• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

30. srpna 2016 
Tak ať už se Hanička rozhoupala nebo ne, Týnka už je určo u Apoli :slight_smile: ... Takže budeme brzy vítat Haničku :dizzy_face: Hlavně ať je všechno v pořádku!
9. srp 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také velká gratulace Martince :wink: :wink:
9. srp 2010 v 10:53  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, Týnka už bude u Apoli. Ráno jsem Vás dočítala a zjistila, že dnes půjde asi na vyvolávačku, tak jsem jí písla SMSku a zatím enbyla doručena. Takže Týnka má asi vyplý mobil a připravuje se na uvítání Apolenky Haničky. Myslím na ně, aby vše dobře dopadlo. :wink:
9. srp 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem mluvila s tou Pavelkovou (je nekutečná, úžasná!) a Ř je děsnej pesimista, ona to taky vidí tak na půl roku :wink: Navíc mě lehce nahlodala, jestli to nechceme zkusit ještě s vlastníma, že mám sice šanci výrazně nižší, ale... Na druhou stranu, jestli by ze mě při IVF vydolovali 10 vajec, je to zázrak, přičemž to samý já přirozeně vyprodukuju za 7 měsíců, s Tamoxifenem za tři, takže je otázka, jestli do toho vůbec cpát prachy...
9. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Len, myslím, že sis odpověděla svou statistikou sama.
9. srp 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len, já bych asi taky počkala už na darované :frowning2: Zázraky se sice dějí, ale když tam byly tak velké mutace, tak si myslím, že je to hodně nepravděpodobné. :frowning2:
9. srp 2010 v 15:51  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, nejhorší je, že mě takhle nahlodala sama embryoložka, která všecka ta embrya viděla...
9. srp 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem po delší době nakoukla jestli nezjistím, že už je rekonstrukce hotová a ona ještě nezačala. Já jsem poprvé od vysazení antikoncepce dostala ms bez léků a vyvolávaček. Říkala jsem si, že nebudu lepit Estrahexal, když je rekonstrukce a počkám si na další ms. Takhle to vypadá, že můžu opravdu čekat na tu svou ms bez léků, když přijde po 50 dnech jako teď tak to bude akorát, co:frowning2:.
Grátuluji k narození Michálka a bedlivě sleduji co Aknyt.
Len - také souhlasím s holkama. Nechci připovolávat zlé, ale ještě se můžeš uchýlit k IVF později.
9. srp 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Len, tak si s ní zkus dohodnout schůzku a popovídat si s ní o tom.
9. srp 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sar, já s ní na toto téma měla asi dvacetiminutovej telefonát, opravdu báječná doktorka, přišla s touhle myšlenkou sama... No nic, času na rozmyšlenou dost, dřív jak v lednu se k žádnýmu IVF (ať už s vlastníma nebo darovanýma) nedostanu :wink:
9. srp 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka.a.honzik velka gratulacia

inak u mna nic nove holky, mrska dorazila 5 dni po injekcii, takze "hura" do dalsieho cyklu. uz posledny a snad potom zacneme stimulaciu dlhym protokolom.
9. srp 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děvčata, nemáte některá zprávy od Týnky? Furt na ni a Haničku myslím.
10. srp 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prave mi dorazila SMS :slight_smile: 9.8. ve 21:18 se narodila Hanicka, 4000 g a 56 cm :slight_smile:
10. srp 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, teď mi přišla zpráva od Týnky: "Dne 9.8.2010 ve 21,18 hodin mela premieru nase hvezdicka Hanicka.Je to fakt kus - 4000g a 56cm :slight_smile: "
Holky, já mám takovou radost. Tady u PC brečím. Týnka, naše ohromná bojovnice to v noci dobojovala až k porodu. Cestu k Haničce měla opravdu hoodně trnitou, ale nevzdala to a Haničku už má v náručí. Prostě bojovat se musí.
10. srp 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejejej Tynkyna Hanicka je krasne velika :wink:. @aknyt velika gratulacia..kocko drzte sa obe.
10. srp 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Tynka je po císaři, takže s Haničkou spolu zatim nejsou, ale já doufám, že brzy budou. Jen doufám, že je ještě stihnu vidět, protože nás možná zítra už pustí z porodnice domu.

Jinak všem moc děkuji za gratulace.... :slight_smile:
10. srp 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to Týnce držím palečky, ať je co nejdřív u Haničky. Mě po císaři (po 14:15) přesunuli hned v út ráno na pokoj šestinedělek, protože potřebovali lůžko. V tom 2008 byl zrovna babyboom a každá postel dobrá. No a já se dobře hojila, tak už mě tam na JIP nechtěli :grinning: A Tobíka jsem si vyprosila hned po obědě a měla jsem ho až do večera. Tak snad se dneska Týnka Haničky taky dočká.
@martinka.a.honzik to je dobře, že je u Vás všechno OK a zítra půjdete domů. To domácí prostředí je stejně nejlepší jak já říkám!!
10. srp 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :confused: :astonished: teda Hanička je dlouhá!!! já mám takovou radost :dizzy_face:

@martinka.a.honzik ještě jednou velká gratulacce, malý je nádherný :dizzy_face: a mamina teda vůbec nevypadala, že zrovna porodila :slight_smile: moc vám to sluší! pokud se Ti podaří Týnku vidět, tak jí moc pozdravuj a Haničku také!
10. srp 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti, koukala jsem na fotečky y vypadáš na ich moc spokojeně a svěže - jako kdybys ani nerodila. Michálek je krásný. Přeji hodně zdravíčka a spokojenosti.
10. srp 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
právě jsem se viděla s Kristýnkou a Haničou. Holky ta Hanička ta je tak nádherná, vlasatá, no radost pohledět, opravdu se jim moc povedla, jsem se nad ní rozplývala :slight_smile:))
10. srp 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahopřeju všem novým maminkám :dizzy_face:

dnešní čerstvé zprávy od Apoli: rekonstrukce chodby bude probíhat celé září, resp. poslední týden v září už by se mělo jet naplno, do té doby se ivf nekonají, ale prý na tom Ř. pracuje, takže se možná podaří i dřívější termín.
Bohužel pro mě je to tedy odklad o měsíc :frowning2: :pensive:
10. srp 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka.a.honzik nic jiného se ani nečekalo :dizzy_face: mějte se tam všichni moc dobře a ať se o vás dobře starají, nebo tam na ně vlítnu. po té mojí lapálii tam ze mně mají vítr :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Martinko, díky za pozitivní zprávy o Týnce a Haničce. Krásně jsme se tam holky sešly. To je super.
10. srp 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cell já si představuju Ř, jak tam stojí v montérkách a bílí stěny, jen aby to bylo co nejdřív :grinning:
10. srp 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cell děkuji za info!!!
10. srp 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám se gratulacím. Hodně štěstí a zdravé dětičky přeji novopečeným maminkám.
Cell taky děkuji za info.
11. srp 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@len no tak představa pana asistenta v montérkách je opravdu úsměvná

doufám, že k tý chodbě zrekonstruujou i ty záchody :pensive:
11. srp 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, to by teda mohli :unamused: I když mně by zcela stačil uzamykatelnej zámek (nebo aspoň takovej ten drát s háčkem :grinning: ) a toaletní papír. Ale sakra ta chodba už tu rekonstrukci potřebuje jako sůl, už před čtyřma rokama mi přišla dost hrozná :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mrzí mě, kolika lidem se kvůli tomu posouvá IVF, ale ono ve výsledku, co je to měsíc po těch letech čekání, to vám uteče hned :slight_smile:
11. srp 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si to včera obrečela, prostě jsem byla nachystaná na září. Ale dneska už je líp, přesně, jeden měsíc snad už nic neznamená :slight_smile:

jj, když ne nový záchod, tak aspoň háček :grinning:
11. srp 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, a když mi ms vychází na půlku září, tak vlastně pak se chodí na UTZ 10-11 den a pak nějak se začíná stimulovat. To už vychází na konec září. Tak pokud mi nebudou dělat OPU v září, tak bych mohla začít už se stimulkou? UTZ by mohli dělat normálně, když bude rekonstrukce jenom tý hl chodby, že jo?
11. srp 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek