CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

saralinda
autor
7. pro 2009

Collette, teď jsem ti jukla do albíčka. Kubíček je nádherný, takový slaďoučký. Ať se Vám oběma moc daří.

len
7. pro 2009

Sar, jaké bych, těšíme se, že dorazíš 🙂

martinka.a.honzik
7. pro 2009

Ahojky Apolenky,
omlouvám se, že vůbec nepíši, ale omarodila mi malá, takže je to u nás teď pořád kašlání, smrkání, odsávání, kňourání a pořád dokola ☹

Larri: super zprávička, mě přesně toto říkala embryoložka u Verunky i teď u bobíse. Takže to tentokrát prostě musí klapnout 😉

Collette: nemáš to jednoduchý, držím palce, ať si brzy fit a hlavně bez následků. Mě to co tebe mále potkalo taky, malá narvala rychle hlavu do rodidel a já vevnitř otekla a měla jsem zákaz hodinu tlačit, jen prodýchávat (no raději nevzpomínat), pak do mě doktor nakonec hrábnul a rozmasíroval to, ale kdybych to neustála, tak bych asi taky moc dobře nedopadla. Malý je opravdu kouzelný.

aknyt
7. pro 2009

Tak zas špiním 😢 Asi z toho fakt zblbnu...

len
7. pro 2009

Ach jo, Týnko - i přes Utroš? A kdy jdeš na kontrolu? Nechceš si tam skočit na pohotovost, ať víš, na čem jsi? Moc dobře si pamatuju, jak to špinění dokázalo vynervovat mě 😖

aknyt
7. pro 2009

Len, stejně by s tím nic neudělali a kontrolu mám v pátek. Mám ten Crinone na noc... ale i přes to každou chvíli špiním. Mám dojem, že by na pohotovosti ještě nic neviděli. ☹

len
7. pro 2009

Počkej, jsi 16 dní po ET kolikadenního embrya? Já byla na utz 21 dní od ET dvoudenního... Ale máš pravdu, ideálně by tam byl černej flek a z toho se toho asi moc nevykouká 😒 Tak nezbývá než držet palce, však víš, kolik těhulí špiní a je to OK. Vím, že je to slabá útěcha po tom, co máš za sebou, ale drž se! 🙂

aknyt
7. pro 2009

Asi 4-5 denního embrya, přesně nevím... no, uvidím, jak se to vyvine. 😢

len
7. pro 2009

Snad dobře 😉

martinka.a.honzik
7. pro 2009

Aknyt: držím moc palce, ať je tentokrát už konečně všechno v pořádku. To čekání je nekonečné....

collette
7. pro 2009

Týnko, vydrž! Čím méně se do Tebe budou šťourat, tím lépe. Já vím, že jsem jiný případ, ale špinila jsem z čípku. Je na začátku křehký a prosakuje. A docela dost. Třeba je to to samé...

saralinda
autor
7. pro 2009

Týnko, držím ti malíky, ať se embryjko drží.

larri
7. pro 2009

Tynko,myslim na tebe,at to nic neznamena. 😉

saralinda
autor
8. pro 2009

Holky, tak v kolik a kde ten čtvrteční srazík?

len
8. pro 2009

Sar, já můžu kdykoli, místo obvyklé? Specifikujte to vy, pracující ženy, já se přizpůsobím 😉
Jo a co Larri, kdypak má ten ET?

larri
8. pro 2009

Jenom nakukuji,ještě jsem uklidila co se dalo,at mužu par dni odpočívat.

ET mam 12.15.

len
8. pro 2009

Budeme ti usilovně držet palce 😉 Já akorát taky pojedu do Prahy, rozhodla jsem se změnit zdravotní pojišťovnu, ať to platí od ledna, je nejvyšší čas. Totiž v tom soukromém centru VZP na IVF neberou, tak kdybychom se tam nakonec rozhodli jet...

larri
8. pro 2009

Ja uz taky musela zrusit VZP kvuli doktotu.A do ktereho centra chcete jit, nebo o tom nechces mluvit?

len
8. pro 2009

Larri, IP 😉

gabikri
8. pro 2009

Ahojky holky, tak je to v háji,l dneska jsem to dostala ☹ Takže zítra zavolám do CARu a doufám, že mě vezmou na další IVF brzo. Podle všeho by to mělo být koncem ledna, ale uvidíme, co mi řeknou. Jestli vůbec
nějaké IVF bude..jestli mě rovnou nenasměrují na darovaná 😒
Nevím, co je pro mě lepší, zkusit ještě ty dva pokusy, když jsem měla jen dvě vajíčka..nebo rovnou se začít poohlížet po nějakém vhodném centru jako Len ( Vzhledem k věku)

len
8. pro 2009

Gabi, to je mi moc líto ☹ Objednej se a prokonzultujte to... Možná ti ta darovaná doporučí, i když po jednom pokusu těžko říct, většinou ho berou jen jako pokusný a ten druhý přizpůsobí výsledkům. Vždyť ani Sar nenavrhli dárkyni hned, a to poprvé měla jen dvě nezralá vajíčka... Každopádně i kdyby ti to navrhli a necítila ses na to, odmítnout můžeš vždycky.

Nechceš s námi ve čtvrtek odpoledne zajít na kafe a palačinku? 🙂

martinka.a.honzik
8. pro 2009

Ahojky Apolenky,

Gabikri: tak to je mi moc líto ☹ ach jo

gabikri
8. pro 2009

len : díky za pozvání, ale já dělám do šesti a mám to přes celou Prahu a ve čtvrtek večer odjíždíme na chalupu.
Snad to vyjde příště 😉 Jo a myslíš, že když řeknou, že IVF nedoporučují, že mám málo vajíček, že je tam malá pravděpodobnost a já řeknu, že do toho stejně chci jít, tak že to udělají??

Jsem fakt zvědavá, co mi řeknou, ale já jdu do všeho..hlavně aby to bylo k dobru věci.

len
8. pro 2009

Myslím, že určitě 🙂 Koukni na Sar nebo Larri, těm to taky napoprvé vůbec nevyšlo...

saralinda
autor
8. pro 2009

Len, jsem schopná tam být cca v 16,30. Co ostatní?

Gabi, je mi to líto. Ale je to jak píše Len. Po 1. IVF nemá cenu dělat závěry. Mně navrhli se zapsat do pořadníku na darovaná vajíčka až po 2. IVF (1.IVF – 2 nedozrálá vajíčka, 2. IVF žádné vajíčko) a to mně k tomu ještě Dr. řekla, že mi navrhuje mě dát do pořadníku ať jsem pro případ, že se pro ně rozhodnu už trošku výše v pořadí. Vidím to tak, že min. ještě jedno IVF zkusím bez darovaných vajíček a pak uvidím. Larri taky poprvé neměla co transferovat a při 2. To bylo mnohem lepší. Pokaždé je “výtěžnost” úplně jiná. Prober to s nima, po případě se zapiš do pořadníku (do budoucna), ale pokud chceš ještě zkoušet sama, tak to udělej. Podle mě ti to umožnit musí (když ne 1 doktor, tak jiný jo). Jestli jsi měla 2 vajíčka a bylo i co transferovat, tak to není vůbec špatné.

LArri, už má bobíska u sebe. Tak ať se pořádně zavrtá a rozdělí se na 1-vaječná dvojčátka. Holčičky samozřejmě. 🙂

gabikri
8. pro 2009

saralinda: díky za podporu, pokud mě nechají, budu to ještě zkoušet 😉 A slovo "výtěžnost" mě dostalo 😉

larri
8. pro 2009

Ahoj holky,
Gabi,to je škoda,že to nevyšlo,ale je dobře,že chceš bojovat dal.

Jinak ja vubec nevim nic.Jedine co si pamatuji,ze embryo neni az tak krásné,je kvality B.

Ja se na nic jineho nezeptala,porad jsem mlcela.Až,když jsem vylezla,tak jsem se venku vzpamatovala.

Vsechny tri z OPU jsme se dneska sešly na ET.

gabikri
8. pro 2009

larri : moc držím pěsti, ať se bojovníček drží a pěkně se zavrtá 😉 😉 😉

len
8. pro 2009

Larri, B je paráda 🙂 Tak ať se drží 😉

larri
8. pro 2009

Holky,nevite co je s Aknyt?