Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

venyska
16. led 2010

Jak to čekání probíhalo u Vás?Kdy po antikoncepci se začne něco dít?Bojim se že // popř.uvidím až v březnu ☹

lumpajda
16. led 2010

Ratatooy, tak já vím na tuty, že budem mít teď při kontrole jiného doktora, tak jsem z toho trochu nervozní, ale prý je hodný, tak snad mě neukousne 🙂 . To jsem zvědavá kolik tam těch vajuch budeme mít, dám hned v pondělí vědět a ty tedy ve středu, tak budu moooc držet palečky. Holky já se už těším 😉 . BroukuB, na práci se vyprdni, teď jsi nejdůležitější ty a tvé zdraví, tak šupky na neschopenku. Tulanku zlatíčko 🙂

lumpajda
16. led 2010

Ahoj Venysku, vítám tě. Já antikoncepci neměla, ale mám pocit, že se může začít hned při další MS, ale asi taky záleží na tvém problému a na protokolu, který ti určí. To jsem ti moc nepomohla, vid 🙂

venyska
16. led 2010

😒 budeme mít dárce,žádný problém nemám,má se začít při další menses,ale nevím kdy bude opu,stimulka.

tulanek
16. led 2010

Venysko,ano kazdy to ma jinak,ale s ms se zacina a to je doktoru zachytny bod,podle toho urcuji,co dal...Ale je to opravdu u kazdeho individualni.Ja jsem dostala Utrogestan,na upravu,po nem prisla ms,myslim druhy den cyklu mi vzali krev a nasadila jsem Marvelon-antikoncepci a asi soudim,ze podle krve mi nasadili injekce Dipherelinu,ten zabranuje uvolnovani vajicek a Prednison,ten je protzanetlivy atd...S tim jsem zacala 6.1,jakoby zacatek stimulace a ta ,,opravdova,, zacne ted 21.1.Puregonem-injekcema,na rust vajicek a pak uz kontroly a na 2.2. vychazi asi OPU...Takhle to mam ja s dlouhym protokolem a s problemama jak u me,tak u partnera,takze si myslim,ze to budes mit asi jinak,kdyz ty jsi v poradku...Cetla jsem vas pribeh a bylo mi z toho smutno,je zivot nekdy opravdu nespravedlivej,ale ver,ze se to povede a vysledek vam bude za par mesicu kricet doma v postylce 🙂 drz se Venysko,nadeje umira posledni!!!!!!!!!!! 🙂

venyska
16. led 2010

Děkuji,mi jdeme do dárce,takže právě nevím kdy mě to vše čeká...

tulanek
16. led 2010

Prave proto ani ja prave nevim,jak to chodi v takovem pripade i nas to ceka poprve,tak zkusenosti cerpam tady od dusicek spriznenych... 🙂 Kazdopadne moc drzim palce,at se to hybe co nejrychleji a ty nemusis cekat az do brezna,kazdej den cekani je moc dlouhej,vid...Tak ja uz ted opravdu preju dobrou noc a jdu na kute 🙂

evik73
17. led 2010

Krásné ránko při neděličce všem 🙂

venys vítej do klubu čekatelek,jak na stimulku tak na těhulení 😀

u nás už opět sněží,já se z toho p....u!!!

holky,tak kdo má zítra kontrolu,tak přeji pozitivní zprávy,ale hlavně ANTOANET .....už se to blííííížžžžíííííí!!!!! A nečekám jiné než těhotenské zprávy 😀 😀

broukb
17. led 2010

Ahoj zlatíčka,
tak dneska to padlo i na mě na hrdinu 😠 do teď jsem byla v pohodě, jenže v noci jsem se vzbudila a myšlenky nešly vypnout ☹ od 4 hodin jsem nespala a pořád dokola přemýšlela, kdy to dostanu, jestli to vyjde a tak...hrůza.Ke všemu mám za sebou dvě 12tky v práci a dnes jdu zas...nevim jak to tam zvládnu,jsem vyčerpaná 😒 Začínám se pěkně bát...říklala jsem si, že to neni normální, že se nebojim 😝
Venysko vítej..věř, že všechno dobře dopadne a neboj jak se začne něco dít, tak to strašně rychle utíká 😵 A hlavně, když budeš tady s náma uvdíš,že se ti bude hnedka všechno vstřebávat líp, holky jsou fakt úžasný 😉
Tak se mějte já mažu do práce...papa a hezkou neděli

abig
17. led 2010

Hezkou neděli všem .... aneb Kůň s váma.

Ratat a Venyska, vítejte, vy už jste tady párkrát nakoukly, nakukujte dále, nebo rovnou se u nás zabydlete ... čím více se nás tady podpoří, tím nám bude lépe.

Brouk, holčičko, to mě mrzí, že je ti smutno a těžko, ty nálady jsou normální a budou se stále střídat !!!
Evíku, tobě taky krásnou neděli !!

Taky si musím vypsat srdíčko, ach jo. Včera jsem si byla pomazlit synovečka a neteřinku. Bože, ten je tak maličký a krášňoučká a hodný, nepláče, koukal na mě a nechal se potulit, pomazlit a oňufat .... až je mi z toho teď taky ouvej.
A málá Réza se taky nechala pomazlit, tulila se, opusinkovala mě holčička moje. Kdyby to pomohlo, tak se vybrečím, ale to u mě nefunguje, furt se budu cítit pod psa.

Antoanet ? Dneska jste 10 den, jak to u tebe vypadá prdelko naše ? NO, vydrželi jste netestiit ?

ratatooy
17. led 2010

abig já jsem tu zabydlena už to mám za dveřma.dneska jsem po 19 injekci dipherelinu a 4 puregon a začínám mít takové jakoby ms bolesti jak ty vajka rostou.čekám kdy tu začne také sněžit aby jste se ve středu vůbec na tu kontrolu dostali.

pampeliska36
17. led 2010

hola hola hola... ratat a venysek... vitejte! 🙂

pampeliska36
17. led 2010

CaO abig... taky si urcite brzo pomazlis toho SVYHO broucka nebo berusku!!! uvidis 😉 jen si na to musis jeste chvilicku (ale jenom chvilicku) pockat 😉

abig
17. led 2010

Ratat, aspoň víš, že se v břůšku něco děje, což je dobře .... mě pobolívá břicho i po Clostilu co mi teď na zkoušku dali. U nás ještě nesněží, ale dosti fouká, takže to k nám taky dorazí .... vyrážíme směr Olomouc na kontrolu v úterý, jsem nedočkává jak malé dítě, protože se dozvíme veredikt, jestli jdeme hned do druhého IVF nebo bude zkoušet něco jiného ...

Naštěstí manžel je v klidu, má v hlavě jiné "starosti" ... chce mi splnit sen, a to bydlet v baráčku, takže hledá pozemek a vybírá návrhy a projekty a celý víkend nemluví o ničem jiném, takže aspoň on je v klidu ...... a já jsem vykulená, že fakt na 99% budeme stavět ...

pampeliska36
17. led 2010

ratatooy.... jooooooo uz vim 😀 potkavam te i jinde "CAR Unica" 😀 😀 😀

abig
17. led 2010

Pampeli ahoj ... no, uvidíme uvidíme, tak optimisticky to zase nevidím 😀 po prvním zklamaní raději nic nečekám ..!!!

pampeliska36
17. led 2010

abig... to je teda parada!!! prijdes na jine myslenky a pak to pujde samo 🙂

pampeliska36
17. led 2010

abig... v novem CARu se o tebe postaraji daleko lepe!!! 😉

abig
17. led 2010

Moc moc děkuji za podporu ... dneska mě ráno omráčila lehká depka, ale už je líp .... já se prostě budu do té doby mazlit s neteřinkou a synovečkem ....
Manžel vtipkuje, že musí vymyslet speciální garáž pro dvojkočárek, prý abychom měli kde parkovat s dvojčaty 😀 😀

ratatooy
17. led 2010

Pampeliška ano jezdím do unici tak i to téma navstevuji mám víc domovů🙂 abig mi také budem stavět baracek už na jaře jsme chtěli začít mi sice pozemek máme ale zase je to naproti tchýni.nevím jak to máte vy ale víš jak to je radši dál od rodičů.takže zase řešíme kde stavět jestli tam a nebo sehnat něco jiného.a kde bydlíte?chcete stavět na vesnici?

abig
17. led 2010

Ano Ratat, máme vyhlednutý pozemek, je to naa vesnici, ale je to autem asi 10 min do mého rodného města, takže né zase až tak úplně mimo .... a je to dostatečně daleko od tchýně,to mi věř, za to manžel to bude mít k té své zase o něco blíž 😀 , to ho netankuje, protože mý rodiče k nás nenavštěvují .....
Naprosto tě chápu, já bych asi taky manželovi rozmlouvala pozemek naproti tchánovcům, je ale taky otázka, jak finančně bychom na tom byli a táák, však to znáš ....
My máme zatím snový plán postavit do 2 let ... tedy nastěhovat se tam.

pampeliska36
17. led 2010

a to my nestavime 😀 a stavet nebudeme 😀
stacilo nam kdyz jsme kompletne zrekonstruovali uplne totalne vybydlenej byt... no des! ale uz to tu mame kraaaaaaaaaasny 🙂

abig
17. led 2010

Pampeli, taky jsem rekontruovali byt ... a taky se divím, že manžel chce vymýšlet něco nového, je fakt že byteček je sice 3 plus 1, ale je malinkatý .... a hlavně jde i o sousedy (hlavně díky jejich ložnice, zážitek to fakt není .... )

ratatooy
17. led 2010

No jo je to těžký taky by manžel nejradši do dvou let bydlel protože máme 1+1 a jsme rádi že se tu dva poskládame.maximalne tu mužem být s mimcem než bude chodit.takže jestli se teď zadari tak to bude tip top.

pampeliska36
17. led 2010

nejhorsi jsou vzdycky ty remeslnici, co? spolehlivost nula nula nic... ale kdyz to chce clovek tak nejak trosku levneji, tak vydrzi uplne vsechno 😀

abig
17. led 2010

Pampeli, to máš pravdu .... 😀 , naštěstí můj švagr staví roubenky, takže má pár "známých", kteří by nám pomohli !!

Holky, ztrácím přehled, jak jste vy dvě daleko v akci miminko ?

ratatooy
17. led 2010

Abig já podstupuji první ivf po skoro 3 rokach snažení a jedno mimodelozni tehu.teď mě čeká 20.1 první utz pak asi 28.1 opu a pak asi za čtyři až pět dní et máme prodlouženou kultivaci tak nevím přesně jak dlouho to bude trvat.

abig
17. led 2010

Ratat, tak to už máš za pár, to je dobře. Prodlouženou kultivaci jsme si připlatili taky, embryjka zpět jsme dostali 5 den a počítali do toho i den OPU, den kdy je oplodnilii ICSI ....

ratatooy
17. led 2010

Abig ICSI jsme si nakonec nedávali uznala jsem že něco musí také zařídit příroda a manza na tom není až tak blbě.měl hodnoty 40mil/ml a pak o dvě procenta horší pohyblivost a tvar.

aladin
17. led 2010

Ahoj holky,
tak jsem se zrovna vrátila z práce, to je teda víkend...Včera jsem byla za kamarádkou v porodnici, narodila se jí ráno holčička, ale malá měla problémy s dýcháním, tak ji hned převáželi do jiné, lépe vybavené porodnice (Poruba), bylo mi jí tak líto. Dlouho nemohla otěhotnět, celých 9 měsíců se strašně těšila a nakonec malou nemá u sebe. Trčí v jiné porodnici a jeětě k tomu místo na šestinedělí na normální gynekologii (protože nemá malou u sebe) na třílůžáku... No, sotva se bobek narodila a už takové starosti... Jo, děti. Dneska už psala, že malá je OK, ale na antibiotikách a uvidí ji až v úterý(jestli bude dobře). Jo, každá máme nějaké to trápení...