CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

monulkab
31. pro 2009

chanel, taky přeji vše nej! což samozřejmě platí i pro všechny holčiny co sem chodí! Hlavně už nějaký ten poklad do bříška! Vidíš chanel, optám se na nějaká vyšetření taky mé gyndařky, jdu tam 8.1., je původně z obi, tak asi bude vědět co tam dělají automaticky a co je dobrý požadovat...

monulkab
31. pro 2009

malý Teo je borec! 🙂

xmerssy
31. pro 2009

Ahojky, jdeme všem popřát hodně štěstí do nového roku, maminkám, těhulkám a snažilkám z OBI...Ať se Vám splní všechna přání....
Marcela a Tobiášek

rioko
31. pro 2009

Taky vám všem přeji do roku 2010 hodně štěstí a hlavně aby se vám splnilo po co čem toužíte a všechny měli v příštím roce v bříku miminko, to vám přeji opravdu moc a upřímně 😵
Ywushce jsem blahopřála už na jiném tématu, Teo je krásný brouček
Jinak Vojta už sám sedí, začíná snda trochu lozit a roste mu další zoubek nahoře, je to zlatíčko, které bysme bez lékařů na Obi neměli, proto věřím, že se všechny dočkáte.My chceme jít příští rok na ET, máme ještě 3 mrazáčky, tak snad se nám taky podaří pořídit Vojtíškovi sourozence

antoaneta
1. led 2010

Ahoj holky, tak ať ten 2010 je lepší než ten předešlej!!!! A to ve všem!!!! 😀

A prosím, jdeme do finále, tak mi držte palce, nebo si alespoň vzpomeňte, prosím ..... ☹ Dnes večer si mám totiž píchnout už ten Pregnyl, zítra nic a v neděli ráno jdu na to!!!! Jo jo, už jdu na odběr! panečku toto uteklo 🙂

Ve středu, po posledním ultrazvuku - 10 dc, mi znovu řekli - drobné, tak snad to není na závadu. Mrzí mě, že mi neřekli počet, a mě to ani nenapadlo 😒

Ale bojím se, moc se bojímn (ale těším zároveň). Já vím, - že i já to zvládnu. Stejně jako vy ste to zvládly a hromada dalších před Vámi, ale takový ty obavy z toho co bude, jak bude a co pak? ty tam jsou.... A ten děsnej syndrom mě straší ve snech!!!
Holky vzpomeňte si! prosím.... ☹ 🙂

monulkab
1. led 2010

antoanetko neboj se, budeme na tebe všechny myslet, ať tedy prolomíš ledy tady u snažilek!!!!hodně štěstí a pak dej vědět co a jak! 😉

antoaneta
1. led 2010

monul děkuji moc, zlatíčko, seděla jsem, čekala jsem, i plakala jsem, ale dočkala jsem se.... 🙂 děkuji moc za povzbuzení a podporu!!! Budu informovat a doufat.......

chanel
1. led 2010

Antoanetko: neboj to zvládneš, taky jsem vždycky byla vyplašená,ale jsou tam moc hodní a to samo o sobě pomáhá!! Ničeho se neboj a informuj nás!!! Hlavně,aby to vyšlo! Jinak musím v po na gyndu, včera a dnes silněji špiním a mám tlaky kolem dělohy, nevím proč, včera jsem málem odjela na pohotovost,tak snad to nebude nic vážného! Ráda bych v klidu pak začala třetí pokus. Ještě jednou všem PF 2010

antoaneta
1. led 2010

Chanel, moc děkuji za podporu! Hned jak budu mít po tom a budu schopná sednout k počítači, tak napíšu! Jinak to s tebou, snad to nebude nic vážného a měsíčky, těhotenství, nic z toho nehrozí?
Třeba to bude jen opravdu něco banálního, ale na gyndu si určitě zajdi. Možná bych to až na to pondělí nenechávala a radši si sfrkla na pohotovost, na obilňák. Zvlášť když tě tam mají v péči. Já měla něco podobného, dokonce dvakrát. Jednou se z toho vyklubala cysta, která asi praskla a podruhé mi zjistily polyp na děložním čípku. V obou případech to dopadlo dobře. U toho polypu jsem byla na odstranění, ale od té doby (ťuky ťuk) dobrý. Tak pokud to bude chanelko přetrvávat. Určitě nečekej. Ať si zbytečně pak třeba ten další pokus neoddálíš.....

emers
1. led 2010

ahoj holky, ahoj monulko, ahoj chrobi, ahoj všechny!
jdu vás pozdravit v novém roce a popřát ať je pro vás ten nový rok šťastný a to myslím hlavně v tom jednom 😉
držte se všechny!!!

sajmona
1. led 2010

Ahojky holky,děkuju za podporu,byla jsem z toho všeho úplně mimo,taková naděje a pak nic,ale už jsem se z toho vybrečela a dívám se na to o něco lépe, chanelka na tom byla tenkrát daleko hůý,měla vyšší hcg a naděje o to větší...ale tak vše špatné je za námi, nový rok před námi a věřím!!!!!!! že nám všem přinesen jen radost a štěstí 😉

antoanet: budu držet moc moc pěsti,at máš velkoun a kvalitní úrodičku 😉 vůbec se nebj,nic to není 😉
chrobi,já teda čumím jak jsi informovaná...s tou alergii...to asi nedělali v rámci imuna,že????asi se na to taky optám a genetiku si taky nechám....než teda půjdu do dalšího pokusu,at mám vše vyřízené...ale zůstanu určitě na obilňáku
jinak všechny vás holky zdravím a jestě jednou VŠE NEJ DO ROKU 2010!!!!!! 🙂

antoaneta
1. led 2010

sajmonko: děkuji moc za pěstičky! už v neděli!!!! uf.... 😲 už aby to tu bylo a hlavně za mnou! Za velkou a kvalitní ....se modlím, ikdyž .... ať je velká tak akorát, aby mě ten hnusavej syndrom nelapl.

Tobě beruško ale posílám taky sílu, hlavně k tomu jít dál!!! A s těma vyšetřeníma ti fandím, sama jsem si říkala, že jsem se o některé mohla začít zajímat před stimulkou. Přece jen třeba ta blbá alergie může pokazit všechno to, na čem jsme začali už usilovně pracovat. A přitom by předtím stačilo si to jen nějakýma tabletkama pohlídat. Takže určitě běž do toho!!!!

elennka
1. led 2010

Ahoj saj, dneska jsem mluvila s Jarkou- jilcici, mám tě pozdravovat a vyřídit, že se nemáš vzdávat a že ti drží do roku 2010 palečky...
Jinak jsem dneska celý den prolenošila...

monulkab
2. led 2010

ahoj holčiny, já jsem dnes začala mít premensturační bolesti, takže mám náladu pod psa, hlavně že jsem si říkala že se na to ty 2 měsíce prostě vyprdnu a zpočátku se mi to i dařilo. Dnes k nám přijede na návštěvu kámoška co má už půl roční holčičku. Je mi hrozně něpříjemně, začínám být paranoidní a mám strach že si o mě všichni myslí že jim závidím těhu nebo už i mimčo. Nejradši bych se odstěhovala někam kde mě nikdo nezná a začala úplně novej život. Ten tlak okolí je hroznej. 😝

antoaneta
2. led 2010

monulkab to s těma miminkama a kámoškama moc dobře znám. Všechno dobrý, ale jen do určité chvíle. Taky mívám takové stavy. Když jsem s nima, tak někdy mě ti přepadne takový blbý pocit. Jako že se snažím být úplně v pohodě a přitom úplně na sobě cítím, že v mým výrazu, v tváři nejsem úplně upřímná, přirozená, že i přes veškerý povídání a úsměvy musí být na mě vidět, že jsem z toho úplně v prd.... a můžu se snažit jak chci. A s tím záviděním je to úplně stejný, možná si to i myslí. A je teda fakt, je to hrozný, že to musím přiznat, ale někdy opravdu závidím, takový to jejich fríííííí a všechno v pohodě a pořád jak blábolí o těch všech miminkovských věcičkách a pitvoří se na to svoje zlatíčko. Víš v té chvíli jich ale vůbec nenapadne že sme tak taky my! a jak nám třeba je, jak se můžeme cítít. Tím svým takovým a šak přijď a dlouho si malou už neviděla, atd. .....jsou to prostě takový trochu sobci, ty naše kamárádky. A kdo je potom z nás horší?.....

chanel
2. led 2010

ahoj holky, já jsem raději volala na Obi,a tam mi řekli, že to může být těhotenství, špiním silněji po ránu a mám tlaky v děloze...silně mi to připomíná mé první ivf a to jsem taky čerstvě po ms,ale jak psala Antoanetka, může to být polyp nebo cokoliv jiného, mám strach a dost velkej,ale v po se uvidí.A k těm kamarádkám...já se raději svěřuji tady na Koníku, všechny co jsme tady tak máme stejné trápení...jak může pochopit kamarádka,co nemá žádné zdrav. problémy, že je já mít můžu...všem přeji pěkný den 😝

sajmona
2. led 2010

ahojky holky..chanelko...že by??? a nezkoušela jsi testík???Vím,taky jim moc nevěříš ale přece...určitě si zajdi co nejdřív někam atvíš co a jak aby jsi mohla začít brát třeba raději utroš...to by bylo supééééér-špinění u začátku těhu je dobré znamení...budu držet pěsti a kdyby nic tak at to není nic vážnýho,at jsi v pořádku na to ivf 😉

chanel
2. led 2010

já bych Saj., raději nic, to by zase bylo, vždyt jsem měla 22.12 ms,ale dr. říkala, že ženské tělo je jedna velká záhada! Test jsem našla a na Silvestra dopoledne byl negativní,ale testům nevěřím, protože předtím mi taky ukazoval, že nic a já měla 68 hcg.....A Saj: už je Ti líp??????

sajmona
2. led 2010

no já vím...ty testy...já jsem si naopak dělala ještě jeden dneska a byly tam furt //...
už mě je líp,sice mě mrzí to že to nevyšlo,byla to hezká myšlenka,ale už jsem zase plná síly a odhodlání 😉

antoaneta
2. led 2010

☹ 🙂 Takže holky, zítra ráno jdu na odběr, tak si prosím vzpomeňte 😅 i nějakej palec by se hodil 😅 děkuji moc!!!

monulkab
2. led 2010

antoanetko já se teď nějak neorientuju v tvým cychlu, ty jsi měla jít teď na odběr vajíček ne? myslíš že by se z toho mohlo vyklubat přirozené těhu? to bys musela otěhotnět už minulý cyklus ne? ale každopádně držím pěsti !!!!!!!!!

chanel
3. led 2010

Antoanet: ted už to máš určitě za sebou, tak se drž!!! Mončo: co Ty? Jak se máš v Novém Roce? Já až na to zvláštní krvácení dobře, zítra jdu rano na Obilnák. Saj a to mě těší, že jsi plná síly a odhodlání, tak to má být!!!A já se divím, že na Tebe ty testy tak dobře působí....já jsem dvě čárky neviděla nikdy 😅

chanel
3. led 2010

Antoanet, když jsem volala dr., tak mi řekla, že musím přijít až v pondělí,že tam mají jen jeden výkon v neděli, a to jsi byla Ty 😀 ,aspon na Tebe měli dost času 🙂 , že nemají tu krev kam poslat, přes víkendy ji neberou a rovnou se zeptám na tu alergii na sperma, a pak vám to napíšu, bude se to hodit všem

sajmona
3. led 2010

ahojky holky....tak co antoanetko????????? jsem napnutá...
chanelko zeptej se na to,taky to chci vědět..... jo a začínám zase špinit,myslíš že bych to mohla zase dostat???když mě ms zkončila před týdnem???

