IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

sasanka033
29. kvě 2013

@hhani to je fakt ulet, to jsi mela vylozene smulu, ze na tebe vysla pokazdy.

lucavka
29. kvě 2013

Jinak holky, jak ste psali o úspěšnosti Gennetu - potrvrzuju. První i druhé IVF jsem měla // hned napoprvné. Jen to druhé těhu nedopadlo...

sasanka033
29. kvě 2013

@lucavka a jake mate problemy, ze musite na ivf?

hhani
29. kvě 2013

@janice_opice
@sasanka033
to rozhodně udělám..zítra se tam budu objednávat tak uvidim co mám před sebou..snad už s mou vymodlenou hodnou pani doktorkou 🙂

sasanka033
29. kvě 2013

@janice_opice joooo, to me napadlo - do tabulky bych dala sloupec na pricinu neplodnosti. to je podle me dobrej indikator - jak kde resili lecbu. je rozdil, kdyz ma nekdo "jen" spatny spg a vsechno ostatni hotovy a v poradku a ma // napoprve a nekdo, kdo ma vsechny testy v riti, horko tezko vydoluje jedno vajicko, musi do ICSI, PICSI a ja nevim co este a pak ty // holt nema hned.

lenkafel
29. kvě 2013

@sasanka033 tak snad budu mít všechno v pořádku a půjde to hned, nechci moc dlouho čekat

lucavka
29. kvě 2013

@sasanka033 - já mám turnerův syndrom. Takže nemám vyzrálý vaječníky. Proto musíme mít darovaná vajícka.

sasanka033
29. kvě 2013

@lenkafel no jo, celej ten proces je porad samy cekani na neco, to je peklo🙂 pro nas netrpelivy je to hotovej ocistec. ja sla uplne do vrtule, kdyz jsem se dozvedela, ze ket musim odlozit o cyklus🙂

sasanka033
29. kvě 2013

@lucavka aha, to neznam, tak to je na pytel. ale koukam, ze to vlastne vubec nevadilo🙂 ja mam i zvyseny fsh, takze me mozna darovana vajicka taky cekaji brzy:( a kvuli tomu bych musela prestoupit do soukr. caru pac ve statnich se ceka i dva roky na darce:(

lenkafel
29. kvě 2013

jojo my to takhle taky měli, byli jsme s doktorem domluvený, že půjdu v březnu na ket a nakonec jsem šla až teď v květnu a strašně se divil, že jsem to obrečela...čekání je šílený

janice_opice
29. kvě 2013

@sasanka033 jo klído i když určit někdy příčinu bývá dost obtížné - někdo prostě neví proč to je:( já třeba vím, že nemám vejcovody tak to je jasný, ale proč těch dalších X pokusů nevyšlo to netuším...

janice_opice
29. kvě 2013

@lenkafel to čekání je na tom to úplně nejhorší, čekání a nejistota - a i když vidíš ty vysněné // tak pa čekáš se strachem na utz a pak an srdíčko a pak na konec trimestru a pak prostě furt čekáš, jeslti porod OK, jeslti prcek OK a no brrrrrrr...jsou ženský,který to vůbec neřeší a tohle si neumí představit

sasanka033
29. kvě 2013

@janice_opice no jasne, ale vetsinou mame naky vysledky a na jejich zaklade nas poslali na ivf...tak je dopsat do tabulky, at je moznost porovnani.

lenkafel
29. kvě 2013

@janice_opice je fakt, že po prvním ivf jsem jela domus tím, že prostě budu těhotná a že to ani jinak nemůže dopadnout a taky to tak bylo, než se stal ten průšvih, ale letos při tom ketu mě to hrozně bolelo a doktorka se tam nějak nemohla dostat, tak jsem už domů jela s tím, že to asi nebude dobrý, když to tak bolelo.....

janice_opice
29. kvě 2013

@sasanka033 no já jsem pro, 🙂 je fakt, že každá na tom není tak jasně jako já 😀
@lenkafel lení já ti věřím, to bude dobrý-------holka neboj a co se vlastně stalo za průšvih?

