Nemohu si zavést Aniball - co pomůže?

fresshinka
28. bře 2019

Ahoj holky je tu někdo, kdo měl problém se zavedením aniballu? za boha to dovnitř nedostanu ani vyfouklé ani nafouklé :(

lovemusicsun
28. bře 2019

Ahoj, já myslím, že nejlepší je to malinko nafouknout, tak aby byl pevný. A hodně pomůže, když na něj nasadíš kondom.. Zkoušela jsi to tak?

fresshinka
autor
28. bře 2019

nene kondom jsem nezkoušela nechci tam rvát nějaky zbytečnosti.. uplně se bojim, že mi tam zůstane :D:D:D použila jsem hodně lubrikantu a zkoušela nafouknout i vyfouknout.. vyfouknutý šel lépe ale nedostala jsem se uplně dovnitř navíc mi vadil ten ventilek vevnitř :/

nikolspace
28. bře 2019

Chce to zkoušet různé polohy a hodně lubr. Dávala jsem si před tím vždy vanu a masírovala hrát, ono se to vše trochu povolí. Ale vím, že mi to taky nešlo a cca za týden už ano 🙂

fresshinka
autor
28. bře 2019

@nikolspace no zkoušela jsem to samé.. nejdřív vana a pak když to nešlo tak sem masírovala zevnitř prsty, ale i tak mi to nešlo :/

leniczka23
28. bře 2019

@fresshinka musis se uvolnit..v jaky poloze ho zavadis? zkus jinou polohu..a ten kondom normalne nasad, vsak si to nestrkas az buh vi kam jen kousek. Musis to vyzkouset, ale.jestli si tehule a vesel se chlap, vejde se i aniball😁

fresshinka
autor
28. bře 2019

@leniczka23 zkoušela jsem snad všechny polohy :D:D

nugetka20
28. bře 2019

Je potřeba ho maličko nafouknou - a pak zavést jako tampon. Chce to trošku cviku a většina ženských s tím má napoprvé problém. Já teda nedávala ani kondom, ani lublikant, prostě zavřít oči a myslet si na něco hezkýho, jako třeba při masturbaci ...no a byl uvnitř :D Po prvních pár dnech už to šlo samo. Jen je potřeba na to nemyslet (jako když se třeba poprvé dává tampon), aby se ty svaly dole uvolnily.

miba10
28. bře 2019

Já s ním také dost bojovala, ale ono jde o to, ho šikovně jakoby srolovat nebo složit. Mě pomohlo, když nebyl úplně prázdný a měl v sobě trošku vzduchu. Pak jsem ho složila jakoby do tvaru mušle a šlo to. Ale člověk stejně musí být opatrný.
Teď ve druhé tehu ho sice mám, ale kašlu na to. Mě to u prvního porodu pomohlo spíš po psychické stránce. Po té fyzické mi to bylo k prdu. Nastrihu jsem se nevyhla a potrhana jsem byla od malé stejně. Ale zase jsou holky, kterým to pomohlo, tak proč ne

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru