Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

schlossina
29. led 2010

misando já se taky bojím,ale podvědomě cítím,že 3 určitě nevyjdou - budu štastná i za 1....dnes se mi zdál sen,že se mi narodili 3 kluci,já brečela a říkala doktorovi,že jsem počítala s holkama a že mám jen 2 jména,no a doktor mě seřval,že ze sebe 3 jména určitě dostanu...navíc 2 byli krásné a to 3 byl malý knoflíček a já zase brečela,potože jsem na něj neměla oblečení - jak moc byl maličký----prostě sen....

misanda
autor
29. led 2010

schos 😀 to jsou sny 😀 a ty chceš holčičky? 🙂

aby ses s těma třema nespletla...tady na koňovi je jedna holčina po IVF a má krásný tři holky 😀

pajass
29. led 2010

holky, co máte za sebou injekci Pregnylu, taky vám po ní bylo tak blee? 😨 Já myslela, že se pobliju, bolelo mě šíleně břicho a začly aj prsa, to je tím těhohormonem, vím, ale je to krutý, zítra OPU, už aby mě vajica dali ven, jinak mám pocit, že vybuchnu ☹

pajass
29. led 2010

ahoj misanda, můj spojenec v pesimismu 🙂

misanda
autor
29. led 2010

pajass : já měla pregnyl třikrát a po prvním mi bylo hrozně blbě, jsem myslela, že s sebou i švihnu a po těch dalších dvou pohoda, akorát jsem po nich po obou špinila ☹ což špinit budu asi znovu a to nevim jestli je pro mimísky ok???

pajass
29. led 2010

doufám, že to zítra stihneme, nezapadneme někde ve sněhu a folikuli(y) mi nepopraskají v autě

misanda
autor
29. led 2010

Pajass, stihnete, nebooj 😉

pajass
29. led 2010

no radši budeme vstávat dřív, pro jistotu ☹

schlossina
29. led 2010

no já bych strašně chtěla malou CÁCORKU,ale drahý raději kluka....kartářka mi předpověděla dvojčata 2 chlapce,třeba se to vyplní....myslím,že 3 by mi nedoporučili,jsem dost drobné postavy ted po stimulaci jsem dost nabrala a šíleně mi povyrostly prsa - tak o 2 čísla,ale už cítím,že už to opadává - chudák manžel....měl takovou radost,ale běda když se mě jen dotknul - ta bolest prsou byla šílená,ani na bříšku jsem nemohla spát....a co ty?stimuluješ už?kdy máš OPU?

pajass
29. led 2010

a tchýňa má naroz. a měli bysme jí popřát v neděli, ale budu ráda, že budu zalezlá doma asi... myslím, že to ani neví, jak se jí bude vyrábět vnouče

misanda
autor
29. led 2010

schlos, jj, stimuluju, v pondělí jdu na kontrolu folíků. já byh chtěla dvě holčičky 😀 i jedna by stačila 😉 ale on by ve finále stačil i ten kluk 😅 ale taky mi dvě kartářky předpověděli dvojčata 😉 a jedna pani, co mi četla z ruky, tak říkala, že tam mám buď dvojčata, nebo hodně blízko po sobě narozený děti 😉

misanda
autor
29. led 2010

pajass a nemůžeš se u tchýnky vymluvit na něco? blbý co? nebo jdi udělat rychlo-popřání a šup zpátky domů.

pajass
29. led 2010

no nějak to vymyslíme, když tak jí popřejeme v týdnu nebo ten další týden, no, myslím, že teď budu dva až tři týdny hodně sobecká a dbát hlavně na sebe, než začnu krvácet nebo bude pozit. těhtest, tchýně netchýně 😝

misanda
autor
29. led 2010

pajass, to neni sobecký 😉

evik73
29. led 2010

koukám,že řešíte výmluvy návštěv co?Zítra by jsme měli taky na jednu oslavu jít ke švagrovcům a taky tam bude tchyně,která nemá ani tucha,ale švagrová ví,takže jsme se domluvili na střevní potíže...(doufám,že si to nepřivolám) 😕

misanda
autor
29. led 2010

Evi, tak co, aspoň se jednou za rok pořádně vys...š 😀 😀

tulanek
29. led 2010

Jsem opet tu... 🙂
Tak me ten Pregnyl jen stipe jako prase,kdyz mi ho pritel picha,bych vzdycky uplne do neceho prastila a strasne zeru a predevcirem a vcera vecer mi bylo trosku soufl,ale dalo se to,spis jsem byla preplnena...A ja dnes taky konecne spala trochu na brise,ale zase nechci moc,abych si tam tech pet nerozvalela,ale jak rika moje mamka,jesli to maj vydrzet a jsou silny,tak to vydrzi!! 🙂 taky bych potrebovala nakopnout nejakou predpovedi 🙂 a pernik mam zakazane pect ☹ volal Tulanek druhej a kdyz mi zakazali v CARU nosit kos s pradlem nebo neco zvedat,tak nebudu zvedat ci tahat ani plech s buchtou,na to mam casu dost prej 😅 tak se zase valim a mam chute 🙂

tulanek
29. led 2010

Vsask jo holky,hlavne at mate s prcoskama klidek 🙂

pajass
29. led 2010

eviku, budu držet palce, abys to přežila v klidu na návštěvě aj k mimi 😲 😲
a až se budu nudit, zkusím ten tvůj perník

misanda
autor
29. led 2010

jééé, tuli má zákaz pečení perníku, to je dobře 😀 😀

tulanek
29. led 2010

Aaaaaaaa skodolibecek 😎 ale pockej,jak budu moct,upecu dvojitou davku! 😀

misanda
autor
29. led 2010

tuli, neštvi...a navíc si ho příští týden můžu udělat sama a ještě mám moooc dobrou svojí domácí marmeládičku 🙂

tulanek
29. led 2010

A ja mam domaci povidylka! 😀

misanda
autor
29. led 2010

no, tak k povidýlkům mě napadá jediný a to, že já mám domácí kvalitní hleníček 😀 😀

misanda
autor
29. led 2010

fuj, mišando, ty jsi ale prase!!!!!

tulanek
29. led 2010

😀 😀 😀 aji ja mam,ale uz me celkem dere 🙂
Ted volala sestricka z Unicy,tak zitra uz na osmou,je me spatne 😅

misanda
autor
29. led 2010

tuli, hlavně dýchej!! to dáš!!! budu na tebe od rána moc myslet!! a posílat pozitivní energii - teď je mi jasný, proč jsem takovej negativista 😀 protože všechno rozposílám dál 😀

tulanek
29. led 2010

Misi mas to milionkrat u me skovany,ja ti to v pondeli rozposilam zpatky!!!!!!!!!!! 😀 dekuju ti!!!!

evik73
29. led 2010

Tak už potřetí jsem volala a zase mi to nebere ten hnidopich ☹

Tuli tak perníček nebude jo?Že bych ti kouda hodila?Už jsem měla ke kafíčku a dobrý 😀 😀

Mišo ty jsi taková dobračka noooo,všechno pozitivum rozdáš a pak se sama utápíš v negativních myšlenkách,ale my holky koníkovky tě v tom nenecháme neboj se!!!Až bude ten správný čas,tak tě zahrneme tak,že nebudeš stíhat pobírat... 😀 😀

misanda
autor
29. led 2010

tak já se stavim v neděli večír, ať jsem nafrčená těma vašima pozitivama 😀