IUI. Na kolikátý pokus se povedlo?

hanicka2310
6. bře 2020

Pěkný večer. Kdo má zkušenosti s IUI na kolikátý pokus se povedlo 😊

juliemichal
6. bře 2020

u třetího těhotenství na 5tý pokus,teď jsme byli 2x na IUI a nic a v prosinci byla poslední ms a dnes jsem 10+0,bez pomocí IUI 🙂

cassina
6. bře 2020

Ahoj Hani, kdy te ceka iui? Me ted v dalsim tydnu. V pondeli jsem 12dc a jdu na uz do Jihlavy do Sanusu. Cyklus mam bez medikace. 2dc jsem byla ns horm profilu a vysledky zstim nevim. Ocekavam, ze budou v norme. Ovuluju bez problemu. Spermio mame taky normo, ale spis na dolnich cislech. Morfologii jen 5%. Myslim, ze za to muze stres. Tak se nechame prekvapit, jak dopadne prvni iui.. Co ty??

drahotka
6. bře 2020

@hanicka2310 IUI v Sanusu v HK, v prosinci, na první pokus...❤️

adenka84
6. bře 2020

Při pokusu o první dceru jsme zkoušeli 5x IUI ani jednou nic..zadařila se nám až po 4 letech na čtvrtý pokus IVF-ICSI... Druhá dcera se nám zadařila na třetí pokus IUI.. po třetí jsem otěhotněla přirozeně, ale bohužel to bylo mimoděložně..
Držím palce.. znám spoustu žen co otěhotněli po IUI.. i na poprvé..

hanicka2310
autor
6. bře 2020

My byli 26.2. Poprvé na IUI. Můj hormonální profil v top stavu. Prizeluv spermio vše ok až na tu důležitou pohyblivost a ta byla poprvé 8% (spermiogram) při iui měl 16%.
Snažíme se cca rok a půl, u mě vše ok (jediný test průchodnosti vejcovodu ještě nebyl) takže jen ty pomalejší spermie takže nám bylo řečeno že by nám tohle mohlo všechno vyřešit.
Zítra to asi zkusím otestovat nevím jestli není moc brzo 🙈

merope
7. bře 2020

Asi deset, bez výsledku. Otěhotněla jsem přes IVF, to IUI jsme dělali jenom jako "výplň" mezi IVF.

cassina
7. bře 2020

Ahoj Hani, tak jak jsi dopadla? Je to tam?

gracinka7
Autor odpověď smazal
Zobraz
lachipie
8. bře 2020

5x IUI a 1x IVF bez úspěchu. Když jsme zažádali o adopci tak to šlo přirozeně.

hanicka2310
autor
8. bře 2020

@cassina ahojky. Včera dělaný test. Nějaký dusík tam je, ale těžko soudit takto. Dnes jsem nezkoušela. Uvidíme zítra 🙂

cassina
8. bře 2020

Taky vidim..🌟 Nejspis je to i 25 test, ne? Ten ukazuje az pozdeji. Tak dej určitě vedet, jak to kde dal 🙂

hanicka2310
autor
9. bře 2020

:( bohužel asi jen špatný test.

cassina
10. bře 2020

Ahojky, to me mrzi.. Jak budete postupovat dal? Ja ted na iui nemuzu, az se mi srovna prolactin. Ani doktor nevidel 12dc zadny dominantni folikl. Tak snad to bude jediny anovulacni cyklus..zatim byl poprve za 8 mesicu

hanicka2310
autor
10. bře 2020

@cassina no počkám asi až se rozjede MS protože zatím jen lehké špinění (měla jsem to i minulý měsíc a prý kvůli ovitrelle že se to může stát, minule jsem ani nepoznala kdy mi vlastně zacla MS a málem jsem prosvihla ovu). No a půjdeme zkusit druhé IUI 😊

julietula
29. kvě 2020

Zdravím holky 😊Je tu ještě někdo ze snazilek z iui? 😊

hanicka2310
autor
29. kvě 2020

@julietula javzase začínám od cervna chodit do centra. Ted v te krizi jsme to nějak nechalj 🙂

julietula
31. kvě 2020

@hanicka2310 tak přeji hodně sil😊,.. Ja jsem zase nervni po zákroku.

hanicka2310
autor
1. čer 2020

@julietula dekuji i tobe hodne sil a štěstí

piggy123
31. srp 2020

Ahoj. Oživuji diskuzi. Tento cyklus podstupujeme naše první IUI. Doktor se rozhodl pro stimulaci s injekcí GonalPen, které si píchám od 2.dc, i když mám přirozenou ovulaci a množství folikulů v pořádku. Dnes jsem 8.dc a byla jsem na první kontrole, kde doktor viděl dva dominantní folikuly 12,3 a 16,1mm. Není to nějak moc na 8.dc? Na kontroly teď budu chodit obden.

hanicka2310
autor
31. srp 2020

@piggy123 není. Ja minuly cyklus mela 12 den 22 mm. Co by tak skoro odpovídalo 🙂 Ono snad vědí co dělají. Přeji mnoho štěstí ✊ at to vyjde. Me ceka zitra iui

piggy123
31. srp 2020

@hanicka2310 to mě mrzí, že to od začátku diskuze zatím nevyšlo. Budu držet palce na zítřejší IUI 🤞😊 Můžu se zeptat, z jakého důvodu podstupuješ IUI?

hanicka2310
autor
1. zář 2020

@piggy123 ono se to hodne protahlo coronou no. Crntra nefungovali a my jsme zacli chodit az v cervnu znovu.
Přítel ma horší spermio. Ma špatný progresivni pohyb, mezi 15-25% se ted pohybujeme. Mohlo by to pomoct ale uz to budeme zkoušet jen jednou a pak ivf 😊

julietula
2. zář 2020

Ahojky holky, já mám zasebou 6iui a nic nevyšlo, teď v září po MS začínám stimulovat na ivf, tak snad už se nám zadaří... Přeji všem hodně sil a brzké //na testiku.

piggy123
2. zář 2020

@hanicka2310 nám se taky všechno kvůli koroně posunulo. Měla jsem naplánovanou laparoskopii na odstranění endometriózy, ale kvůli koroně se to o pár měsíců posunulo....

Jinak jsem dneska měla druhou kontrolu a jeden folikul se od pondělka z 16,1 mm zvětšil na 21mm 😱 druhý folikul z 12,3 na 13mm, takže z toho nic nebude. Ještě mi během dneška dají vědět dle výsledku krve, jestli IUI proběhne zítra (spontánní ovulace) a nebo v pátek (řízená ovulace injekcí).

@julietula Já vkládám do našeho prvního IUI velké naděje, když to nešlo přirozeně, musí to klapnout takto 😊 Manžel spermio super, u mě všechny výsledky v pořádku. Jediný problém je endometrióza... Budu myslet teď dva týdny velice pozitivně a pak se uvidí, jak dopadne test 🤞

hanicka2310
autor
2. zář 2020

@piggy123 ono iui může nekomu pomoct hned na poprvé někomu vubec to je prostě buď a nebo 🙂