• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Cyklus s minimální stimulací. Native. Kde to nabízí?

13. prosince 2013 
moc všechny holky zdravím dlouho jsem tu nebyla ale ted potřebuju sdělit své pocity někomu kdo mi porozumí jelikož s tím má zkušenost... mám za sebou nativ dvě dva folikuly jeden1.8 druhý 1,9 takže super ale jeden byl prázdný druhý se krásně oplodnil a včera mám za sebou transfer šestibuněčného embijka tak se modlím a modlím a modlím aby se zahnízdilo a bylo vše ok ten stres kolem toho všeho je hrozný . Holky které otěhotní normálně si to zoufalství které mi tady prožíváme neumí ani představit . tak ted beru utrogestan 2-2-2 a prednison . :wink: jestli to ted nevyjde nevím zda budu mít na to jít do toho znova už jsem z toho hrozně vyčerpaná a vím že vy mne tady pochopíte
20. dub 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkarehankova @ mufyxa @coralin @ vla77 @misa.patrik @cilkaa @martulle @barce @leny11

Ahojky snažilky, těhulky a maminky, mohly byste prosím napsat svou vlastní zkušenost s Minimální stimulací? :slight_smile:

Máme totiž na MK takovou naši knihovničku, kterou si se snažilkama, těhulkama a maminkama tvoříme a je v ní i téma Minimální stimulace, tak pokud by to šlo, pomohly byste ostatním ženám, které si právě procházejí stejným obdobím, kladou si stejné otázky a hledají radu, tip, zkušenost...

Svou zkušenost můžete vložit zde: http://www.modrykonik.cz/minimalni-stimulace/ :slight_smile:

Děkuji Vám, že pomáháte.
Janča
30. říj 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
v Natalartu v Plzni to nabízí a chtějí za to cca 20 000kč
13. pro 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek