial nemali nikoho kto cvicil s aniballom ale ja si fakt myslim, ze je to jedno, balonik ako balonik :D)
31. bře 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, rada bych také pridala svoji zkušenost s anibalem cvičit jsem zacala 34. Tyden, ze zacatku mi to také neslo ale postupně svaly povalovaly dostala jsem se ve finále na 33cm ( posledni tyden jsem uz necvicila, kvůli bolestem břicha). Porod byl přirozený, šlo vse hladce bez nastrihu ))) a to mala mela 52 cm a 3800 gr ))
Urcite to stojí za ty peníze člověk se naučí jak tlačit, dokáže si představit ten tlak za me urcite moooc doporučuji a přeju hladké porody ;)
11. dub 2014 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Začala jsem s aniballem cvičit na začátku 36.tt. V pondělí jsem zvládla 19cm. , druhý den jsem pomaličky postoupila na 20cm a včera jsem to trochu přepískla, dostala se sice na 22,5cm ale nejspíš jsem se mírně poranila, měla jsem trošku krve na papíře, ale jinak bolest a nic necítím, takže to bude jen maličkaté poranění. Dnes radši vynechám. Balónek zavedu, nafouknu, nechám třeba 4minuty a pomalu tlačím ven, přidržuji, aby se hráz pomalu roztahovala a né aby vyskočil rychle. Je tu někdo, kdo taky začíná cvičit?
16. dub 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, kdyby jste měly zájem tak aniball prodávám a za sebe fakt doporučuji
30. dub 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se také přidávám k těm, co mají zkušenost s aniballem a co jsou spokojené. Určitě doporučuji
14. kvě 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vizlicka Za kolik prodáváte?
15. kvě 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnes jsem se o něm dozvěděla. Tak čtu různé recenze a vidím samou chválu. Uvažuji o koupi. Jsem, tedy budu rodit po druhé. Tak bych chtěla aby to teď už bylo bez nástřihu
15. kvě 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem na vaše téma narazila a ze zvědavosti čtu o co jde-mám dvě děti a o tomhle ani nevím.spíš sem se zapoměla zajímat...A po těch mých šílených a komplikovaných porodech,kdy sem byla roztrhaná napřed dole a po druhé akutní sekce......No do třetice jdu určo do toho
Snad do třetice prožiju ,,normální " porod
Kolik vůbec taková sranda stojí ?
16. kvě 2014 v 18:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já také používám Aniball, trénuju tak zhruba 14 dní a jsem na 25cm. Dneska jsem po vytlačení balonku trochu zašpinila krví. Docela mě to vyděsilo, ale spíš to vypadá, že mi praskla nějaká žilka v pochvě, protože teď už nic a ani necítím žádnou bolest nebo tak. Stalo se to někomu? Asi bych měla trochu zpomalit, ale zase mám strach abych to do porodu stihla natrénovat Jsem ve 37tt.
17. čer 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, taky jsem začala cvičit s Aniballem a čekám první dítko. Chtěla bych se zeptat zkušenějších zde - jsem teprve na začátku 36 tt a gynekolog mi dnes řekl, že mám už zašlý čípek. Mám strach dál cvičit, abych si nevyvolala porod příliš brzy. S balonkem cvičím teprve 3 dny... Co myslíte? Můžu pokračovat ve cvičení nebo to mám nechat být? :(
Nástřihu se hrozně bojím a nechci ho, protože se mi velice špatně a dlouho hojí i škrábance a o jizvách ani nemluvím - pro představu, jizva o 2 cm mi srůstala 3 měsíce... Takže jsem dost špatná z toho, že bych to cvičení měla vzdát. :( Gynekolog o balonku prý neslyšel, tak moc nevěděl, co mi na to má říct.
17. čer 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
krásný den přeji, není tady některá maminka, která prodává Aniball? Mám dva až tři týdny do porodu a teprve dnes jsem se o této pomůcce dozvěděla, tak bych chtěla okamžitě začít. Moc děkuji
19. čer 2014 ve 13:36  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nabízím na prodej Aniball. Měl by někdo o něho zájem? 1x používaný, originální balení, kupovaný v lékárně jako nový.
11. črc 2014 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ddassa01 za kolik by byl?
16. črc 2014 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
za 1000 Kč + poštovné (cca 60 Kč)
16. črc 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
na mimibazaru nekdo prodává za 800, mrkni....
18. črc 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Aniball luxusní věc, určitě do toho jdi a uvidis ani nepoznas ze rodis
20. črc 2014 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Pouzivala jsem a myslim, ze mi u porodu pomohl. Hned po porodu jsem behala jako lanka a cely porod jsem mela pohodovy. Za ty penizky to stoji.
20. črc 2014 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taková technická otázka, na e-shopu se dá pořídit jen náhradní silikonový balonek (to, čím se cvičí), tak přemýšlím, jaký je rozdíl v pumpičce (balonku), který se používá na nafouknutí (myslím tu černou část, co se mačká) a nafukovacím balonku, který se používá u manžety na měření tlaku? (viz obrázek)
Manžetu bych si totiž mohla půjčit a kdyby šla pumpička s hadičkou oddělat, tak by se dalo dost ušetřit.
23. črc 2014 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
1 2 3 ... 37
Tvůj příspěvek