• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
Ahoj holky, tak nám dnes volali z CARu, z 8 bojovníčků nám zůstali jen 4 nejstatečnější :frowning2: . Doufám, že do zítra alespoň nějaký vydrží, máme přijít ve 12:30 a ve 13:00 nám je zavedou, pořád přemýšlíme nad těma dvěma, jestli to nerisknout. možná nebudem mít ani mrazáčky, to je v prd...
27. led 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lumpajdi,tak ty ctyri to urcite zvladnou,to jsou ti nejsilnejsi a ty uz to ted nevzdaji,vis!!!!!Nebooooooj,ctyri jsou nadhernej pocet!!!!!To budou i mrazacci,vid? :slight_smile:
27. led 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to vis,ze ze ctyr budou i mrazacci!!!! :slight_smile: Trocha pomaleji mi to bere hlavinka :sweat_smile:
27. led 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lumpajdo, nezoufej! Nám z 6 zůstaly 3, zítra budeme volat a v pátek transfer, kéž by zůstaly alespoň dvě!!!na ten transfer, my chceme určo dvě nechat zavést.Budu držet pěsti zítra! trápí mě jedna věc, máš po odběru bolesti??? Já docela dost, v podbříšku mě píchá, musela jsem si vzít třikrát ibáč, mám strach že bych ten transfer nerozchodila jestli mě to takto bude bolet i v pátek... :frowning2:
27. led 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vás konečne dočetla :slight_smile: no holky dnes moc dobrých zpráv nebylo docela me děsíte :frowning2:
eviku ty te teda nervujou na sobotu budu držet pěstičky
broukb ke komu chodíš do genetu
lumpajda to je dobrý nebou určo se to povede
tak já zítra ráno odjíždím a vracím se v nedeli tak se mi tu moc nerozepiste at si nemusím brát dovolenou
27. led 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeptám se blbě, nejsem si jistá, dělají před transferem ultrazvuk???? tak by zřejmě zjistili jestli mám vaječníky ok ne?
27. led 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kde ste :frowning2:
27. led 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé, tuli má album :wink:
27. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: jdu se vykoupat za chvilku se vrátim tak mě nenechte ve stichu a přijdte :slight_smile:
27. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
misa ahojky , koukal jsem
27. led 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, já taky půjdu hodit sprchu a pak se asi začtu a hezky usnu :grinning: a zítra jdu na předoperační, takže do práce dorazím později, to je báááájjo :grinning:
27. led 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
misa ty mas toho v albumíku na foce toho požehnane to fak vypada na fetácky doupátku :slight_smile:
27. led 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem zase tady,ale jestli tu nikdo není,tak už to balím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lumpi na tebe bych holka zapomněla a neboj nic,šikulové to zvládnou skvěle a ty už budeš zítra nááádherně pupíčkovat a hejčkat si míma nebo mímo v bříšku...

tuli v sobotu až budu ležet na koze a uchcánkovávat jim tam,tak budu na tebe myslet a prosit všechny svatý,ať je to všechno dobré ju?

cibko,kam vyrážíte?a to si piš,že se z toho dočítání opupínkuješ!!! :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
misa tak at je vše ok at uz je pondelí to bude dlouhej víkend :frowning2:
27. led 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
eviku ahoj jsem tu
27. led 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hegricek určitě se nejdřív podívají ultrazvukem,jak to vypadá,než tam ty pokládky šoupnou...a jestli tě uklidním,tak mě taky pořád bolí břicho a dneska ještě k tomu záda a na OPU jsem byla v pondělí... :frowning2:
27. led 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedu na soustředění budem trosku behat dokud muzu tak zatim sportuju dál sice nevim jak to bude až si začnu píchat na to se musim práve zeptat no a po opu teda jestli k nejakýmu dojde podle zpraviček z dneska asi skončim
27. led 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
eviku tebe bolí břuch asi to je normální co fakt mam docela strach jak to dočítam a samý trápeníčko :frowning2:
27. led 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cibka, a kdy jdeš ty k mudře???
27. led 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
eviku diky za odpověd a snad ti bude brzy lepe
autor
já jsem teď nějak mimo...vůbecnevíííííí, pomooooc!!! měly bysme si udělat další tabulku :grinning:
holky vubec nevim v kolik hodin si mam píchat injekce teda až to vypukne, dělam na 3 směny takže to bude docela sranda :wink:
27. led 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
misa ja jedu v podnelí mam tam být v 11
27. led 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cibka : injekce bys měla píchat ve stejnou hodinu...já třeba píchám každý den v půl 11 :slight_smile: a je lepší píchat třeba až dopoledne...pak když bys šla k mudře na kontrolu folíků ráno, aťsi můžeš hned píchnout upravenou dávku :wink:
autor
no vidíš, tak to jdeme spolu, já tam jdu v 9:45 :wink:
misa no prave ale pokud mi to vyjde o noční tak budu muset kvuli tomu vstavat chodim spat kolem půl 8 az 8 takže to vidim bud na 2 nebo 4 hodinu odpoledne ale jeste nevim
27. led 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj, odpolko můžeš taky, prostě ve stejnou hodinu :wink:
27. led 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anebo si nechej vypsat neschopenku už na stimulaci, ne????
27. led 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jdes ke komu ja chodila prave k tý vykysalý ale ona tam od toho unora není takze pujdeme poprvé k lovasový i s manželem jeste musíme na krev, nejsem si jistá ale mozna ze uz si to psala ke komu chodís akorát já mam v fom uplnej maglajz jeste jak to pak za celý den dočítam :wink:
27. led 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cibka, já chodím ke svojí mudře tady...ta mě nastimuluje a odešle na OPU a ET do Pronatalu :wink: prostě to řešim přes ní...
27. led 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek