• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF leden - únor 2011

24. října 2011 
Jo a všem přeji krásný den k mezinárodnímu dni žen :grinning:
8. bře 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra taky si hodlám dělat nějaký ten kotnrolní testí,že je to v pohodě,ale mě bolí bradavky jako blázen,tak snad jo já se do kontroly asi zblázním ještě tři týdny,ale zase už bude srdíčko
8. bře 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejcoska mysli pozitivně a jestli mohu doporučit nehledej nic co všechno se může stát to mě rozsekávalo a přestávala jsem věřit,že by mi to mohlo vyjít i když ještě není vyhráno
8. bře 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejcoska ty se mas tolik jich mas v mrazačku :confounded: ja mela 22vajiček z toho 14 na oplodneni metodou ICIS a do druheho dne jich bylo 8 a za pet dni mi zbyli jen 4 takže dve vložili neuspech a 15.3. jedu na ultrazvuk a co bude dal .Jinak holky jak jsem to dostala tak jsem to mela jen tri dny ,ale testi kjsem si delala včera to by bylo 11den od vloženi a nic
8. bře 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap jak te boli bradavky jako blazen tak to tam je tehotenstvi jak prase neboj i když to čekani je fakt dlouhe furt se človek nečeho boji vid
8. bře 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapal jo jsem jak policajt furt se hlídám, udělala jsem testík a kontrolní čárka jo slabší takže mě to uklidnilo
8. bře 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap mela jsi jedno nebo dve zavedene možna jsi mi to psala ,ale ja jsem debil
8. bře 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap tak to jsme na tom stejně :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap mooc děkuju za podporu :slight_smile: Víš,myslím pozitivně a věřím,že to vyjde,ale přesto všechno mám stejně trošku strach,ale to je asi myslím normální.
8. bře 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapal třeba Tě čeká milé překvapení :slight_smile: ......já jsem při prvním těhotenství normálně menstruovala a doktor na to přišel až když jsem byla v 10 týdnu,tak třeba to vyjde....moc Ti držím palečky :wink: A ty máš nějaká embryjka zamražená?
8. bře 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejcoska dve jeste mam
8. bře 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejcoska ja si delala test ,ale to bylo včera 11 den po vloženi a nic
8. bře 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapal měla jsem dvě přes protesty tatínka :grinning:
8. bře 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra jo uklidnilo mě to dneska mě totiž nic nebolí, jo a včera jsem myslela jak mě bolí bříško, a ony to byly prosím prdy nesmím je zadržovat to je pak fakt bolest
8. bře 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap :grinning: ten můj taky dve nechtel male pak souhlasil,že je vetsi sance
8. bře 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapal já když řeknu že až na utz nám řeknou kolik jich je tak ho rpý straším, proto jde se mnou at mu to dotor řekne sám
8. bře 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap :grinning: :grinning: vsak on by se s tim smiřil můj furt hudroval ježiš dvojčatka a pak už mluvil taky no co bych mohl delat a
8. bře 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem pořád lamentovala co se může všechno stát a jak se bojím a manža mi řekl,že když bylo pohodové první těhu,tak druhé bude taky a najednou jsem klidná,už se nepozoruju a zítra se těším na ultrazvuk,konečně něco uvidím :grinning:
8. bře 2011 v 11:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapal já říkám a to druhý zabijeme nebo co? tak prý že se zabije on nno blbě kecá kdyby to tak bylo pyšnej jak páv
8. bře 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilik2011 no tak to znám ten můj sice brblá ohldně dvojčat,ale jinak je v kldiu protože prý věděl,že jsem v tom
8. bře 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap Můj už si taky plánuje,že jak pojedeme na kole,já povezu malou a on poveze prcky ve vozíčku-takže s tím už počítá :grinning:
8. bře 2011 v 11:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap no ten můj ze začatku taky rikal tak druhy pak vyluxujem blbec ,ale pak mluvil o dvou ,že budeme muset koupit ohradku domů aby nam tu pry nekramarili a to mame dva yorksirky a ja mu rikam deti zavres a psi nam tu můžou litat :grinning:
8. bře 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapal Taky chceme koupit nějakého malého pejska,to tu bude brzo drobotiny,že nebude kam šlápnout :grinning:
8. bře 2011 v 11:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapal my doma zvířátka nemáme jsem alergik,ale Zuzka říkala že si chce mimíse brát na víkend k sobě do pokojíku a bude ho krmit i v noci tak to jsem zvědavá
8. bře 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilik2011 no my mame takove jako mam na fotce maji 2,5kg spi to s nama i pod perinou tak nevim jak by jsmese pak vsichni vesli ,ale pejsků se kvůi mimi nevzdam a jde to i s nima snad ten KET vyjde pak manžel kvůli financim už dodalsiho jit nechce pokud to ted nevyjde :cry:
8. bře 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapal Já mrazáčky nemám a tak jsem hned manžovy řekla,že pokud to nevyjde do dalšího pokusu nejdu,nemám na to nervy a ty finance jsou taky náročné,ted nás to stálo kolem 25000 kč+ hodně času na cestách do caru
8. bře 2011 ve 12:08  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilik2011 jo kačky se pěkně kutálej....
8. bře 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra není to vůbec tak že ti pojištovna platí dost si zaplatíš sama, já šetřila od chvíle co jsem začali do caru chodit
8. bře 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap no my jsme v létě dali cca20tis za to že nedošlo k oplodnění tak nám vrátili 3tis. že nedošlo k PK...a teď jsme dali taky 20tis....a předtím za každou IUI 500,- :frowning2:
8. bře 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilik2011 no se ti nedivim vim,že by se ti prachy dali nasetrit ,ale takhle proste můžeme jet nekolikrat a narvat do toho spoustu penez a hovno. S prominutim jsem nastvana na to,že si človek musi platit za to ,že chce dite. A cikanům nebo tem socialnim slabym co jich maj kopu jen kvůli tomu aby zas na ne brali prachy at si teda setri a nebo jim podvazou vaječniky jsem rasistka v tomto opravdu.Včera jsem byla s klukem u dr. je nastydly a vedle me sedi cigoska s miminkem hodinu ho mela v kombineze pod kombinezou melo dite jen tričko ,ale i tak proste ho neslikla dite rvalo ona tam s nim hazelo mluvila na nej hnusne .Dite spinave za nehtama usi spinave olepene no chudatko a takovy je maj mit to je spravedlnost.
8. bře 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek