• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
evik tak to máš dobrý aspon budes pod kontrolou to je fajn a jeste doraž
23. led 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
cibka: Mno to já jsem na sebe teda taky děsně zvědavá:o) Už teď je člověk nervozní jak sáňky v létě:o)
vaskomaria: ale na jaký zákrok?
23. led 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
salop kdy ze to jdes na opu v pondelí
23. led 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
cibka: to ještě nevím. v úterý jdu na UTZ a uvidí se podle folíků. doktor říkala, že nejdřív to vychází na 28.ve čtvrtek. Jsem zvědavá jak rostou a kolik jich tam je
23. led 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
salop kde jsi :sweat_smile:
23. led 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
cibka: myslíš jako klinika? :confused:
23. led 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
27.1 idem na IVF či bude musiet ist so mnou aj manžel
23. led 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
salopa_ tak to budu taky zvedavá kolik mi jich vyroste jak dlouho si píchala ? neboj určite tam nejaký budou
23. led 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
vaskovamaria: ale IVF je celý ten proces. Myslíš jako přímo na transfer?

cibka:píchám od úterka . prvně jen jednu injekci, ode dneška mám dvě :grinning: hotová narkomanka :grinning:
Mno snad joo.A ty jsi už začala? Promiń, že se ptám, ale hledat to tady v té hromadě ččtení by bylo asi na dlouho :sweat_smile:
23. led 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano na transfer
23. led 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooj holky,ještě naposledy a vyjíždíme ale vážně už :grinning: :grinning:

salop to je hrozný s těma injekcema fakt,fetky hadr....ale je super,že už si to můžeme píchat doma :slight_smile:

vaskovamaria:záleží,co máš na mysli,jestli začínáš se stimulací,nebo jdeš na odběr či transfer...
23. led 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
vaskovamaria: tak určitě je lepší aby manžel šel s tebou a mohl tě potom odvézt. protože ty asi nebude šzrovna moc schopná. ale nevím, tohle mám ještě před sebou.

evik: ááá...ty se vážně nemůžeš odtrhnoutt :grinning: Jojo, ráno jsem vzbudila manžu a říkám..miláčku, vstávat budeme fetovat:o))opiové doupě hadra..všude samá injekce:o) Jsem ráda, že se to dá píchat doma, jako chodit každej den někam by mě asi šodlo :grinning:
23. led 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
vaskovamaria,určitě by bylo dobré,kdyby s tebou manžel šel,nebo aspoň pro tebe přijel,jinak to snad není nutné,snad jen po OPU tě pustí s doprovodem domů...ale nejsem si jistá :wink:
23. led 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
salopa: oni se ty dávky zvyšují nejdřív jedna a pak 2 to je v poho kliden se ptej je to lepší nez hledat jeste jsem nezačala 1 unora jedu do prahy a čekam až dostamu ms ta by mela dorazit kole 8 tak prý od 2 dne bych mela začít píchat ale nevim jestli to tak bude nebo mi řekne neco jinýho prej budu píchat 8 dní
23. led 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
neni potrebny odber spermii pred OPU. :slight_smile:
23. led 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo po opu musís mít doprovod, správne nesmís jet ani mhd volal mamka tak jsem odepisovala pozdeji :grinning:
23. led 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
cibka: mno nezvyšuje se dávka, ale ode dneška má ještě krom gonalu ještě cetrotide. takže hezky dvě včeličky:o)tak to už je taky za chvilku. uteče to jako voda a jsi mezi píchačkama :grinning: Tak pokud ti říkali od druhého, tak yb se nemělo nic změnit. taky jsem začínala od druhýho dne. jinak mám taky rozpis zatím na 8 dní. ale asi se vše ukáže v úterý po UTZ jak to bude dál
23. led 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
vaskovamaria..počkej..psala jsi, že jdeš na transfer...
23. led 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano na transfer
23. led 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a proč jsou 2 myslela jsem ze se picha jen jedna, prý bych mela jít na utz 2x
23. led 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno ono záleží na tom jak se doktor rozhodne a co předepíš no..a mně napsal dvě, tak píchám už dvě. to je možný, že dvakrát. mně zatím řekl jen to úterý. a ty chodíš do holešovic?
23. led 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
vaskovamaria: tak pak jak říkala evik
23. led 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne do gennetu na letný ty do iscare holešovice tam jsou prý dobrý
23. led 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde to tam na letný je? jsem bydlela 3 roky na letný:o)Nene..já chodím do Pronatalu
23. led 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak je ta hlavní křizovatka tak jedes podel tunelu dozadu je tam velký parkoviste je to takový zapadlý jeste je hned vedle skola
23. led 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak je tam ta škola, tak tam? šiš, to jsem nevěděla, že tam něco takového je. a to jsme bydlela kousek od toho :grinning:
23. led 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono je to taková zastrčený a ani ta budova nejak nevyčnívá :wink:
23. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobře dostupný:o)i když teď je to tam hezyk rozkopaný:o)
koukám,že jsme tu dneska jen my dvě:o)jsi sama doma?
23. led 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo sem manžel jel asi pred hodkou a pul za kamosem a me se nechtelo to mi povídej to je hruza se tam dostat ty si taky sama
23. led 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj jeste dorazi evik :grinning:
23. led 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek