KET červen - červenec 2021. Koho čeká?

anoanonym1
29. kvě 2021

Ahoj, je tu někdo koho čeká ket v červnu nebo červenci? Jsem po prvním neúspěšném letu v řízeném cyklu a tento cyklus chceme zkusit ket v nativu, ale je to spíš buď a nebo, protože dr nechce dávat léky každý měsíc, tudíž chce risknout nativ i přes mě problémy.. Věčně cysta, nepravidelný cyklus a vlastně ani nevím, jak jsem na tom s výškou sliznice bez léků. Tak se nechám tento měsíc překvapit. Mezitím vším se tu můžeme navzájem podpořit ☺.

hahahala
17. čer 2021

@rozitta Já to měla stejně… nic jsem necítila, až pak ty prsa… Teď jsem na nervy, protože na utz mám jít až 28.😀… připadám si už jak pako… pořád kontroluju, jestli mě pořád bolí prsa🤦‍♀️😆

alexkisss
17. čer 2021

@rozitta ano přesně ten hajzl kříženec staforda s labradorem je blbej nevychovanej vůbec se mu nevěnoval a me pokousal ruku hruza

rozitta
17. čer 2021

@hahahala 🤣🤣, to chápu 😅 když jsem byla těhotná se synem (má teď 4.5 let) tak jsem si obden dělala těhotenský test🤣🙈 než jsem šla na ten první ultrazvuk, kde se mělo potvrdit těhotenství. Jednak jsem tomu pořád nemohla uvěřit, že jsem těhotná a druhak jsem měla obavu, jestli do toho utz ještě budu těhotná 🙈 a později v těhotenství jsem si koupila angel sound a vždy po práci jsem běžela domů, jestli ještě uslyším srdíčko. Syn v břichu hodně spal, moc nekopal 🤷

rozitta
17. čer 2021

@alexkisss tý jo to je teda drsný. Doufám, že se ti ten majitel omluvil a odškodnil. Hrůza 😥

alexkisss
18. čer 2021

@rozitta ano obojí udělal ,ale dnes je pro me nejhorší den na světě musím nechat uspat svého psa po tom útoku co se mu stalo je agresivní na me na děti a na všechny psy co se jen přiblíží je mu 13 let

rozitta
18. čer 2021

@alexkisss achjo, to je mi moc líto 😥😥😥 chudák tvůj pejsek, chudák ty 😥 drž se🙏💚

nicol22
18. čer 2021

@rozitta tak příští týden v pátek jdeme na to. 😉

rozitta
18. čer 2021

@nicol22 to bude ale dlouhý týden .... 😁

nicol22
18. čer 2021

@rozitta to jo 😃 Ale strašně tomu věřím. Tohle je můj poslední letošní transfer jediného sněhuláka. Další pokus případně až příští rok. Ale já jsem přesvědčena, že v březnu prostě rodím a bude to Linda. 😂

rozitta
19. čer 2021

@nicol22 jooo, jdeš na to dobře!! Prostě to tak bude a basta a nejede přes to vlak! 😄❤️

maki06
20. čer 2021

Ahojte holky, s dovolením se k vám přidám ☺️tak po roce od první stimulace, 3 cyklech ivf, 3x ET a teď druhý KET 9.6. jsem teda dnes objevila II na testu. Držím vám všem palce 😉😉

anoanonym1
autor
20. čer 2021

@maki06 potichu gratuluji a hodně štěstí 🍀 🍀 ja snad další ket v červenci, uz aby to bylo

maki06
21. čer 2021

@anoanonym1 děkuji,ale zatím nejásám,ještě se může stát cokoliv. Určitě to v červenci vyjde. 😉

rozitta
21. čer 2021

@hahahala ahojky, hlásím, že včera (5. den po vložení) mě začaly bolet prsa - vzpomněla jsem si na tebe 😁 a v noci jsem hodně cítila pnutí v podbřišku - to už polevilo. Dneska jsem si koupila těhotenský test 🙃 ale ještě si ho dělat nebudu, jen pro ten pocit že už ho mám a jsem o krůček blíže výsledku 🙈

anoanonym1
autor
21. čer 2021

@maki06 urcite vse bude dobré 🍀 a ja doufám, ze červenec konecne vyjde 🙏

luuc5
21. čer 2021

@anoanonym1 holkyy pridaavam se k vaam jestli muuzu .Ja prave lezim po ketu ☘️Druhy pokus ..tak ten uz snad vyyjde .A vaam drzim paalcee

maki06
21. čer 2021

@luuc5 ✊✊🍀🍀

anoanonym1
autor
21. čer 2021

@luuc5 moc držím palce 🍀🍀 me ceka druhy pokus dalsi mesic, tak se také modlím, at vyjde 🙏

luuc5
21. čer 2021

@anoanonym1 dekujiii☘️I jaa tobee druhej vyjit musiii..ani si nepripoustim ,ze by to melo byt jinak💜

anoanonym1
autor
21. čer 2021

@luuc5 děkuji 🍀 přesně, prostě musí 🙏🙏

hahahala
22. čer 2021

@rozitta to je super!! Moc držím palce!! Já opravdu začala cítit jen prsa nic víc🙏🙏

luuc5
23. čer 2021

Holky jak se cititee ?ja druhej den po ket ..a zda se mi to cekani zase nekonecny ..🙄divala jsem se do zpravy co mi dali ve fn ..a je tam napsany bublina 7mm nevite nektera co to znamena ?😂

beka91
25. čer 2021

Ahoj holky, přidávám se s dovolením k vám 🙂 na KETu jsem byla v úterý 22.6. Všem nám držím palce!

luuc5
25. čer 2021

@beka91 jee ja v pondeliii ..tak to mame uplne po sobee😁☘️

luuc5
25. čer 2021

@beka91 jak se citis ?🙂

anoanonym1
autor
25. čer 2021

Holky, držím vam moc palce, ja porad a stale cekam na MS. V nedeli beru posledni prasky, tak snad peisti tyden uz dojde a začnu zobat estrofem 🙏🙏

alexkisss
25. čer 2021

@anoanonym1 ahot taky čekám na MS a pak nasadim estrofen mám to dostat 30.6 tak uvidíme

anoanonym1
autor
25. čer 2021

@alexkisss držím moc palce. Me dr rekl, ze od vysazení léků by mela ms prijot do 4 dnu. Nasadil mi leky na vyvolání ms, tak jsem zvědavá.

beka91
25. čer 2021

@luuc5 zatím tak nějak neutrálně😁🙈 jak Ty? Kdy plánuješ testovat? A je to Tvůj 1. pokus? To je fajn, že to máme takhle za sebou, budeme se moct podpořit😁

nicol22
25. čer 2021

Tak a je tam sněhulák. 🍀