Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

cibka
22. led 2010

aha tak jsem zas o něco moudřejší díky tak já si ted jdu zabehat tak se tu moc nerozepisujte at vá spak muzu dočíst 😀 ješte se tu večír stavim tak zatim pa

evik73
22. led 2010

tuli to je stejný jako klasika stimulka,jen nedávají tak velké dávky hormonů,tudíž je míň vajuch....ale nad tím ůůůbec nebudu uvažovat,pže to nebudu potřebovat...takže určo i s ICSI

ta cibka je blázen,že se žene ven,teď jsem byla pro dřevo a brrrr kristova noho..děs běs!!

evik73
22. led 2010

tak jsem si uvařila čajík s citronkem a medíkem a čekám tady jako sup,s kým si poklábosím a nikde nikdo...to je pech 😲

tulanek
22. led 2010

Jo,jakypak parani s tim 😀 auuu,taky je mi zima,jen si predstavim,ze bych vystrcila cumacek ven a jeste behat??No to by me slehlo,klobouk dolu holky,ja uz dnes doufam ven nepujdu,promrzla jsem rano a to jsem na sobe mela vrstev a celej den jsem z toho byla jakasi mimon 😝 🙂 to vis,ze to nebudes potrebovat,ty uz to tam mas krasne nachystany Evi pro prcicka!!! 🙂 me to jen zajima,kuli te pauze po IVF,ja se totiz zuby nehty nechci vratit do prace po neschopence,kdyz by to nevyslo,bohuzel u nas v praci to vsichni vi a ty jejich dotazy potom a vyrazy,uuuu,do toho se mi ani malilinko nechce 😢 jo a muze me uz trosku pobolivat brisko po Puregonku?

tulanek
22. led 2010

ja bych si taak dala tu babovku,ale ne a ne ji upect,proste kun je kun,mno 😀

evik73
22. led 2010

myslím,že už může se projevovat Puregonek...mě ani tak nebolelo,jako spíš se přifukovalo,ale dneska pěkně cítím vaječníčky,už chtějí folíci ven...ještě mi nějaký přibyli,ve středu byli 4+4 a dneska jich hlásil na jednej straně asi 7,tak jsem zvědavá,kolik mi toho vycucnou...určitě musí být ale mezi IVF a Nativem ta 3měsíční pauza,aby si tělo odpočalo od těch hormonů...na stránkách vašeho Caru o nativu nic nemají?

evik73
22. led 2010

jééé bábovku bych ti poslala,jenže už je téměř po ní a to pozor...ne mojí zásluhou 😀 budeš jí muset asi upect v noci,když tady nikdo nebude 😀 😀

evik73
22. led 2010

já jdu zatopit,abych to měla z krku a mohla čučet na Ulici a mlátit do klávesnice,ale dneska to asi bude bída,je znát páteček večer,každá se muchluje doma s taťkou a koník nic!!!

tulanek
22. led 2010

Je,no vidis,to jsou krasny pocty! 🙂 to bude nanucku jeste!! 😀 ahaaa,mno tak to vypada,ze to proste musi vyjit na poprve a basta! 🙂 myslim,ze jsem tam o tom nic necetla,mnoo tedy...Tak to jsi sikula!Ja jak jsem vcera odolavala bonboniere,tak dneska uz jsem zezrala 4 bonbony 😀 😀

evik73
22. led 2010

a píchnout poslední injekce,ježkovi oči,málem jsem na to zapomněla já hlava děravá...

tulanek
22. led 2010

Mate krb?To je muj sen 🙂 taky cucim na Ulici,chudak pan skolnik vid? 🙂 jo,ja mam tatku na hokeji,tak tady kamosim s Pepinkou 😀 no jo,posledni injekce,tak uz to mas na haku,co 😀

tulanek
22. led 2010

Tady je videt,kdo jsou opravdu zavislaci nejvetsi 😀 😀

cibka
22. led 2010

holky uz jsem tady a i sem vás dočetla 😀 manza je v praci má odpolední

cibka
22. led 2010

ješte se vás zeptam musí se ta injekce píchat ve stejnou hodinu

tulanek
22. led 2010

Je dalsi 🙂 Chlapi z baraku a zavislacky na konoj 😀 jsi sikulka,da to obcas pekne zabrat,docitat to tady 😀 😀

tulanek
22. led 2010

me rekli,ze jo Cibko...

cibka
22. led 2010

to jo ale je fajn si s vámi psát akorát se doma nic neudělá 😀 zitra jdu na 4 hodky do prace ale pak budu zase tadym my máme ty směny na prd jama ranní a on odpolední oba děláme na 3 směny a furt se takhle točíme

tulanek
22. led 2010

Chudaku,tak to mate blby,se moc nevidite ☹ ale zase jste si vzacnejsi,asi vid,vic si mozna vazite spolecnyho volna...

evik73
22. led 2010

cibka už je vysportovaná a sedí opět u PC..nááádhera...injekce jojo ve stejný čas píchat

jj máme teda jen krbová kamna,ale teplíčko je krásný a teď jsem musela rozžhavit kotel,abych ohřála vodu v bojleru na cachtání...a tatíka mám taky v práci,ten zase vezl nějaké hokejisty,ale někam do Plzně....a mlaďoška táhla na diskošku,tak jsem sama(teda s chlupáčema) a mam klídek 😀 😀

cibka
22. led 2010

jo jo to más pravdu nejhorsí to je kdyz mam ranní a on odpolední to se nevidíme kdyz mam noční a on ranní tak to je v poho no a když mam odpolku tak on má noční tak to se vidíme trosku tak to sem zvedavá na jakou sichtu mi to vyjde abych si je nemusela tahat sebou do prace

evik73
22. led 2010

tuli myslíš pana Peška?

cibka
22. led 2010

jo jo vysportovaná ze začátku byla ziminka ale pak už teploučko, to sme si to s tema chlapama zařídili co 😉 evik ty más pejska ja mam bígla křížence je to mazel ted tady chrápe na křesle je to takový naše mímo

evik73
22. led 2010

cibko,tak to bude prekérní situace s pícháním injekcí,když jsi takhle v zápřahu viď?Jsi z Prahy,když chodíš do Gennetu?

cibka
22. led 2010

vim ze jsem uz otravná ale jeste se musim zeptat nechala jsem si napsat normální injekce ne pera prý je to nějaký prásek který se ředí v nejakém roztoku máte to taky nebo pícháte neco jiného furt se mi to honí hlavou tak vás takhle otravuju

evik73
22. led 2010

máme dva satany,vlčáka a malýho smetáka,ale jsou venku,pže musejí hlídat 😝

cibka
22. led 2010

evik - nene jsem z kladna je to asi 25 km ale nejhorsí je jak ted rozkopali tu letnou autem je to všude ucpaný na busem a tramvají 3x přesedáš katastrofa a přímo pěsky s tam nedostanes vsude samej zákaz

cibka
22. led 2010

my bydlíme v paneláku takže je to fakt mazel, asi si bude muset dojí na tu 1 injekci k mému dr aby mi ukázal jak na to

tulanek
22. led 2010

A neni to krasny,obcas mit takhle klidek sama pro sebe se zviratkama? 🙂 Cibko,chuderko,ty mas dlouhej protokol?To by te asi neminulo,injekce v praci,ale ubec ti to teda nezavidim.... 😒 Eviku,jo jo,pana Peska,on je takovej hodnej a Miriam ma zajeci umysli drobatko 😵

evik73
22. led 2010

vůbec neotravuješ,jen se klidně ptej...ale já jsem měla Gonal pero a teď Diphereline normální injekce proti předčasné ovulce,ale obojí naprosto v pohodě...určitě některá holčina ti řekne,jak to funguje s těma injekcema..a hlavně v Caru ti to všechno vysvětlí a ukážou neboj!!!

evik73
22. led 2010

ona se Miriam nezdá potvůrka,ale jsou to pakostové,jak si pořád vykají a už to mají za sebou....jednoho Peška mám taky doma...jsem totiž Pešková!!!