Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

misanda
autor
25. zář 2009

moje kamarádka měla 22folíků 🤐 🤐 🤐

Suz a jak jsi na tom váhově?? šlo ti něco nahoru??

wrtulka
25. zář 2009

hm ta alergie je na kulový.. ale jeslti z tebe jinak v pohodě dostanou dobrý vajucha a manža má spermio v poho tak není důvod aby nedošlo k ET!
O sračkách co do nás cpou mi ani nemluv.. a to já jsem zdravá vždycky jsem se po každý injekci tělu omluvila.. ale bylo šikovný rychle se z toho spátky vzpamatovalo - když jsem byla koncem prázdnin na kontrole na gyndě tak už nebylo po stimulaci ani vidu ani slechu 😉 gyndařka říkala že je to ok.. někomu zůstávají zvětšený vaječníky ještě 4 měsíce po stimulce a já po 2 už to měla dobrý 😵 😵
no u nás je to jinak problém je u manži a bohužel moc vážnej... ale to si můžeš přečíst v mém albíčku..

suzanna
25. zář 2009

misanda tentokrat vubec nic nastesti,ale muze to jeste prijit spis po tom Utrogestanu myslim.
22 foliku no potes,ale myslim si,ze kdybych mela vetsi davky tak budu mit taky takovy pocet.

wrtulka
25. zář 2009

Holky ale já měla 18 vajuch 😀 a břicho normální fakt!

misanda
autor
25. zář 2009

wrtul, mám to jenom hraniční tu alergii, tak to snad tak hrozný nebude...ještě ale nevim, kolik toho budu brát atd.

na ty vajucha jsem sama zvědavá!!!! já měla při tom IUI obry...tak uvidíme...i sama doktorka čuměla 😀

Suz, já teda po Utrouši nic nenabrala...ani deko...

hele a jak se to dělá u KETu pak??? to se přece nestimuluje, ale jak se zajistí ta dobrá sliznice? něco se na to dává???

suzanna
25. zář 2009

wrtul jo jo za ten posledni rok se nam spermijky o dost zlepsili a taky jsme radi,ze ty kanalky co nam zase sesili zpatky se tema jizvama nezavreli znovu to bylo taky riziko te operace,ale to by se muselo stat uz po roce po te operaci,ale stejne jsme si dali sperma pro jistotu zamrazit.

misanda
autor
25. zář 2009

wrtul a vy teda podstupujete ICSI s vlastníma spermošema???

wrtulka
25. zář 2009

hm my je taky máme radši zmrazený ale zatím je nikdo nechtěl 😠
jsme je chtěli vést do Brna ale prý by jim to spíš komplikovaly než cokoliv
misando s KETem ti nepovím nemám zkušenost.. ale podle mě když máš normální cyklus tak se počká na OVU a po ní se sleduje sliznice když je dobře narostlá udělá se KET a pak se dává UTroš...

dada074
25. zář 2009

Suzi : neboj PONDĚLÍ to jistí na 99,9%.

Misanda : tu listovku mám taky a na tu mutaci krve od začátku stimulace pícháme Clexan,tak se neboj ty sr... jak píšeš jsou všude 😉 a jinak ta listovka je moc dobrá věc doporučují v těhotenství normálně,mělo by to mít vliv na správné srůstání kostí atd.,aby nedocházelo k roštěpům.

suzanna
25. zář 2009

misanda ja prave minule pribrala po tom utrosi teda aspon si to myslim a nebo to mozna taky bylo tou stimulkou na IUI 3x po sobe to byl taky zahul.
Tak ja vsem taky drzim palecky a ted jdu odpocivat.

misanda
autor
25. zář 2009

dada : moje dr mi samozřejmě doporučila tu nejdražší listovku co jde 😀 Femibion 🙂 no a co ten wobenzym, nevíš????

tak to bych u KETu neměla mít problém, pač lidově řečeno mám normálně sliznici jako kráva 😀

dada074
25. zář 2009

misanda : ty mě zničíš,ne jsem moc ráda,že jste tady a člověk si může s někým poklábosit,i když se tady probírají tahle témata,tak víš že v tom nejsi sama!!!!!!!!!!!A s tím wobenzymem nemohu sloužit.

tak a já jdu něco dělat,musím nachystat věci na neděli do špitálu protože ráno vyrážíme na návštěvu ke tchýni.Zatím papa ještě na vás nrknu.

misanda
autor
25. zář 2009

jak jako zničim? 😀 😀 😀

misanda
autor
25. zář 2009

holky tu nemocenskou od OPU vám psali v CARu s tim že to ukončila vaše mudra, nebo jak???

wrtulka
25. zář 2009

Misando ano a neschopenku ti můžou naspat už před OPU..

misanda
autor
25. zář 2009

no, snad s tim mudra nebude dělat problémy??? a snad nebude dělat i problémy jednou s rizikovym, pač já do práce chodit neci...to si ještě užiju do konce života až až...

l.u.c.i.e
25. zář 2009

Ahojky holky, děkuju za milé přivítání 🙂 Koukám, že si každá píchá jiné dávky. Já si píchám 175j Puregonu denně. V neděli jdu na první ultrazvuk, tak jsem zvědavá. Mám ale dlouhé trvání měsíčku, tak si myslím, že budu ještě trochu špinit. Snad to vadit nebude... Zatím ani nic necítím, tak je to asi dobře, ne? 😉
Suzi, neboj, OPU zvládneš a vše se podaří. Uvidíš, že se spermíci zavrtají. Já tě snad budu taky následovat, pokud se vše podaří... Ale s tím rozdílem, že mi musíme rovnou na ICSI.

suzanna
25. zář 2009

lucie tak ti drzim palecky at se zadari 😵 😵 a pak nas take informuj ja vse probiha 😉

dckami
25. zář 2009

hezké odpoledne,
mám za sebou utz, na obou stranách mám 2-3 folikly a jedu znovu na utz v pondělí ráno. Jinak mé zlé tušení z minulého pátku ohledně podivného"svědění" bylo bohužel oprávnění, ze stěrů mi lékařkadnes potvrdila streptokoka. Dostala jsem na vkládání Polygynax na 6 dní, prý to při stimulaci tolik nevadí, u těhotných se to prý léčí až o porodu....Takže dál budeme píchat puregon, od neděle přidáme i Orgalutran a snad mi pěkně narostou...

Všem přeji příjemný prodloužený víkend.

misanda
autor
25. zář 2009

kami, tak to je dobrý výsledek, ne? kdybys měla 6vajec, tak super, ne? 😉

dckami
25. zář 2009

jojo, hlavně aby tam byla i ta vajíčka. Ale jsem mnohem klidnější než ráno, břicho mě nebolí a bála jsem se, zda tamvůbec něco bude. 😉

l.u.c.i.e
25. zář 2009

No, tak to je fajn, že tam máš aspoň 6 vajíček. Třeba tam ještě do pondělí nějaké narostou. A ohledně streptokoka, tak ho teď vyléčíš. Neboj. Všechno dobře dopadne.

mirabela
25. zář 2009

Ahoj kočky, máte můj obdiv, jak to zvládáte. Já vím teprve od této středy, že mám neprůchodné vejcovody a v budoucnu mě čeká IVF ☹ . Jsem z toho na prášky a děsí mě další čekání, doteď nám to nešlo 2 roky. Moc Vám všem držím pěstičky, aby to vyšlo co nejdříve. My jsme na začátku, tak nakukuju do diskusí a snažím se načerpat nové informace. Jsem na PN po laparce a mám dojem, že se zblázním, když budu jen čekat na kondrolu u dr, kam jdu za 5 dní. Ať Vám to vyjde adržte nám taky pěsti. Snad ta cesta nebude moc dlouhá... 😢

misanda
autor
26. zář 2009

brýýý den 🙂

Mirabela : tak se k nám přidej 🙂 vždyť nám to ještě taky bude chvíli trvat než vůbec otěhotníme. A ty nemáš z IVF radost? ti povim, že já jsem z toho po skoro dvou letech neúspěšnýho snažení nadšená 😀

jinak dneska jsem zobla první dávku wobenzymu a nic to se mnou nedělá...jak tady plno lidí straší 🙂

l.u.c.i.e
26. zář 2009

Hezký slunečný den 😉
Mirabel, vítám tě tu též. Neboj, ani se nenaděješ a uteče ti to. My jsme na IVF čekali skoro rok a to nepočítám to čekání předtím než se něco vůbec začalo dít. Pořád nějaké cysty, záněty... Děs, samé antibiotika, antikoncepce atd... No a teď už konečně stimuluju. Neboj se a raduj se. Aspoň už víte na čem jste a můžete se těšit na miminko, které s pomocí doktorů přijde.
Misanda mě taky při stumulaci nic není a to jsem tu na koníkovi četla, jak bolí vaječníky, mají nafouklé břicho... Teda ale doufám, že vajíčka rostou. Proč musíš brát wobenzyn?

mirabela
26. zář 2009

Holky, díky za přivítání. Ta radost z IVF asi teprve přijde, myslím, že na začátku je u každé z nás obava, že to prostě nevyjde... Ale nebudu na to myslet a fakt se asi začnu těšit 😉
Mějte hezký víkend a užívejte babího léta. Já ještě nesmím ven, ale na zahradu aspoň nakouknu. Pa.

misanda
autor
26. zář 2009

mirabela : neboj, hlavní je, že bude to vysněný miminko, nebo dvě, ne??? 🙂 o to tady jde...a je jedno jestli bude přirozeně, nebo uměle...to přece mezi dětičkama rozdíl nedělá...takže se raduj, že máte kus cesty za sebou a že teď už jste jenom krůček od vysněného cíle!!!!!!

s tím že to nevyjde...jj, taky mám takový stavy, ale stačí tady nakouknout do starších diskuzí o IVF a uvidíš, jak si hned zvedneš náladu 🙂 moje dr říká, že pozitivní myšlení je polovina úspěchu 😉

luci, wobenzym beru na tu svojí super imunitu 🙂 ale je to darda...za 800,- cca na 22dní...jako drsný, fakt...

suzanna
26. zář 2009

ahojky holky
tak UTZ nedopadl nejlip z 9 folikulu jich zbylo 5 ale uz jsou poradne velky 18-22mm takze v pondeli punkce.Zdalo se mi to dost malo,ale dr.rikala,ze u nich v centru jsou 3 folikuly dostatecne a nejvic akceptuji 12.Dr mi rekla,ze s mensim poctem folikulu dosahuji kvalitnejsich vajicek, takze se pry nemam niceho bat,ale ja se stejne obavam.Co kdyz z tech 5 bude treba jen jedno vajicko,ktery se jeste ani dobre neoplodni.No mam docela po nalade. ☹

mirabela
26. zář 2009

Suzanna, moc držím pěsti. Třeba bude až 5 pěkných vajíček. Ještě to nevzdávej!

suzanna
26. zář 2009

No maji pry zkusenosti i se 3 folikuly tak uvidime.....