• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
Jo a heslo KUN S TEBOU :grinning: ja jdu den sedmy a taky jsem myslela,ze pujdu driv,he aby si to urodicka do te doby nerozmyslela :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
salopa, já chodím ke svojí mudře...pak jezdíme do Pronatalu na voplodňováky :slight_smile:

já se jenom bojím, kolik tam toho bude, když řekla, že mi endoška sežrala nějakou důležitou tkáň a proto těch vajec zas takový kvanta nebudou :frowning2:
25. led 2010 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
suz, musíš být fakt mega šťastná!!! krásnýýýýý!!!
25. led 2010 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Suzann,tak to moc gratuluju,vidis,bude to poradnej miminek!!A uz je krasne videt,to je žůžo :slight_smile: skoda,ze tu neni tleskaci smajlik ,jak na skypu,bych ho sem hned prdla :grinning:
25. led 2010 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
suzan: mno krásnýýý...je vidět, že je mimískovi u tebe moc dobře :wink:
tuli: jooo...to by bylo super heslo:o))mno taky mi to přišlo docela dlouho, ale asi ví, co dělaj:o)
misanda: a kam do pronatalu?

mno já se bojím,že možná bude hodně, ale malý. protože s tím PCO mi to hrozí :unamused:
25. led 2010 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
salopa, v praze :wink:

ty jo, já vim co to je PCO a jak to zhruba probíhá, ale vůbec nevim, že ti při stimulce zase hrozí hodně a malý...chjooo...to je fakt furt něco :frowning2:
25. led 2010 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky moc dekuji.Vsak vy se take dockate :dizzy_face: My cekali 3 roky a vyplatilo se :wink: Moc Vam to vsem preju :dizzy_face:
25. led 2010 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
misanda: já taky chodím v Praze :slight_smile:
jojo..právě že jo... :unamused: tak z toho mám obavy. je to na prdlačku, ale tak uvidíme po UTZ. držím ti pěstičky
25. led 2010 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Kurnaaa holky,to jsou fakt porad nejaky trabliky :frowning2: ale vajec bude urco dost a akoratnich a bude mega voplodnovak!!!! :grinning:
25. led 2010 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj žensky,
eviku - seš sikula zvládla jsi to parádne moc sem na tebe myslela, ted uz budou jen samý dobrý zpravičky
tuli- tak ty jsi takhle ponocovala ju :wink: to neva žes vstávala tak pozdě když nikam nemusís tak je to vpoho :grinning:
ted vás jdu dočíst
25. led 2010 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsme se s manžou smáli, že musím mít vždycky něco extra:o))Prej když oplodnit, tak u toho musím mít víc lidí :grinning: Pakouš :grinning:
25. led 2010 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Mno Cibi,ja se stydela sama pred sebou,nemohla jsem verit,ze je fakt tolik hodin,ted jsem taky jak svihla do palice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
cibka: nazdáárek :slight_smile:
25. led 2010 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
No,vsak jo Salop,pekne divaky a spolupracovniky k tomu,kdyz uz tak poradne!! :slight_smile:
25. led 2010 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
salopa : na extra věci je tu hlavně mišanda :grinning:
25. led 2010 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Misi a kdyz jsi na ty extra veci,,neznas nejakej recept na extra rychlou a dobou babovku nebo buchticku? :grinning: :grinning: :grinning: by se mi ted tuze hodil,jdu hodit ocko na net :sweat_smile:
25. led 2010 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
salop čauky holky nebojte vajucha budou :wink:
suz gratulace :grinning:
25. led 2010 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tuli, znááááám :grinning: ale musela byych to dohledat... :sweat_smile:
25. led 2010 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a já dneska udělám teda toho krtka na plech :wink:
25. led 2010 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem tady zase na chvíli,musela jsem se napapkat,jsem celá vyhládlá,svačinu jsem sice měla,ale hladíka ne,tak teď jsem to dohnala :slight_smile:

mišo narkoza v pohodičce,v 8:20 jsem si vlezla na kozu a v 8:40 už jsem byla v pokoji na posteli a čučela na televizi...horší bude ET s plným močákem,snad se jim tam neucvrnknu :grinning: :grinning:

tuli jj od včera zase jeden křížek navíc a ke 40 se to nebezpečně rychle blíží...

suzi moc krásná fotečka,je skvělý,že je vše v pořádku...jen tak dál....

cibi ahojky,myslela jsem ,že nebudu spát a já usnula jak špalek,zato ráno...

máme tady dvě kosti z Pronatalu koukám...salop:ještě funguje Mardešič jako doktor,nebo už jen jako šéf sanatoria?
25. led 2010 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeee,ty jsi borec Misi!!!Dekuju moc,recepty vyborny,ale u kezdyho mi chybi aspon jedna ingredience :frowning2: ale adresy ukladam do pameti svoji a urcite vyuziju,pac vsechny ctyri recepty vypadaji uzasne,no a toho krtka bych si teda dala a hned,ten vypada fakt nejlip a pak jeste ta blazniva buchetka :grinning: ja jsem nasla zasejc tady:http://www.mamincinyrecepty.cz/babovky-chlebicky-stoly/mramorova-babovka-s-marmeladou,nejak jsem to tu nasla,je tam toooolik receptu na vsechno :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
eviku ono se musí pak hodne pít jo ja vypiju tak pulitr za den a holky tady píšou 4 litry :frowning2:
25. led 2010 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tuli, pošli mi do IP tvůj email a já toho mám doma odzkoušenýho docela dost, tak ti můžu naposílat :wink:
autor
Evi, a jak dlouho jsi ležela na tom pokoji???
holky vy se nejak činíte s tim pečením :wink:
25. led 2010 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky jak se má vůbec antoanet?? vůbec už sem nechodí... :frowning2:
25. led 2010 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Tyy jo Eviku a ani si se nepochlubila,takovy dve udalosti dulezity hned po sobe :slight_smile: tak vsecko nej,opozdene ,hlavne zdravicko,mno a to nejdulezitejsi,za par dni prcouska v brisku!!! :slight_smile: ja snad nebudu mit ani takovej strach z te punkce nakonec,kdyz to tady tak hezky popisujes :slight_smile: Misi,hned to bude :grinning: ja toho mam taky dost,ale na papire,bych ti to musela prepisat :grinning: ja uz jsem nepekla ani nepamatuju,naposled cukrovi a ted teda ta slana zviratka :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
mišo ležela jsem asi do 10.00,pak jsem šla lulat a mohla jsem jíst a pít..před 11.00 dorazil manžus,přišel emryolog,řekl co a jak a tahli jsme domu...vše rychlé a naprosto v poho...

cibi asi je dobré pít co nejvíc,pro mně trochu problém,pže já zase až takovej píč nejsem,ale vpravit to do sebe musim...nedá se svítit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo a receptíky mišo vypadaj luxusně...přesně tohle je pečení podle mýho gusta..promíchat upéct a ládovat se!!!
25. led 2010 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jééé, Evi, všechno nejlepší!!!!
25. led 2010 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek