Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

misanda
autor
27. led 2010

nebo umejvá ty flusance 😀

ratatooy
27. led 2010

Misanda.teď čtu nový měsíc a jsem z toho vyvalena že edward zmizel a ještě čekám že se vrátí.

evik73
27. led 2010

Ještě 2 hodiny.....tak si jdu udělat kafíčko 😝

misanda
autor
27. led 2010

ratatooy : nj, ale místo Edy tam je jinej kunďák 😀 😀

evik73
27. led 2010

mišo...nejdřív napapkat a pak Prednison...já taky hned něco posnídám a pak to do sebe nahrnu i s listovkou. 😀

misanda
autor
27. led 2010

Evi, já to tak dělám, jídlo a pak PRednison, ale stejně je mi blbě ☹ jeden ráno, druhej večer...to nemám ani šanci, aby mi bylo gůt 😀

pajka00
27. led 2010

Četla jsem všechny 4 díly a moc se mi to líbilo...musím říct-že nejnapínavější byla 4,ale nejsmutnější 2...Film jsem dvojku ještě neviděla-ale už se na něho těším🙂
Misando,najez se před práškama,ať ti není blbě...já su po utrogestanu jak po dvou panácích něčeho hodně silného...ale trvá to tak půl hodinky a je to pryč..jinak nic🙂Však se nemusíš přejídat-jen něco do žaludku-ať to tam není samo.)

misanda
autor
27. led 2010

Pajka : čtyřka byla drsnááááá 😀 😀 to budou holky čtenářky čumět!!! 🙂

pajka00
27. led 2010

No teda.....fakt to byl špóňák a dopadlo to jinak, než jsem čekala-ale super....líbilo se mi to🙂

broukb
27. led 2010

taky simyslim, že trajdá po krámech...dougám, že nám venku neumrzla kočinka naše 😀

misanda
autor
27. led 2010

pajka, mě se to taky líbilo 🙂 ale chybělo mi tam víc akce 😀 jako sexu 😀

broukb
27. led 2010

dougám...doufám ach jo ty překlepy 😀

pajka00
27. led 2010

joo to jsem byla napnutá-čekala jsem-kdy to uskuteční a pak to jen tak pošoulali v té knížce....když už se tak dlouho napínali-tak to měli pořádně rozepsat ne?🙂) pěkně to ošulili

misanda
autor
27. led 2010

no já doufám, že ten poslední díl jakožto zfilmovaný bude akční víc 😀 třeba uvidíme i pinďoura 😀

ratatooy
27. led 2010

No holky to mi ani neříkejte já čekala kdy na to vlitnou s edem a nic to bych chtěla hodně po prvním díle co!a teď ten jackob no uvidíme zatím se mi moc nezdá.

misanda
autor
27. led 2010

ratatooy : jacob neee, vždyť ona miluje Edu přece!!! 🙂 Jacob je můj 😀

pajka00
27. led 2010

no uvidíme jak se pochlapí🙂))a trvá jim to!!

salopa
27. led 2010

vy jste toho zase naklofaly 😀 ¨
misanda...mno joo..jste na mě tak parádni flusaly, že to jinak nešlo:o))
a kdepak je tuli?:o)
jinak borůvko gratuluju moooccc..to je super.tak hezky odpočívat a hladit a hladit 😉 jinak teda s tím autem je to děs...ale my byli včera a tak tam někomu před náma zřejmě vybrali auto..rozmlácený okýnko u řidiče...jsem říkala, to snad není možný. V takové končině a tohle. Ale my tam teda byli později, takže to vypadá, že jste nebyli sami 😠 Nakopat jim zadky hajzlůůům jedněm 😠
ratatoy: jojo..zííítraa ráno..taky na vás budu moc myslet a říkat si..nejsem v tom sama 😉

ratatooy
27. led 2010

Salop a tesis se já i celkem jo ikdyz ráno se už budu bát.ale víc se asi bojím že mi ty blbý injekce tímto nekončí jak většinou vám všem jo.ale prej je to zas účinejši tak to musím vydržet.

salopa
27. led 2010

ratatoy: mno..já nevím..nervíky mi pochodujou, ale večer bude hůř a ráno..ani nepomyslet:o))ale jsem zase zvědavá co a jak bude. pročpak myslíš, že nekončí?

tulanek
27. led 2010

Ahoj zlaticka moje,moc dekuju,ze na me myslite!!!!
Nebyla jsem ani po obchodech a ani bohuzel neslavim 😢
Pred chvilkou jsem se teprve vzpamatovala a boli me moc brisko...
Tak jsme chvilku cekali,pak jsem vlezla na kozu a doktor se zdesil,prej Jezis co to je...Tak jsem se lekla a ptala se ho,co se deje a tak mi ukazal obrazovku.Uz vim a chapu proc me tak boli bricho,ze i curani je za trest uz,holky ja mam 60 zvetsenych folikulu,ktery me tam ku.evsky tlacej a jen 5 jich ma 14cm...Okamzite mi stopli Puregon,pac kdybych prej pokracovala,tak bych mohla skoncit akorat tak v nemocnici.Tak jsem dostala v injekcich Pregnyl,jeden mi pichl pritel tam a jeste zitra a v patek.Volal i druheho doktora,at se jde podivat,ze tohle tam meli max. 2krat... ☹ musim hodne pit,abych uz ted nemela ten syndrom blbej,protoze pak,kdyz mi zbytek nesplaskne,me prej nemine...Tak ted mam jen to Hcg,aby dozralo aspon 5 tech folliku do spravne velikosti a zbytek splasknul,musi to stihnout do soboty do rana,kdyz ne,cely se to bude muset stopnout a budeme muset znovu zacit za 2-3 mesice 😢 cestu domu jsem probulela a ted uz jsem jaks taks v klidu,uz si umim realne predstavit ze se to nepovede a ze opravdu ani k te punkci dojit nemusi,tim vic,jak pise Misanda budu v sobotu prekvapena,kdyz vajca dorostou...Priste by mi museli nasadit kratky protokol s uplne jinyma hormonama,protoze mam prej jakejsi uzkostnej nebo uzkej syndrom ci co,ze moje telo nevytvari potrebny hormony vubec a jak se mu malinko tech hormonu prida,pac jsem mela nejnizsi mozny davky,tak reaguje zase prehnane,neni pako to moje telo??? 😖 nezbyva nez se do soboty modlit a ja se budu modlit o stosest 🙂 jinak vsem na zitra drzim moc palce,co to potrebuji,urcite bude zasejc pokracovat veselo,chci cist zasejc jen a jen pozitiva!!!!! 🙂 omlouvam se za roman,chtelo to ven 😅

misanda
autor
27. led 2010

ty voeeee, tuli!!! co to je toto??? 60??? ses pokakala, ne? co to tvoje tělo tak blbne??!!! 😕 já budu ráda za 6 a ty 60??? no hlavně hodně bumbej, kočko, abys vyhnala hormony z těla ven!!! já věřím, že to bude v pohodě!!! já se snad dám tady s váma na modlení 😔

misanda
autor
27. led 2010

tuli a kdy bys šla na opu????

misanda
autor
27. led 2010

tuli a ty máš PCO???

abig
27. led 2010

Tuli ovečko, mrzí mě to ... hodně pij a odpočívej, budu na tebe bezpřestání myslet, ať dozrajou a ten zbytek ať nezlobí a je to tak jak má. Drž se holčičko 😉

pajka00
27. led 2010

Teda Tuli....to je vývoj!!Že si to tělo dělá co chce potvora!!Tak hodně pij-jak ti doporučují a uvidíš, jak se s tím organismus vyrovná.Snad to bude OK,aby aspoň těch 5 dozrálo a mohli ti je odebrat-když už jsi tolik zkusila.Moc ti držím palce, aby se to srovnalo a ty mohla za týden na transfer!

salopa
27. led 2010

ahoooj tulíííkuuu...ježdaaaaaa 😒 Ale nevěš hlavu zlatííčkoo,uvidíš, že to bude všechno dobrééé..a folíky budou. Ale s tou reakcí...to mi taky právě hrozilo a tak mi dali krátkej protokol a ne moc injekcí. Hlavně aby jsi byla vpořádku a prďolky taky.Neboj, do soboty se folíky zvětší a budou tam krásnýýýý 😉 Držím mooc pěstičky a myslím na tebe. Takže hezky odpočívej.....nasaď pitnej režim , ju. Kůń s Tebou 😉

tulanek
27. led 2010

Holky jste strasne moc hodny dekuju!!! 🙂 ja jsem ted mimo co je PCO??? 😅 jo jo,piju jak duha,uz budu mit dva litry v sobe a do vecera stihnu dalsi dva,at se ty sracky z eme vyplavi... 😠 doufam,ze to dobre dopadne a ja tu budu moct zustat s vami...OPU by byla uter nebo streda...

misanda
autor
27. led 2010

tuli...simtě, s náma můžeš zůstat i v druhým případě (co bysme tady bez tebe dělaly?) anavíc prostě stejně ti dozraje aspoň těch pět a bude to báááááááááááájooo a v pohodě!!! takže neboj!!!

nakonec koukám, že je dobře, že mě ten břuch asi nebolí, co? 😕

salopa
27. led 2010

PCO jsou policystycký vaječníky...to mám já a tohle mi právě hrozilo taky ☹ tělo reaguje tak, že díky hormonu vyprodukuje přemrštěnej počet folikulů , ale malejch..Ale neboj zlatííčko...uvidíš, že to bude o.k.
Prostě holky každej večer bude půlhodina modlení 🙂