chanel
3. led 2010

Saj: jo to asi zase dostaneš,aby se to všechno vyčistilo....já jsem měla při prvním ivf,takhle ms, po 14 dnech a ta druhá byla dost silná, všechny ty pomocníci v podobě Agolutinu,Agofolinu,Utrogestanu ze mě vycházeli ven....hrůza,tak snad to nebude u Tebe tak zlé, ale to Ti měli na Obilnáku říct,právě jsem se Tě chtěla zeptat jak to bude z ms? U mě je to zvláštní....to se mi nestalo, prostě silněji špiním,je to na vložku a hlavně po ránu, je to jako slaboučká ms...a mám trochu tlak v děloze....už si říkám,co jsem komu udělala, že pořád tak trpím a výsledek nikde 😔 Dej si minerálku a do toho si vymačkej citron, nebudeš silně krvácet, pomáhá to a teplo na bříško!!

prdecek
3. led 2010

ahojky, chci se zeptat zda jste některá podstoupila na Obilným trhu laparku a jak je to s neschopenkou když nejsem z Brna? Jak dlouho jste byli na neschopence? Pracuju totiž s mentálně postiženýma lidma a docela dost se s něma nataháme. Tak jestli to má na to vliv.

monulkab
3. led 2010

ježiš já jsem si chanel spletla s antoanetou, takže ten můj předešlý dotaz patří chanel, ale je úplně mimo mísu, takže si ho nevšímejte!!!pardon. Já už nemám depku, momentálně, spíš bojuju s tendencemi udělat si test abych měla aspoň jasno, ale vím že mi to pak bude líto (jako vždycky) tak si ho dělat nebudu. Chanel s tím krvácením, moje kámoška to měla takhle, po neúspěšným ivf následující měsíc měli sexuální maraton v době ovulace, a týden potom co měla pozitivní ovu test začala špinit, myslela si že tak brzy dostala ms, ale pak špinění po pár dnech přestalo, tak si udělala test, a teď je už ve třetím měsíci, takže, zázraky se dějí. A to měla zjištěnou alergii na sperma, takže tak...

petula82
3. led 2010

Chanelko,moc tě zdravím a na zítra ti držím palečky.To co ty popisuješ,to jsem měla po prvním ivf,myslím dva dny.A těhu jsem byla.Tak hodně štěstí! 🙂 Saj.,mě když brali teď v říjnu na to čištění,tak si pamatuju,že jsem ty hodnoty měla dost vysoký a bylo mě to prd platný.Pro mě spíš bylo nepochopitelný,že na ultrazvuku ještě to mimčo bylo docela pěkně vidět a už to bylo špatný.Saj. a ty jsi byla po kolikáté? Jinak holky jsem pěkně nachcípaná po tom silvestru,asi mám zase nějakej ten zánět nosohltanu.Do toho dost chraptím,tak manžel je asi rád 😀 ,že jsem chvilu ticho.Chanel já mám teda taky trochu potíže s tím břichem,po tý revizy.Má doktorka říkala,že to chce nějakou dobu čas na uzdravení,ale už je to douho,mě furt bolí u lev.vaječníku,ale nic jsem nenahmatala.Tak snad to brzo přejde.Moňulko,taky tě moc zdravím.
Prdečku,já myslím,že neschopenku dávají tak na 2-3týdny,taky záleží na tom,na co při tom zákroku příjdou.Ale když jim vysvětlíš,jak je to s prací,tak ti určitě vyhoví.Tam jsou moc hodní.
Antoanetko,taky na tebe myslím,tak kolik?Jsme zvědavý

prdecek
3. led 2010

díky 🙂

sajmona
3. led 2010

ahoj holky přeji hezký večer 😉
petulko bylo to moje druhé ivf:( achjooooo 😝
zítra si volám na gyndu,stejně musím ukončit pn a zrovna se nechám prohlídnout,pro jistotu.....