Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

misanda
autor
25. led 2010

jo a mám docela vysoký dávky gonalu...myslím, že 268,5 a k tomu si ještě píchám další srajdu, dodává to do těla nějakej hormon a zlepšuje kvalitu vajec...

misanda
autor
25. led 2010

1) Abig: 28 let čekání na 2 IVF.....
2) Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
3) Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
4) Antoaneta: 30 let - ET 7. ledna
5) Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
6) Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
7) Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
8) Lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
9) Vevericka80: 29 let - čekání na 2.IVF únor
10) Ketyz: 31let 1IVF brezen
11) Tulanek: 22 let - čekání na 1. IVF začátek února
12) Pajka: 39let - 25.1. OPU 1.IVF
14) Cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 11.1. zacatek stimulace, Fostimon, Merional
15) Aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
16) Ppampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
17) Evik73: 36 let - 3 IVF leden,OPU 25.1.
18) Broukb: 24 let - 1. IVF, předpokládaný začátek stimulace 19.1 - Gonal
19) Marrad: 38 rokov - 1. IVF druha polovica januara
20) Salopa: 27 let - čekání na 1. IVF, začátek stimulace zřejmě od 19.1.
21) Petronela 27 let čekání na 1.IVF - 4.2. vyvolání mrchy - kolem Sv.Valentýna začátek stimulace
22) HandikPindik 26 let čekání na 1.IVF - začátek stimulace cca 2.února - Gennet Praha
23) Cibka 29 let 1 IVF únor- Gennet Praha

Stimulující čekatelky :

1) Evik73 OPU 25.1.
2) Lumpajda
3) Pajka
4) pajass-kontrola krve a folikulometrie 25.1.
5) Salopa
6) Tulanek
7) Cabal, OPU 27.-28.1.
8) Broukb
9)RATATOOY-23.1 ulz 17foliků 28.1OPU
13) Misanda: 26let, kontrola "vajec" 1.2.

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

tulanek
25. led 2010

Dobre ranko vsem 🙂
Cibi,ja se v noci furt budila a vyspinkala jsem se tak krasne,az jsem se po probuzeni koukla na mobil a cumi tam na me 11:30,to se mnou malem svihlo 😖
Ty se krasne vyspinkej po nocni 🙂

Ratatooy,bez fotek si sestricky nepozname asiz 😀 ale ta blond.mlada si myslim,ze vedla priteleho na spermio. a rikal taky,ze byla takova odmerena,nic mu nerekla a uz byl v one mistnosti...Evikovi drzim o stosest,vzdycky v mezietapach,kdyz jsem se vzbudila,tak jsem si na ni vzpomnela a jeste na Misandu,pac ta dneska zacina pichat na Hugouse 😀 tak doufam Misi,ze to s tebou moc nezamavalo 😵 jo a Salop jak pises,ale pro nas je zlatej asi ten obsah tasticky nebo spis kez by byl 🙂 Ifet,ja mam Puregon,to je to samy skoro,ale mam jen 125 a pak Prednison a Dipherelin,ten taky injekcne a jeste kyselijnu listovou...

Ratatooy,jeste mam na tebe prosbu a dotaz dohromady,prosimte kdyz jsi sla na prvni kontrolu foliku,sla jsi taky tak nejak po sesti dnech,od prvniho pichnuti Puregonu,asi vid?A ja jsem ted dva dny pred kontrolou mela pichnout jen Puregon a Dipherelin ne...No a ve stredu jak jdu na kontrolu,tak jak mame ten rozpis leku,tak v den te kontroly,se bere asi jen prasek,ale zadna injekce vid,promin,ze se ptam jak blbec,ale zacinam byt trocha nerves,jak se to blizi,ta prvni kontrola...

misanda
autor
25. led 2010

jo a jinak chodím ještě do práce...neschopenku jsem si nenechala zatím dát...až od pondělka příštího 😉..možná 😀

tulanek
25. led 2010

Eviku ahoooj,tak to je uzeasnej pocet,z deseti se da krasne vybirat a vetsinou i neco zamrazit 🙂 a jsem rada,ze je ti dobre,ze jsi v cajku,jsem rikala,ze to zmaknes s prehledem,ted uz te ceka na cele te veci ta z nejhezcich 🙂 a Misi,ty jsi sikulka,je z tebe taky turbofetacek 😀 hlavne,ze je ti potom dobre a muzes pracovat,kdyz se na to citis,tak je to super!! 🙂 a copak jsi poridila o vikendu na nakupech,nejakou knizecku,coz? 😀

salopa
25. led 2010

evik: víítejjj kočko 😉 ¨mno to je hezká úrodička 🙂 tak hlavně odpočívej, ať jsi brzo fit 😉
misanda:to zvládneš 😉
tuli: jojo..ten obsah je nad zlato 😀 jen jestli si to myslej i folíci 😅 Taky jsem šíleně nervní. Zítra touhle dobou budu snad vokusovat pracovní stůl:o)))

evik73
25. led 2010

míšo,tak ti přeju krásný pícháníčko a už to jede viď?10 stačí určitě,hlavně když se nějaký oplodní a ještě by mohlo zbýt teda do mrazáčku...nejsem zrovna nejskromnější,ale tolik toho zase nechci né?

Ifet já jsem píchala Gonal 225j celkem 10 píchnutí a ke konci 3diphereline+poslední Pregnyl před OPU... 😝

misanda
autor
25. led 2010

tuli, ty mě máš prokouklou 😀 koupila jsem si dvě knížky od Larssona 😀

jo a jinak teda mám chlastat už ted 4l denně, uffffffffffff

misanda
autor
25. led 2010

jo aholky, moje doktorka do mě strčila kameru a viděla jsem svůj čípek...to byl zážitek 😀

misanda
autor
25. led 2010

evi a co narkoza???

evik73
25. led 2010

1) Abig: 28 let čekání na 2 IVF.....
2) Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
3) Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
4) Antoaneta: 30 let - ET 7. ledna
5) Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
6) Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
7) Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
8) Lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
9) Vevericka80: 29 let - čekání na 2.IVF únor
10) Ketyz: 31let 1IVF brezen
11) Tulanek: 22 let - čekání na 1. IVF začátek února
12) Pajka: 39let - 25.1. OPU 1.IVF
14) Cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 11.1. zacatek stimulace, Fostimon, Merional
15) Aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
16) Ppampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
17) Evik73: 37 let - 3 IVF leden,OPU 25.1.
18) Broukb: 24 let - 1. IVF, předpokládaný začátek stimulace 19.1 - Gonal
19) Marrad: 38 rokov - 1. IVF druha polovica januara
20) Salopa: 27 let - čekání na 1. IVF, začátek stimulace zřejmě od 19.1.
21) Petronela 27 let čekání na 1.IVF - 4.2. vyvolání mrchy - kolem Sv.Valentýna začátek stimulace
22) HandikPindik 26 let čekání na 1.IVF - začátek stimulace cca 2.února - Gennet Praha
23) Cibka 29 let 1 IVF únor- Gennet Praha

Stimulující čekatelky :

1) Evik73 OPU 25.1.
2) Lumpajda
3) Pajka
4) pajass-kontrola krve a folikulometrie 25.1.
5) Salopa
6) Tulanek
7) Cabal, OPU 27.-28.1.
8) Broukb
9)RATATOOY-23.1 ulz 17foliků 28.1OPU
13) Misanda: 26let, kontrola "vajec" 1.2.

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

evik73
25. led 2010

musela jsem si poupravit v tabulce věk blééééééé 😝

misanda
autor
25. led 2010

heeej, já se z tý tabulky nahoře odebrala 😀

tulanek
25. led 2010

Salop neboj se nic,folici budou s tim hasis douoetem,co v sobe ted mame urcite kamosi 😀 ty zacinas od zitrka stimulovat,vid?

