IVF - vyšlo někomu na první pokus?

krmv
10. zář 2015

Dobry den,mame tri Iui za sebou a je tady uspesnost do 20procent a zvazujeme IVF kde je uspech pry pres 75 procent tak se ptam zda to nekomu vyslo na poprve.dekuji

lv
10. zář 2015

Mám 2 kámošky, co mají dítě z 1.ivf

kytka12
10. zář 2015

Já mám zkušenost 3x IUI, pak IVF a 5 dní nato embryotransfer 1 vajíčka - nechytlo se, za 4 měsíce embryotransfer 2 vajíček - nechytly se, za rok od IVF transfer 1 vajíčka - až to se chytlo. V průběhu toho roku mezi IVF a otěhotněním jsem prožívala deprese vyvolané IVF a stimulací, dále jsme byli s mužem na imunologii, kde mi zjistili protilátky proti spermiím a nasadili Prednison 1/2 tbl na 3 měsíce a během této léčby jsem otěhotněla. Myslela jsem, že mám psychiku v pořádku, ale do IVF bych už nikdy nešla, hlavně kvůli těm následným depresím.

jjaanca
10. zář 2015

Mě to vyšlo 2x na první pokus 🙂

netanel
10. zář 2015

@krmv tak vysoká úspěšnost je pokud vím jenom po PGS/PGD, klasický ET tak úspěšný není. Nám vyšel první pokus - KET po PGS... ale zatím jsem teprve v šestém týdnu..

westie
10. zář 2015

Já mám zkušenost 1xIVF (transfer 1 embryo) - nevyšlo; nyní jsem po KET v nativním cyklu (transfer 2 embryí) - výsledek zatím nevím (jsem tři dny po transferu).

verry
10. zář 2015

vyšel nam 1.KET z 1.IVF (1.ET bylo biochemické těhu)

oldana
10. zář 2015

Mě 🙂 zatim teha furt těhulkuju,ale nemít břicho, nevim o tom 🙂 dávali sme jedno embryo.

kalipso
10. zář 2015

@krmv vyšlo nám 1. IVF a to jsme měli jen jedno jediné vajíčko... 😉

yes79
10. zář 2015

už je to tedy pět let, ale také nám vyšlo první IVF 🙂

medvedinka
10. zář 2015

@krmv nám také vyšlo napoprvé, s jedním embryem

krmv
autor
10. zář 2015

dekuji moc vsem.uvidime jak ted dopadneme po iui a zda pujdeme do IVf.resime finance a dnes nam to vypocitali ze do 20tis.totiz

pozi
11. zář 2015

tak zatím nevíme,máme po 1.IVF-jsem 8.den,ale dělali i PGD-máme postiženého syna,já jsem přenašečka,zbylo nám z 5 embryí jen 1 a zavedeno po prodloužené kultivaci,dohromady nás to stálo 15 tis.,ale bylo to 1. a měla jsem krátký stimulační protokol,uvidíme,jak dopadneme,ale úspěšnost mi říkali tak 30%,nevím,že by říkali 75???

mica21
11. zář 2015

Mě ano! 🙂

tehulka1167
11. zář 2015

mě taky,ale skončilo to biochemickým těhu. Hned chci do KET.

teresa27
11. zář 2015

Nám to vyšlo na prvý krát 🙂 tak verím,že to dotiahneme do konca 🙂

dandyndy
11. zář 2015

Byla jsem před 4lety na IVF v Ostravě, dali mi 2 embrya. Jedno se chytlo a máme šikovného kluka 😵

eva118
11. zář 2015

Taky nám to vyšlo napoprvé a kamarádka říkala, že už jsem čtvrtá, koho zná, kdo hned po prvním IVF otěhotněl. Držím palce.

pt1981
11. zář 2015

Meli jsme dve embrya. Jedno zamlklo a z druheho je uz rocni slecna. A ano, napoprve. Drzim pesti. Cim vic pesti, tim vic stesti!

krmv
autor
11. zář 2015

dekuji vam vsem.uvidime jak to dopadne nakonec.muzetdm me nekdo napsat priblizne jaky je prubeh kolikrat se chodi do Caru atd. asi casteji nez pri IUI.

krmv
autor
11. zář 2015

a rikali me v Caru ze zavadi 1embryo

jjaanca
12. zář 2015

Chtěla bych ještě dodat, že mě to vyšlo 2x na první pokus, ale pokaždé to byli 2 embrya (chytlo se vždy jen jedno).

keeshka
12. zář 2015

U prvního IVF jsem ze stimulace měla 4 vajíčka a z toho jediný oocyt, takže to byly fakt nervy, jestli se z toho stane embryo vhodné k transferu, vůbec jsem tomu nevěřila. No a teď mi tady to jedno embryo spinká 🙂. Takže nám vyšlo hned první IVF s jediným embryem 🙂.

Ale prostě IVF je velice složitý proces a určitě nelze počítat s tím, že hned první výjde. Už je složité zvolit vhodnout stimulaci, den odběru, transferu, metody,.. je toho tolik. Každopádně přeji ať máte takové štěstí jako my 🙂

damilinka
12. zář 2015

Mě vyšla první minimálka IVF (minimálně hormonů) - odběr 2 vajíčka, dvě oplodněné, jedno transferované 3 den a chytlo se 🙂
A to co tomu všemu předcházelo nebylo zrovna jednoduché.

pistalinda35
12. zář 2015

Nám 🙂

krmv
autor
12. zář 2015

dekuji vsem

renca1978
15. zář 2015

Ahoj my za sebou máme 6 neúspěšných IUI další už jsme zkoušet nechtěli sli jsme rovnou na ivf a měli jsme ze 7 folikulu jenom 1 vajíčko a vyšlo to.bude mít vlistopadu 2 roky a tento měsíc zacinam simulovat na další ivf

krmv
autor
15. zář 2015

uvidim jak to dopadne ted po IUI a pokud ne tak zkusime Ivf.jen nevim zda by se to stihlo hned dalsi mesic.nevim co vse to obnasi totiz.muzete mdm to nekdo malinko priblizit.dekuji

krmv
autor
16. zář 2015

Kdy se jde poprve na vysetreni pri ivf. jak nj zaátku menstruace,konci?atd.dekuji

kalipso
16. zář 2015

@krmv IVF ti musí prvně schválit pojišťovna, to trvá tak 3-4 týdny, taky záleží jaký stimulační protokol budeš potřebovat (dlouhý/krátký), to určí doktor. Takže bych počítala, že minimálně jeden cyklus po IUI budeš muset počkat. Nejlépe si zavolej do CAR a domluv se na schůzce.

krmv
autor
16. zář 2015

To teda slysim poprve o tom schvalovani pojistovnou.to me tam nerekli