• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
autor
Ahooooj,

Pajass : prednison určitě nepřestávej...to se bere po celo udobu IVF, já ho třeba beru až do 8tt...to ti pak řeknou v CARu při ET..takže ber dál...

Tuli : to je mi líto chuděrko, že musít takhle trpět :frowning2: hele oni se fakt proberou, věř tomu!! jinak je svět hnusnej a nespravedlivej!!!!

Ratatooy : to je skvělá úrodička!!! Já chci taky!!!!!! Já vám tak závidim, že už to máte za sebou :frowning2: to jsem tady teď snad jeidná, která čeká na to, jaká bude úroda, ne? :frowning2:
28. led 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene Misando...já taky čekám...na utz jdu 2.2...
28. led 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tulanek jj úplně v pohodě.neboj nic protože nám na poslední kontrole 5 dní před opu říkali že budem mít tak 10 vajíček.a to jsem měla na pravé strane horší úrodu a největší velikost byla při ko 18 a furt jsem je měla o den pomalejší.
28. led 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tulanku folíci rostou za den o 1-2mm,takže to určitě do soboty doženou neboj!!

ifet protokoly se většinou určují podle hormonálního profilu ale jsou i jiná kritéria...prostě ti to doktoři naordinují,co je podle nich pro tebe nejvhodnější.... :wink:

ratatooy to je dobře,že jsi v pohodě a čilá...teď nebudeš moc dospat do zítra vid? :grinning:
28. led 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mišo tak co autí už to máš v cajku? :grinning: taky ti to uteče neboj,zítra pátek,víkend se přehoupne a je tu pondělí... :sweat_smile:
28. led 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeeee Pajass ty jsi me tak krasne uklidnila,ze si z toho snad cvrnknu :grinning: :grinning: to znamena,kdyz vcera rano mely 14mm,tak v sobotu by opravdu tech 18-19mm mohly mit,kurna jesli ne,tak ja budu taaaaaaaaaaaaaaaak na.rana :angry: :slight_smile: Misi jsi hodna,ze doufas se mnou,bylo mi receno,at radeji pocitam s horsi variantou a pak at jsem mile prekvapena,kdyz me to ale nejde,jsem furt takovy tele,ze tomu proste porad verim mno :slight_smile: Misko a ty neboj,podle priznaku tvoje uroda vypada moooc nadejne,ja vim ze to jsou nervy,ale ty to zmaknes vydrzat a budes v pondeli skakat radosti 2m do vzduchu!!!! :wink: :slight_smile:
28. led 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem měla v úterý největší 11mm a dnes 16, tak to je o 5mm za 3 dny
28. led 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Může být člověk v klidu a nestresovat,když od začátku až do konce je to jeden velkej nervák!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes:
28. led 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tuli, ze mě by doktoři měli radost :grinning: já furt myslim negativně :grinning: takže vždycky počítám s horší variantou. Když u mě je to ale fakt o tom, kolikrát jsem byla sražená ke dnu, mno :frowning2: tak se bojim :frowning2:

Ifet, tak super...spolubojovnice :slight_smile: ...a jak se cítíš?? Kolikátý den stimulky jsi??
28. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale to mi rikala kamaradka,mysli to se mnou dobre...Doktor mi rekl,ze zenskym to vetsinou doroste a ze tehotenstvi v takovych pripadech s malo folikama meli,ze on si teda zrovna pamatuje dve,jednu co mela mimodelozni a druhou co potratila,ale ze maji tolik pacientek s mensi urodou,ze si to nemuze vsechno pamatovat,ze urcite byly i take,co se zadarilo az do zdarneho konce :slight_smile: Tak doprcic,at uz je sobota :sweat_smile:
28. led 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misando prosím tě, já jsem ještě ani nezačala...čeká mě první pigáro Gonalu dneska večer...a hned v úterý jdu na první utz...budeme bojovat spolu :slight_smile: a kdy jsi začala ty a co si pícháš a jak se po tom citíš?
28. led 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo Misi,se ti ubes nedivim,kdybych uz za sebou mela nezdarenej pokus,jakejkoliv,tak asi taky budu myslet jinak a u me jde o prvni ,,prohru,, a uz tady tak rapluju....Zaslouzila bych kopanec :slight_smile:
Ahojky zlatíčka.Tak jsem doma po OPU. Do dneška se mi nastimulovalo 40 folíků..z toho odebrali 21 a 13 jich bylo dobrejch, ale bohužel mám hyperstymulační syndrom :frowning2: takže nám sice vajucha oplodní, ale na ET to vypadá tak za 3 měsíce :frowning2: Břicho mě bolí šíleně, že jsem myslela ,že ani nedojedeme domů a nafouklé ho mám jak balon.Tak uvidíme jak se budou embrijka vyvíjet. V úterý jdu na odběry asi krve a UTZ znovu, jak to s tím hyproušem vypadá a řeknou nám i co a jak embrijka.
Jinak jak mi bude líp, tak vás všechny dočtu. :wink: Všem co mají další kroky zdárně za sebou gratuluju a držím dál pěstičky.Jdu ležet.Snad se tu večer ještě ukážu. Páčko zlatíčka a díky za držení palečků. Jste mooc hodné. :slight_smile:
autor
Ifet : aháááá, tak to pak jo. jinak já si taky píchám Gonal :slight_smile: a cítím se....no, bolí mě břuch jako na MS...to je asi všechno a bývá mi špatně od žaludku, ale to je z kortikoidů.

Salop, doprčic :frowning2: :frowning2: a není už šance, že by ti tam mimísky vrzli ještě teĎ?
28. led 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
salopko...to je v pytli,že ten hnusnej hyperstimulák zaútočil..tak hlavně odpočívej a hodně pij...ale zase máte krásnou úrodičku vajíček,zatím co ty budeš odpočívat,tak se vám nádherně oplodní a pak ti je rovnou šoupnou do bříška a třeba to ani nebude trvat tak dlouho...přeji ti brzské uzdravení kočko!!!
28. led 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Salopko jsme s tebou, třeba se to ještě nějak zlepší...
Misando a od kdy si pácháš Gonal a kolik??? Já 225 IU
28. led 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
misanda: není žádná, rozjl se prej docela dost a riskovat to prý nemá smysl :frowning2:
evik: jojo...snažím se pít a pít a pít. Jen je to pro mě fakt dost problém, páč tolik pití je šílený. ale co by člověk prostě neudělal, že :slight_smile: Jojo..úroda je super. jen jestli budou šikovný. to poznáme v úterý mno. Kují moc Evi.
Fakt moc díky za podporu. Prostě holt musíme bojovat:o)
28. led 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ifet: díky moc...jste zlatíčka. ale vím,že nezlepší. nejdřív prý za dva měsíce :frowning2: ale coo...počkám si. hlavně aby se embrijkům dařilo a hezky se vyvíjely
28. led 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Salop kurna :frowning2: tak koukam,ze to mame opravdu skoro na stejno,s tema poblblama folikama,40 je taky pekna palba chuderko :frowning2: hlavni je,ze je tech 13dobrych a z toho budou mimisci jak vysity neboooooooooj :slight_smile: :wink: Chudacku malej,tak hodne hodne pij a odpocivej,to ti pomuze,uvidis!!A jeste to muze dobre dopadnout,zazraky se dejou a my v ne musime verit,vis!!!!!!!!!!! :wink:
autor
A salop je taky silná kořenářka, takže bojovat bude!!! A ono se jí to vyplatí!!!! Holt počkáš dva měsíce, pak ale bude prožívat to nejkrásnější období :wink:. Nebooooj

Ifet, já jsem první dva dny frčela na 262.5, od včerejška do pátka – včetně – píchám 225j, od soboty 187,5 :wink: tak uvidíme, jestli to bude mít nějakou odezvu.
ahojte som doma po OPU
moje 2 foliky boli prazdne takze som dotehulkovala..... :frowning2:
28. led 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marrad :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...co na to říct? :frowning2:
28. led 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic.....
dufam, ze to nie je pravidlo a ze to nemam ako definitivny stav....

Celkovo 2 foliky po stimulacii je malo....
skor sa zda ze som nezareagovala na stimulaciu....
28. led 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do pdeleeeeeeee :cry:
Jsem to asi zakrikla,to me mrzi Marrad,ach jooooo,to je tak nespravedlivy,ten svet!!!Proc kdyz uz se do tohohle clovek pusti a vytrpi si vsechno mozny,tak sii prece zaslouzi,aby to vyslo :angry: :angry: Marrad drz se,cas to preboli,budu na tebe myslet!!! :pensive:
28. led 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaky jsi mela protokol?A jak je ti po punkci,doufam,ze aspon netrpis jeste bolenim briska...
28. led 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marrad a proč jsi měla jen dva??? :frowning2:

ty jo, nějak se nám to tu s promunutím sere :frowning2:
28. led 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky potřebuji poradit,v sobotu jdu na odběr vajíček a nevím jestli mám ještě používat nosní sprej synarel,když už dneska si budu píchat poslední injekci.Doktora jsem se zapoměla tak se ptám vás.
28. led 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sakra holky dneska je nějakej den blbec... :frowning2: marrad holčičko moc mně to mrzí,že to takhle dopadlo,ale určitě to nebylo definitivní a příště už to hergot musí dopadnout dobře..věřím tomu!!!
tak aspoň já mám dobrou zprávu...vyvíjíme se pořád krásně,tak zítra volat a domluvíme tu sobotu,vypadá to i na mrazáčky,což jsem strašně ráda :slight_smile: holky jak ráda bych vám přála taky dobré zprávičky ,ale budou slibuju vám to!!!
28. led 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evi, tak aspoń, že ty neseš pozitivní zprávy!!! mrazáčci jsou super! ani nevíš, co bych za ně taky dala :sweat_smile:
28. led 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavco já nemám se sprejem zkušenosti,ale já už bych nestříkala,snad někdo z holčin bude vědět a poradí ti...nebo zkus zavolat do Caru,bude to jistější!!
28. led 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek