1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

denulka85
27. únor 2013

@martina_81 ja uz needufam, dnes sme sa s drahym rozpravali ze este mam 4 v mrazaku a este to skusime ak nic, na dalsie ivf ma nepusti a ze si radcej adoptujeme ale ja neviem ci by som mala rada to dieta a co by povedali ostatny z rodiny

martina_81
27. únor 2013

@denulka85 a tohle jsi měla kolikátý transfér? Já bych to ještě tak bledě neviděla. Z těch 4 se určitě zadaří, uvidíš.

denulka85
27. únor 2013

@martina_81 toto bol druhy, ale uz nevladzem dalej takto bojovat....a neviem co bude dalej vzdy musim mat smolu VZDY

martina_81
27. únor 2013

@denulka85 Tak po druhým to rozhodně nevzdávej. Nám když nevyšel ET, tak všichni okolo z toho byli zklamaní a já musela všem vysvětlovat, že to prostě vždycky nevyjde. Po 1.KETu, když jsem měla na testu //, tak jsem byla šťastná, že to vyšlo. Ale když mi den před odběrem krve přestalo být "špatně", věděla jsem, že je něco blbě. A hcg 49, sestřička mi to do telefonu oznamovala tónem, jako že je to prostě v p*deli, ale stejně si mám ještě přijít na krev (nebyla jsem ve svým caru, protože měli dovolenou, u nás je rozhodně lepší přístup). Byla jsem totálně hotová a brečela jsem jak želva. Dr. nás potom poslal na genetiku a imuno a než byly všechny výsledky, uběhlo téměř půl roku. Během té doby jsem užívala kapky gynex a na 2.KET jsme šli 1.února. Těch 14 dní po transféru jsem byla nezvykle v klidu (narozdíl od těch minulých), snažila jsem se chodit na procházky, aby teda děloha pracovala 😉 a tak nějak normálně jsem fungovala. a zatím to vypadá, že to vyšlo (uvidíme v pátek na UTZ). Takže věřím, že Tobě to taky do třetice vyjde. 😉

denulka85
27. únor 2013

@martina_81 dakujem za podporu, este mozem ist na ket ale asi na dalsie ivf nepojdem 😒 tebe urcite utz vsetko dobre ukaze neboj saaaaaaaa

martina_81
27. únor 2013

@denulka85 další ivf nebudeš potřebovat, uvidíš. 😉

denulka85
27. únor 2013

@martina_81 tak to dufam.... rano si pre istotu nedam lieky aby potom prisli kramy skor

bendina
27. únor 2013

Ahoj holky, tak se hlásím, dneska jsem 11.den po ET , měli jsme 5ti denní prodlouženou kultivaci a dvě tlusté čárky se pořád drží 🙂 🙂 🙂 , tak snad to opravdu vyjde.. 😀

majija
27. únor 2013

@pistalinda35 Třeba to ještě výjde. Budu na tebe myslet a pokud ne, tak se zbytečně nestresuj a klidně do IVF jdi. Nač se trápit pokusy. To bude tvé první mimi? Já taky počkám jen chvilku a když se nezadaří tak jdu na IVF. Přeci jen 30 mi bude za chvilku a nechci léta podstupovat marné a stresující pokusy. Já uvidím za 14 dnů, jak se mi zadaří folikuly. A už teď se malinko bojím. Snažím se myslet na něco jiného

martina_81
27. únor 2013

@bendina no supeer, a kdy jdeš na krev? 😉

bendina
27. únor 2013

až 12.března se mám objednat na UTZ, pokud bude test 5.3. pořád pozitivní

martina_81
27. únor 2013

@bendina u vás neberou krev a objednávají až na UTZ? Taky zajímavý. 😉

bendina
27. únor 2013

při transferu mi řekli tohle a napsali to do zprávy..chodím do Pronatalu v Praze, tak třeba mi rovnou vezmou i krev..., ale podle mě objednávají na UTZ, až když je to jasné...

kaijko
27. únor 2013

@bendina Jéé 🙂 V Iscaru, když je testík pozitivní, tak se taky nechodí na krev 🙂 Já se tam, ale "vetřela" sestra se smála, že po 5ti dálnicích to chci ještě potvrdit, ale krev mi ochotně vzala 🙂 Budu držet palečky na UTZ 🙂

bendina
27. únor 2013

@kaijko Moc moc děkuju, snad se čárečky udrží...

mmirunda
27. únor 2013

@martina_81 Ahojky Marti, už se ti blíží první kontrola. Těším se s Tebou a jsem móóóc zvědavá. Jak ti vůbec je?

martina_81
27. únor 2013

@mmirunda Ahoj Miru, no užívám si každej den. 😒 v pondělí mě chytly šílený bolesti podbřišku, že jsem se nemohla ani pohnout (stejný, jako pár dní po transféru), a i když to nejhorší po pár hodinách odeznělo, tak mírné "pnutí" cítím ještě teď. No a dnes mě pro změnu bolí hlava a od rána mi je na zvracení - ale zatím se držím a na svoje "poprvé" stále čekám. 😀

slaboska
27. únor 2013

@adriene ahojky,tak jsi samozřejmě měla pravdu.dnes jsem byla na te gyndě a ptala se na tu hematologii a Dr.se uplně zhrozil,že tam jěšět nechodim,že mě měli v Car řict a nebo na te genetice,tak mě objednal hnedka na ponděli.Takže ti strašně moc děkuji,že jsi mi o tom řekla,jsi hodna 😎 🙂

mmirunda
27. únor 2013

@martina_81 Tak hezky ti to nastupuje ty příznaky 😉 to je dobře, i když je to asi otrava, ale vydržet se to dá 😉 Na kolikátou v pátek jdeš?

adriene
27. únor 2013

@slaboska A já jsem ráda, že to takto dopadlo a ty budeš sledovaná!! To je moc dobře 😉 Dobře to dopadlo 🙂

martina_81
27. únor 2013

@mmirunda na ten pocit "na zvracení" už jsem si zvykla, i když někdy je to trochu horší, ale ta bolest mě teda dost vyděsila, tak snad je to normální. No zrovna včera jsem Jirkovi říkala, že jsem zvědavá, co všechno mě ještě čeká. 😉 Jdu na 9. To jsi tak nedočkavá? 😀

slaboska
27. únor 2013

@adriene ale diky tobě,že jsi mě o tom řekla.a co to pro mě obnaši to sledovani? 😉

dadenka111
27. únor 2013

@mmirunda
@malinka_02
@danny38
@martina_81
dakujem kocky. 😉 dnes som zacala spinit 6dET. Asi som teda v TOM. test som nerobila. strasne ma stresuje ta krv. uz lezim a modlim sa aby to prestalo. neviem co mozem robit aby to skoncilo. nici ma to. ☹

adriene
27. únor 2013

@slaboska Jednou za pár týdnů ti naberou krev, aby viděli jak na tebe nízkomolekulární heparin působí a dle výsledků ti upraví dávky nebo je nechají tak jak jsou 😉 Prostě pohoda. Ale hlavní je, že to někdo bude sledovat, než to jen nechat volně běžet 🙂

slaboska
27. únor 2013

@adriene jo tak to je pohoda,ja měla obavy,aby mi někde něco nenašli ☹ no to maš pravdu,hlavně budu sledovana.hlavně jak mi v poděli obvodak tvrdil,že to neni potřeba 😠

martina_81
27. únor 2013

@dadenka111 třeba to budeš mít jak @saraha2 a prcek se chytil. 😉 Jestli to nepřestane, tak bych zítra zkusila zavolat do caru.

adriene
27. únor 2013

@slaboska No to je nějaký blbec... když se berou léky na ředění krve (a je jedno, jestli v tabletách, natož injekčně!), tak je vždy nutné sledovat koagulaci - srážlivost. Je dobře, že sis za tím šla 😉

lukha80
27. únor 2013

@martina_81 ahoj, takhle to bude asi nejlepší 😀 :
http://www.gennet.cz/pgd-screening-fish.html
Už jsme o jedno mimčo přišli, mělo turnerův syndrom, tak jsme si to raději nechali udělat.Nic to nestojí, jen se zavádí až při dalším cyklu, protože to trvá dva týdny, než jsou výsledky.
Má to i další výhodu, tim že mi budou zavádět až v dalším cyklu, tak máme 4 pokusy i přesto, že si při 1.IVF necháme zavést dvě embryjka
😀

slaboska
27. únor 2013

@adriene tak to ja jsem zase takova když mě někdo něco poradi tak se radši zeptam,ale jěště,že jsem sem napsala a tys mi hlavně odepsala,jinak bych si to cele těhu pichala a kontrola žadna.hlavně jako dr.ma vědět co a jak.však počkej až si pujdu za měsic pro listek na penize tak mu to řeknu.

mavo
27. únor 2013

@martina_81 Tak se moc omlouvám, mám tři fotky, ale ani na jedné není ceník vidět :( Je to celé rozmazené a jen bílé fleky :(