Předporodní kurz v Brně na Obilním trhu, byly jste?

Byla jste některá na předporodním kurzu v Brně na Obilním trhu? Jak jste byly spokojené nebo vás to nakonec odradilo a rozhodly jste se rodit jinde?
rradka
30. lis 2013
@pehamek Ahoj, sice pozdě, ale přece. Na předporodním kurzu na Obilňáku jsem byla a neodradilo mě to. Spíš jsem byla ráda, že jsem viděla, jak to tam vypadá. A i s porodem jsem byla spokojená. Ale slyšela jsem hodně negativních reakcí na tuto porodnici. Ale dala jsem na svůj pocit, nenechala se odradit a byla spokojená. Jak na porodním,tak na šestinedělí - všichni hrozně milí, i když neměli moc času, tak se mě jako prvorodičce snažili vždy pomoct. Ať se rozhodneš pro jakoukoliv porodnici, tak ať vše dopadne podle tvých představ a nemáš špatné zkušenosti!
pehamekautor
30. lis 2013
@rradka nakonec jsem se rozhodla, že budu rodit v Bohunicích, ale i tak děkuji za info. Byla jsem na prohlídce porodnice a jak jsem měla strach z porodu, tak mě to naprosto uklidnilo a spíš mám teď obavu z následné péče o miminko. Snad to bude ale v pohodě a když nebudu vědět, což nebudu, tak sestřičky pomůžou 🙂
rradka
30. lis 2013
@pehamek na tu péči o dítě se snad ani nedá připravit (pokud nepracuješ s malými dětmi). Ale ono to tak nějak všechno jde samo a když tak pomůžou sestřičky - snad trefíš na sympatický a příjemný. Tak ať vše dopadne jak má a jste hlavně zdraví (i když to zní jako klišé, tak je to nejdůležitější!).

Začni psát odpověď...

Odešli