Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
19. led 2010

Eviku,jo je to krasnej vztah a fakt vas maminy obdivuju,ze jste si ho dokazaly tak hezky vybudovat...To je v zivote hrozne moc dulezity,vzdycky vis,ze ji mas a muzes za ni jit....Moji mamce je 44,mladice moje 🙂 jo jo,ja mam ryzi taky moc rada,ale bramborovou kasi,tu bych mohla jist po kyblech 😀 😀
No a z KFC se pritel jednou tak brutalne poblinkal,ze od te doby mame oba jakejsi respekt...Ale spis nemusime,ze je vetsina veci tam ostra...My jsme proste Dondaci,tam by jsme se uzrali 😀 tyyy jo a mliko s rumem,jo?Ja znam s medem na spinkani,ale s rumem,kurna to musi byt chutovka,jsem uplne chytla slinu 😀 😀
Misi a neboj,je dobry,ze jsi doma a muzes se z toho hnusu vylezet,to je hlavni,ze nemusis cucet v praci 🙂
Mno a Abig,to jste tedy meli prekerku hned z rana,ale hlavne,ze jste dojeli cely a zdravy,to je nejdulezitejsi a dokturek si na vas pockal 🙂
A k stimulaci,sice to bude az v breznu,ale je proste videt,ze ten doktor te rozebral se vsim vsudy a ze pocita i s tim hnusakem hnusnym syndromovym,takze si na tebe da urcite pozor a bude te radne hlidat,coz je v tom spatnym aspon pozitivni...Ted se na to v ramci moznosti pripravis psychicky i kdyz to vlastne asi moc nejde,tak aspon v praci si to muzes domluvit dopredu,aby jsi byla driv doma a supky dupky na miminko!!! 🙂

A handikapindika vitam!! 🙂

dada074
19. led 2010

Abig : na jednu stranu je to děs,ale když s tím počítají dají si na TEBE větší pozor a nestresuj a nestraš už teď s OHSS,z druhé strany jsi minule byla rozhozená z toho,když ti řekli domácí snažení půl roku,tak teď si vyber.A Evík má pravdu únor uteče jak voda a říká se přece to NEJLEPŠÍ nakonec,no ne? 😀 Jo a Orgalutran se dává jen poslední dny,aby nepopraskali folikuli dřív než to odeberou.

abig
19. led 2010

Jojo, holky děkuji ... nepsala jsem to jako postěžování, jen jsem dala vědět, co jsem se dozvěděla. Připravím se fyzicky i psychicky, zakombinuji to s prací a novým zařízování ohledně domečku, takže to bude pohoda pohodička.

Jo, ještě mi manžel říkal, co tím jako dr. myslel, když mi dneska říkal, že ženy jako já máme hodně rády sex 😀 , "nosnice" jsou prý sexuchtívé, tak jsem na něj valila oči a manžel se chechtal, sprosťák jeden 😀 Dr. čučel UTZ na vaječníky a říká manželovi, že bych mohla rozdávat .... a on na to, jako sex pane doktore ? To se začal smát dr. a řekl, že sex né, ale vajíčka ano .... 😉

dada074
19. led 2010

A je to pravda Abig,tedy to s tím sexem.Já pomalu ani nevím co to slovo znamená.

cabalkova
19. led 2010

AHoj kocenky, tak se hlasim po mensi pauze... minule pondeli jsem zacala pichat Fostimon a vcera jsem byla na prvni kontrole a soda... sice na kazdem vajecniku 5-7 folikulu, ale velikost jenom kolem 6 mm, tak mi pan dr. dal studenou sprchu, ze teda na to, ze picham uz tyden, tak teda nic moc, moc se nam ta stimulka nedari... toz jsem od vcerejska vyfasovala Merional a vyssi davky a kontrola opet ve stredu... puvodne mel byt odber teoreticky uz ted v sobotu, ted dr. mluvil o tom, ze pokud se folici proberou, tak nejdriv takl pristi stredu, a to o tom jeste mluvil tak, ze vubec nemusi dorust... stalo se vam to nekomu, ze potvory rostly pomalu a pak to dohnaly? Normalne mi to podrazilo kolena... teda dneska uz je to lepsi, ale vcera jsem manzovi bulela doma jak krava.... 😝 Teda doufam, ze se kluci a holky jeste proberou a to IVF nakonec prece jen bude...

evik73
19. led 2010

no sláva cabalkova je na světě,už jsem myslela,že na nás prdíš...a nevěš hlavu holka,jsem na tom stejně jako ty,mršky nám taky nějak nerostou a píchám stejně jako ty od pondělka 11.1.,takže zítra jdu na kontrolu a uvidíme,mám trochu strach,co mi řeknou....musíme věřit,jiná možnost prostě není...tak ti držím palce,ať to zítra dopadne dobře!!!!

dada074
19. led 2010

Cabal a kolik toho Fostimonu bylo?Myslím jednu dávku?

Evi ty je máš pěkné,neboj opravdu do zítřka narostou.

cabalkova
19. led 2010

Je, evi, to jsem rada, ze jsi na tom stejen! Teda jako nejsem rada, ze vam nerostou, ale ze v tom nelitam jenom ja, uklidnilo me, ze to teda asi neni tak uplne neobvykly, kdyz to mas taky... hele a co pichas a jaky davky?? Ja mam tet ten Merional, tri ampulky, tj. 225 jednotek, kontrolu mam az ve ct, tak se pak taky zahlasim. Co ti k tomu tvuj dr. rikal, ze dorostou a jen se bude pichat dal? nebo ze je to blby? Nebo co?!

Mne se ti holka jeste v noci na to pondeli zdalo, ze mi dr. dela ultrazvuk a rika, ze tam nic nevidi, no a pak to tak skoro bylo.... podvedomi je svina!!

dada074
19. led 2010

Cabal neboj toho Merionalu je dost do čtvrtka narostou a Evikovi jak by smet.A toho Fostimonu jsi měla míň?

evik73
19. led 2010

cabal,neboj,bude to dobrý,já tomu věřím a ty věř taky...já píchám Gonal 225j a Dr.nic neříkala,že by to bylo nějak špatný,ani dávky mi nezvedli,jen nám to prostě bude trvat déle ta stimulka,ale určo se dočkáme a brzo jupíííí a pomastíme si to na punkci....

dada,ty jsi zlatíčko,že nás tak držíš a podporuješ,všechny jste holky zlatý,koníkovatý!!!!

dada074
19. led 2010

Evíku od toho jsme přece tady,no ne?A mě také rostli pomalu,tedy až na ten poslední pokus,ale tomu jsem pomohla sama aby vylítli,jinak prostě každá reaguje jinak no a holt některá z nás potřebuje víc času,jinak nic!!! 😀 Ale jinak věřím tomu,že zítra budeš podávat jen a jen dobré zprávy,držím palečky a mrńous také.

cabalkova
19. led 2010

Dado... Fostimonu jsem mela 225 mj na prvni ctyri dny a pak jen 150 mj na dalsi tri dny. Prvni dny me tlacilo bricho, coz doktor rikal, ze je dobre, ze to znamena, ze se tam neco deje, pak to v podstate prestalo. Ted se samozrejme pozoruju, jestli tlaci nebo netlaci, a mam pocit, ze spis netlaci, tak se klepu, co bude na dalsi kontrole. Ale je to samozrejme blbost takhle se ti stresit, protoze ta psychika taky dela svoje a moc to tomu nepomaha... tak snad Merional bude ten spravnej sajrat a folici narostou. 😵

cabalkova
19. led 2010

Dadul... a kdyz rikas, ze jsi tomu pomohla, tak jak jsi to udelala?
Eviku... no vidis, taky mi mohli nechat tech 225 mj celou dobu a treba by uz byly vetsi. a prosim te, jak velky ti je vcera namerili?

handikpindik
19. led 2010

Děvčátka moc se omlouvám, že sem se odmlčela, ale máme toho v práci prostě moc, takže sem zaskočím jen v mezičase a když si potřebuju dát malou pauzu.
Každopádně děkuju za krásné přivítání a podporu.
Všem nám držím palečky, aby stimulace přinesla co nejvíc krásnejch vajíček a naše drahé polovičky odevzdaly jenom samé kvalitní spermoníky.
To že budou mršky líný nevadí, oni si s tim páni doktoři poradí, hlavně, aby to daly s těma našema vejcetama dohromady a byla z toho hromada krásnejch embryjek 🙂

cabalkova
19. led 2010

🙂 Eviku... tak uz jsem to dohledala zpatky, ty mas ty foliky proti mne obri!!! Uvidis, zitra budou dobre zpravy. 😵 Snad cekaji podobne i na me ve ct.

dada074
19. led 2010

TY NIĆEMU nepomáhej a já měla toho Fostimonu víc,měla jsem první den 375mj 5am a pak po 300mj no a píchala jsem těch 5 am 4 dny,prostě jsem si upravila dávku,já vím je to děs,ale nato,že to byl už 6 pokus jsem si to lajzla,ale neboj jen asi potřebuješ větší dávky a teď už to vědí,takže změna léků a dávky je super a do čtvrtka dorostou,no a nepůjdeš na OPU tento týden,ale přeložíš to na příští,na tom nic neuspěcháš a pár dní navíc nic nezmění. 😀

handikpindik
19. led 2010

Abig: věřím, že nové akční zprávy budou jenom samá pozitiva a zlé předpovědi v podobě OHSS se nenaplní. Hlavně si najdi dost času sama na sebe, na protějšek a hodně odpočívej. Protějšek vyžeň obíhat obydlí, aby mršky nespinkaly a sama si hoď kopyta nahoru. Když budeš v pohodě a odpočatá ty, bude k tobě miminko chtít o to víc.

Jenom se zeptám? Oni vám ICSI nenabídly rovnou?? My máme jen 6mil. spermií, ještě ke všemu líný a hned nám doktorka řekla, že nezbývá než IVF s ICSI.

dada074
19. led 2010

Cabal jenže Evík psal,že měla celou dobu 225j,tobě to snižovali po čtyřech dnech,jen jí prosím tě nezáviď 😀 😀 oni ti opravdu dorostou.

cabalkova
19. led 2010

dadul... nezavidim, jen jsem potrebovala trochu uklidneni, jako ze to neznamena konec, ze to nejak dovalcime... mne bylo to snizeni davek divny, ale oni se asi boji OHSS, tak se takhle krejou... kazdopadne si rikam, ze je fajn, ze mam na kazde strane kolem 5 az 7 foliku, byt prtavejch, takze neco jsem tam uz napestovala, ted jeste aby narostli... ja nemam pero, ale ampule a to presne odpocitany, takze zadny zvysovani davky nebude... jen jsem rada, ze to ma podobne jeste nekdo jinej a je to v podstate normal.. on mi to pan dr. rekl tak divne, ze jsem mela pocit, ze je to konec sveta a nic z toho nebude... jeste jak s clovekem mlatej ty hormony, no je to des... a dado, ty jsi teda statecna, moc moc moc, 6 IVF. Hlavne ze to klaplo, pani. 😵

cabalkova
19. led 2010

Jo a nezavidim, fakticky... ulevilo se mi a verim, ze´streda pro evika a ctvrtek pro me budou dny dobrych zprav... 😵

abig
19. led 2010

HANDIK: změnila jsem Car, v původním jsme měli IVF s ICSI to ano, ale když jsem šla na první konzultaci do nového Caru, tak vlastně nehleděli na výsledky z minulého, takže si dělali nový spermiogram .... to, že bych měla otěhotnět přirozeně mi dr. řekl, jen když "zkontroloval", že jsem vážně OK. A dneska viděl výsledky spermia, takže řekl to, co minulý CAR, IVF s ICSI, jiná šance u nás není ..... asi jsem to blbě napsala, nečtu to po sobě 😀
Věděli jsme, že se zázraky nedějí, ale jsme rádi, že jsme ty mršky pohonili aspoň v počtu, protože při OPU jsme měli jen jeden milion a oni nevěděli, jestli to bude vůbec stačit. Stačilo ....

handikpindik
19. led 2010

cabalkova: tak ve čtvrtek budu potřebovat, aby to byl den dobrých zpráv i pro mě... jdem na dojednání IVF. A pak mě budeš doučovat s folikulie 😀 😀

cabalkova
19. led 2010

Handik... plati. 🙂 Takze zitra a ve ct pekne podavani dobrych zprav. V kolik jdete?

dada074
19. led 2010

Já to myslela ze srandy,já vím že se jen bojíš aby bylo vše OK a neboj bude!!!A věř staré čarodejnici 😀 A jak to tak vypadá podle počtu slípka budeš dobrá!!!!!! 😉 Já měla také ampule Fostimonu,ale říkám narovinu ty na to zapomeň teď by ti to bylo stejně prd platné,tam záleží na začátku stimulky aby jich vylítlo co nejvíc.

handikpindik
19. led 2010

ABIG: tak to jsem to možná i já blbě pochopilla. Každopádně je dobře, že máme aspoň nějakou šanci a jestli mrškám pomůžou nebo ne už je vedlejší. Hlavně, aby se zadařilo a my se co nejdřív pyšnily zdravým miminkem a rostoucím pupíkem.
No a hlavně, aby tě nepotkalo zase to OHSS, stačilo že sem o tom jenom četla a bylo mi z toho blbě.... fuj fuj fuj

handikpindik
19. led 2010

CABI: máme tam být v osm ráno, takže doufám, že to bude krásný start do nového dne 🙂

cabalkova
19. led 2010

dadul... tak aspon v tomhle u me Fostimon zafungoval, podel toho, co rikal dr., to vypada dohromady na vic jak deset kousku a to je myslim az az. Verim ti a urcite to bude ok. Budu nosnice tridy A+. 😀

Handik, super, ja te budu nasledovat v 9:30. 🙂

dada074
19. led 2010

Handik a Cabal budu na vás obě myslet,a oběma přeji jen ty dobré zprávičky.Tak a teď jdu vařit.Papa a moc toho nenakecejte kdo to má sakra dočítat!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

tulanek
19. led 2010

Holky,tak hodne stesti zitra,mno a EVIKOVI,samozrejme taky moc moc drzim palecky!!!! 🙂

pampeliska36
19. led 2010

ahooooooooooooooooooooooooooj 😀
uz jsem opet tu 🙂

abig: tak jsem dneska volala doktorovi na objednani co CARu a jdeme tam s manzeleme az 11.2. a taky se dozvime, co nas bude cekat... jak na tom "vysledkove" jsme a pak se uvidi... takze to vypada, ze u me to brezen taky jisti 😉

vitam nove clenky nase "super dream teamu"... jeeeeeeezisi. 😎

no a tu cast o tom pichani... tomu zatim vubec nerozumim, protoze ja stimulku zacnu asi az za daaaaaaaaaavno 😀