lenkafel
29. kvě 2013

@janice_opice během těhotenství mi praskla děložní stěna, přežila jsem jen tak tak, dostala jsem 3,5litrů krve, takže si asi umíš představit, co to bylo za masakr, doktoři se do dnes diví, že jsem tady a že jsem se pustila do dalšího pokusu

janice_opice
29. kvě 2013

@lenkafel holka to je hrůza:((((((((((( ale tak to jsi silnej jedinec a moc ti fandím, jsi moc statečná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

coralin
29. kvě 2013

@janice_opice hlavně, abys na to pak doma moc nemyslela, unavená budeš určitě..já jsem zrovna dneska nějak úplně hotová.... a jsem doma na PN už docela dlouho...držím palce, když to vyšlo ostatním tak nám musí taky 🙂

meyryen
29. kvě 2013

@sasanka033 Dr mi řekla, že kdybychom je odebrali v sobotu, tak budou nezralá, takže jsem na OPU šla v pondělí a už bylo po ovulaci.... ☹

janice_opice
29. kvě 2013

@coralin no přemýšlím, že si vezmu neschopenku přeci jen až od OPU....ted jsem chodila do práce furt tak od OPU si jí nechám vystavit.......tu stimulku zvládnu s prací snad a přinejhorším na neschopenku mohu jít vždycky, že?
\\\\\\\\to j jasný, že nám to vyjde!!!!!

coralin
29. kvě 2013

@janice_opice to čekání je vážně hrozný..vždycky si říkám co udělaly ty holky, kterým to vyšlo jinak pro to, aby jim to vyšlo...

lenkafel
29. kvě 2013

@janice_opice když jsem se po té operaci probrala, tak se mi chtělo umřít, v puse i v nose samé hadičky, napíchané ruce, přikurtovaná jsem byla, břicho rozpíchané a samou hadičku, i přesto, že vedle mě seděl manžel, kterýho nadevšechno miluju a mám doma syna, tak se mi chtělo umřít....asi je to nepochopitelný, ale byla to taková bolest, že jsem měla pocit, že to nemůžu prostě přežít.....nevím, proč je ten nahoře k nám všem tady tak nespravedlivý, ale věřim,m že se my všechny tady jednou dočkáme //

coralin
29. kvě 2013

@janice_opice to je jasný uvidíš jak ti bude a jak to v práci budeš mít náročný, já neměla moc na výběr

janice_opice
29. kvě 2013

@lenkafel Leni já myslím, že je to dost pochopitelné a je mi moc líto,že jsi si nčím takovým musela projít:(
Moc tě obdivuju, že i po tomhle zážitku to nevzdáváš!!!Sstrašně moc ti držím palce,aby to vyšlo

janice_opice
29. kvě 2013

@coralin no to je jasný....jo čekání je nejhorší...oni doktoři říkají, že někdy prostě nedokážou říct, proč to nevyjde, i když testy jsou všechny ok no--hele já tomu strašně věřím a vím prostě, že tentokrát to vyjde!!!

lenkafel
29. kvě 2013

@janice_opice nemít manžela jakýho mám, asi bych se z toho nikdy po psychické stránce nedostala....prních půl roku to bylo hrozný, nemohla jsem nikde vidět těhotnou ženskou, protože mi to bylo strašně líto, vycházel nám termín porodu přesně na vánoce, takže i vánoce pro mě byli trochu utrpení a když nám po novém roce doktor řikal, že je vše v pořádku a že to můžem zkusit znova, tak jsem začla vidět všechno zase růžově.....tak doufám, že po tom všecm se nám to povede a budeme mít zdravé miminko a děkuji

coralin
29. kvě 2013

@janice_opice jj, to jsem taky říkala, že je blbý, že člověk neví, čím to bylo... mohla by se odstranit jen ta jedna příčina a bylo by to. já tomuhle roku taky věřila, jen jsem myslela, že to vyjde hned při ivf

sasanka033
29. kvě 2013

@janice_opice ten tvuj optimismus je nechutne nakazlivej🙂

janice_opice
29. kvě 2013

@lenkafel tak to je jasný, že jo a bude to holka:D

janice_opice
29. kvě 2013

@coralin mno jo třeba za pár let to budou mít snažilky nějak jednodušší nebo co a budou znát ty příčiny🙂 jdu si udělat bylinkovej čaj na podporu plodnosti🙂

janice_opice
29. kvě 2013

@sasanka033 no jo, když on mi ten optimismus tak v životě už pomohl překonat fakt totální sračky(pardon) , že v něj furt věřím 😀 a jestli je nakažlivej tak jedině dobře!!! 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru