CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
4. srp 2010

Jo, třeba že si tam za těch 9 měsíců půjdu pro vajíčka, co 😉

ciratko
4. srp 2010

Třeba i dřív 😉 😉 😉 Zázraky se přece občas dějí 🙂 🙂

len
4. srp 2010

Jo, akorát mám pocit, že všem kolem kromě mě 😀

ciratko
4. srp 2010

No, právě ☹ , si myslím, že by sis to po těch letech taky zasloužila 😉 Přece si nenechají takhle kazit statistické tabulky úspěšnosti 😉 😉

len
4. srp 2010

No od toho je to statistika - mě si tam budou hejčkat pět let a aby se jim statistiky srovnaly, musej tam mít deset dalších, co otěhotněj do třech měsíců 😎

ciratko
5. srp 2010

Těch tam ale asi zas tak moc není 😀 😀 😀 , těch rychlokvašek 😀 😀

larri
5. srp 2010

@sedmitecka omlouvám se,že reaguji až ted,ale není pravda,že po laparoskopii musíš čekat dva měcíce než mužeš jít na IVF.Když jsem byla na laparoskopii jen,aby se zjistilo,proč se nedaří,šla jsem na IVF hned druhý měsíc,protože první jsem musela na hormonální profil.
Ale po laparoskopii,kdy jsem měla mimoděložní se dodržuje šestinedělka a pak stejně mužeš stimulovat až po třech měsících.
Takže si myslím,že po hysteroskopii mužeš jít hned na IVF.

cell
5. srp 2010

ahoj holky, teď jste mě docela vyděsily s tou plánovanou rekonstrukcí. Máme v plánu v září IVF, příští týden jdu k Jarž. a já už jsem psychicky nachystaná. Myslíte, že v září to nepůjde??

len
5. srp 2010

@cell uvidíš, co ti povědí... ono na to IVF je nejdůležitější, aby mohli provést OPU, pak je kultivovat v laboratoři a pak ET, zbytek (stumulace, kontroly...) se zvládne i za provizorního provozu. Takže jestli by to vypadalo, že těchhle pár dní může spadnout do té rekonstrukce, tak ti to o cyklus šoupnou, jestli ne, nic se neděje...

cell
5. srp 2010

no uvidíme, celé to vypadá na úplný začátek září .... ale posouvat bych to opravdu nechtěla ☹

sedmitecka
6. srp 2010

larri, moc ti děkuju za dodání optimismu 🙂 doufám, že to půjde hned, jenže špatný je, že nevím, co mi tam při té hystero najdou, prý když bude třeba polyp, hned ho odstraní, takže mi vlastně naruší sliznici, tak jsem si říkala, jestli pak nebudu muset právě dodržet taky šestinedělí, jako to mají hoky po revizích a tak......když to tam bude všechno ok a nebudou se tam šťourat, snad to půjde hned pak v říjnu IVF 😉 ...no, při nejhorším do toho listopadu vydržím, ale pořád doufám, že to půjde dřív 🙂

zlatovlaaska
6. srp 2010

@aknyt téda, to to uteklo. držím palce, ať je přistání hladké a jste obě ok 😉

zlatovlaaska
6. srp 2010

a samozřejmě zdravím staré známé 😉

aknyt
6. srp 2010

@zlatovlaaska Ahojky, kluci ti rostou jako z vody 🙂
Zdravím i ostatní 😉
Už jsem docela nervní, malé se zatím samotné nechce a tak asi opravdu dojde na pondělní vyvolání ... Ještě že mám chlapa doma a nenervačím sama 😀

zlatovlaaska
6. srp 2010

@aknyt jo, to musí být na budku - vyčkávat... tak budete nervačit dva 😀 budu na tebe v pondělí intenzivně myslet 😉

máš pravdu, kluci jsou jako buci 😉 pěkně se už pronesou 😉

barbika
6. srp 2010

@aknyt držím palce ať se malá umoudří a jde na svět bez vyvolání. My to měli taky tak, v po jsem měla nastoupit na vyvolání, ale Tobík se v neděli v noci rozhodl, že už na ten svět chce jít. Tak to bylo bez vyvolání..

martinka.a.honzik
6. srp 2010

Ahojky,
všechny zdravím a hlásím, že jsem také stále 2v1 a to mám zítra termín. Pořád pevně doufám, že se o víkendu prcci umoudří a s Aknyt se potkáme v porodnici 😀.

Mějte se moc krásně....

Pa Martina

martinka.a.honzik
7. srp 2010

Ahojky....
tak to vypadá, že pomalu ale jistě rodííííííme 🙂 😨 Auuu

aknyt
7. srp 2010

@martinka.a.honzik Tak ať je to rychlé a brzy máš Míšu u sebe 😉

martinka.a.honzik
7. srp 2010

@aknyt děkuji moc. Koukej se taky rychle přidat, ať v tom nejsem sama a můžeme v porodnici podrbat 🙂)) Jdu se naložit do ,,horké,, vany, ať se to rozjede... 🙂

gabikri
7. srp 2010

martinka, akynt : holky přeju hladký porod a těším se na fotky mimísků 😵 😵

kakuska85
7. srp 2010

Ahojky, můžu se přidat? V září máme jít na první IVF k Apolináři a už se docela bojím.. a doma už manžovy lezu notně na nervy🙂 Jana

aknyt
8. srp 2010

Zpráva od MARTINKA.A.HONZIK:
V brisku uz moc mista neni, proto prislo vylodeni. Dnes po pulnoci se nam narodil nas druhy poklad jmenem Michal, 4,550 g a 54 cm. Pristaviste Apolinar Praha, odd. P3.

Kakuska, klidně se přidej 😉

spes2009
8. srp 2010

Martinko, moc gratuluji, je to kluk jako buk a vybral si krásné datum 😵 😵 😵
Tak ať jste co nejdříve doma a užíváte si společné rodinné chvilky 🙂

Aknyt, Tobě držím pěsti, aby se Hanička rozhodla sama pro dnešek a jeli jste k Apoli nejlépe s kontrakcemi. Ať to máš rychle za sebou a jste obě v pořádku. 🙂

Já když vás čtu, úplně si vybavuju nás a hned bych se k Apoli vrátila. Byly to takové nezapomenutelné chvilky, všechno poprvé a nádherné. Chvíle, kdy jsem poprvé uviděla našeho Tadýska, je nezapomenutelná a mám ji hluboko uloženou v srdíčku. Prostě je to zázrak a děkuju za něj každý den 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

aknyt
8. srp 2010

Opravuji údaj u Martinky - samozřejmě má být 4.550 kg 😉

collette
8. srp 2010

😵 😵 😵 Vítáme Míšu 😵 😵 😵

@spes2009 taky bych chtěla občas vrátit čas...

saralinda
autor
9. srp 2010

Martinko, veliké gratulace. To jsme měli koníkářský porod skoro v přímém přenosu 🙂

Týnko, myslím na tebe. Hlavně ať jste s Haničkou obě vpořádku. Vy to zvládnete. Jste obě veliké bojovnice.

barbika
9. srp 2010

@martinka.a.honzik taky posílám velké gratulace k Míšovi. Ať krásně roste a prospívá a nezlobí maminku 😉 !!!!!

trinitii
9. srp 2010

@martinka.a.honzik moc gratuluju k miminku 🙂 Ať dělá jen samou radost.

Holky mám dotaz, možná trochu přihlouplý. Beru Tamoxifen (PCO) teď druhý měsíc a při něm mám o poznání slabší mrchu, je to normální? Docela mě to děsí, jsem x let zvyklá na něco jiného a tohle téměř nic ve mne vyvolává paniku...

len
9. srp 2010

Martince taky moc gratuluji 🙂

@trinitii je to naprosto normální, antiestrogeny trochu potlačují růst sliznice, takže MS je pak slabší a kratší, já to měla taky tak...