Bylo mi to jasny Misi,aspon se doma nebudes nudit,budes mit poraaaaaad co cist,zasoby na to jsou,co? 😀 fuj,nechtela by jsem se videt zevnitr,staci ultrazvuk,ja nemam vnitrnosti rada,ani ty svoje 😀 😀 😀 Eviku ,ty jsi mela narozky,bo co? 🙂

tulanek
25. led 2010

to melo byt hasis doupe 😅

ifet
25. led 2010

Holky a bylo vám při stimulce nějak zle, nebo jste to snášely dobře?

salopa
25. led 2010

tuli: mnooo..po tom co do sebe peru tam musej mít dobrej mejdan 😀 zejtra mám poslední včeličku a jdu odpolko na UTZ, tak jsem zvědavá jestli se tam něco urodilo 😅
ifet: zle neee...ale motala se mi hlava na začátku a jsem taková ospalá víc 🙂

tulanek
25. led 2010

Ifet,to je na kazdym jedinci asi jiny,nekdo to zvlada s prehledem,nic mu neni,nekdo je z toho hotovej,sestrenka ta zvracela a bya celkove spatna z toho,ale tady nikdy nikdo nepsal,ze by z toho byl nejak mimon...

tulanek
25. led 2010

Ahaaaa,no dyt ja jsemblba,jsem si te zaradila nekam jinam zasejc,teda k nekomu jinemu spis,promin Salop 😅 tak tebe to ceka zitra,budu ti drzet palce,at maji pro tebe jen dobry zpravy!!!!!!Jsem nervni myslim uplne stejne 😀 😀

ifet
25. led 2010

No snad to taky zvládnu...no nejsem zase taková citlivka, tak uvidíme 🙂 zatím mám na rozpise 7 dní ten Gonal 225, ale to se asi může pak taky změnit při kontrole jestli rostou...jsem zvědavá, kdy to dostanu, páč podle mě tělo něco cítí, tak to radši nepřichází 🙂

salopa
25. led 2010

tuli: v pochoděěěě holkaaa 😀 se stane..je nás tu tolik, že aby si člověk pomalu dělat poznámky 😀 jojo..zítra..jak jsem psala, asi tu budu kolem poledne zítra vokusovat pracovní stůl a pracovní morálka bude na nule:o)
ifet: nebooj..zvládneš 😉 myslím,že se to změnit asi může...taky ho mám na 7 dní, ale uvidím co mi zítra řeknu mudr:o)a neboj..mrcha přijdeee... 😉

tulanek
25. led 2010

🙂 dekuji za pochopeni,normalne uz jsem o tom premyslela,ze si to nekde budu psat,protoze chvilema je to fakt zahul 😀 no to se ti nedivim,ja bych nepracovala ubec,myslenkama totiz budes nekde ne koze s ultrazvukem pred sebou 😅

salopa
25. led 2010

joo..koňovskej deníček debilníček...kdo a jak je daleko 😀 jen kdyby ho otevřel někdo jinej, by si asi početl...společné píchání...a podobně...zajímavé 😀
mno mi povídej.... 😀 ty nervy jsou fáákt děsný

tulanek
25. led 2010

To jo,by byly asi nechapacky,grupacek a cim si kdo bude co holit 😀 a kdo by to byl rekl,ze?J jsem si furt rikala,jakej budu klidas a ted uz se klepu,abych tu kontrolu mela zdarne za sebou 😅

salopa
25. led 2010

Bys ho musela mít zamčenej na heslo:o)) Taky jsem si myslela,že budu víc v klidu, ale prostě furt ve mě hlodá představa, jestli se to podaří. Jestli tam budou a dobrý a taak. 😕

misanda
autor
25. led 2010

holky a po kolika dnech píchání 😀 jdete na kontrolu???

salopa
25. led 2010

osmej den..v úterý jsem měla první píchanec:o)

misanda
autor
25. led 2010

tak ok, já jdu taky osmej 😉 jsem myslela, že půjdu třeba pátek a prd 😀...tak to z toho budu pěkně na nervy 😀

salopa
25. led 2010

by jsi to chtěla už mít za sebou, co:o))nervíky jsou to fakt prvotřídní:o)a kam ty chodíš?

suzanna
25. led 2010

Ahojky holky.
Tak dalsi kontrola za nama fotecka v albumu.Vse vypada dobre a mrnous je vetsi 🙂 nez 11 tyden.Pekne tam sebou mrskal 😀
Vsem co stimuluji drzim mooooccc palecky,aby to vyslo!!!!! 😵 😵 😵