Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
29. led 2010

To je sulda teda ten doktor!! 😠 asi ho bavi te trapit..

Jooo Eviku prihod prosim,aspon drobecek! 🙂 Jo Miska ma zbytecnej strach,sak my ji to vsechno oplatime,ze se z toho poprdi! 😀

misanda
autor
29. led 2010

evi, to je kretén 😠 😕

tulanek
29. led 2010

To vis ze jo Misi te poradne pozitiiiiiivne nakopeme!! 😀

misanda
autor
29. led 2010

tuli, hlavně abych nevyprděla ty folíky 😀 😀 bych je pak musela sbírat z kalhot 😀

tulanek
29. led 2010

By jsme ti je pozitiiiivne nakopaly zpatky 😀 😀 😀 😀

evik73
29. led 2010

mišo folíci se udrží,ale aby jsi nesbírala z kalhot něco jiného!! 😀 😀

a to mi dal mobil,abych ho nenaháněla na pevnou....mně klepne ještě než tam zítra pro to mímo dojedu 😒

tulanek
29. led 2010

A doktora nakopeme negativne 😠

misanda
autor
29. led 2010

Evi, to je ale fakt nějaký pako ten doktor...je aspoń starej ? pak by mohl být totiž hluchej 😀 bych muvolala klidně stopadesátkrát, dokud by to prostě nezvedl!!! si doprčic za to snad platíš, ne?

evik73
29. led 2010

to je mladý ucho,tak snad hluchota nepřipadá v úvahu...chápu,že může být v laborce,ale snad proto mi dal ten mobil né?Jojo nakopeme nakopeme a ze předu i ze zadu..... 😝 😝

misanda
autor
29. led 2010

evi, hlavně zepředu 😀

evik73
29. led 2010

Slááááva už jsem ho dohonila a zase odpustila 😕 😕 tak holky ráno v 7.45 nástup....vypadají pěkně,takže říkal,že 6 jde zamrazit a toho jednoho čudlíka nechá na zítra a je to blastocysta 🙂

evik73
29. led 2010

mišo když já si myslím,že podle jeho chování a vystupování by mu spíš vadilo ze zadu!! 😀 😀

tulanek
29. led 2010

Tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy voe,tak to je nadhera Eviku,gratuluju jako blazen!!! 😀 tak to bych mu taky odpustila 🙂 takze zitra kolem osme je to nase hodinka,budu na vas moc myslet,na tebe a prcicka!!!!!

handikpindik
29. led 2010

Ahojky děvčátka,
jsem v mega skluzu a vůbec nestíhám se za váma přijít podívat, ale doufám, že od příštího týdne to bude lepčí 😉
Celý tenhle týden jsem měla v duchu obíhání doktorů, v úterý zubař (ještě mě čekaj minimálně dvě návštěvy 😖 ) a gyndař kvůli preventivní prohlídce a stěrům na cytologii. Včera jsem byla v Gennetu na UTZ a vše je OK, akorát tam mám malou cystičku, ale v tom prý nebude problém. Tak nevim a věřim, že se paní doktorka nemýlí.
Zrkátka se to rozjelo na plný obrátky a teď teprve začala ta správná honička, já nevim kde mi hlava stojí, protože za mě nikdo práci neudělá, takže stačí bejt půl dne pryč a druhej den se z toho můžu po... Člověk aby si na to vzal měsíc dovolenou, aby to všechno v klídku oběhal.

Každopádně novina všem novin je to, že cca 15.2.2010 proběhne OPU !!!! Jupíííííííííííí, nevim sice vůbec co mě čeká, takže možná si pak budu říkat, proč sem já blbá dělala jupííí 😀
Jenže já se prostě těšim a bojim zároveň.

Aktuálně příští týden v úterý jdu na předoperační vyšetření, ve čtvrtek znovu k zubaři a to doufám, že nejpozději 4.2. přijde MS a poběžím si do Gennetu pro injekce.

Určitě to víte, ale pro ty co třeba nevědí, injekce na stimulaci se od 1.1.2010 doplácí všechny, i na ty co byly plně hrazené pojišťovnou se doplácí cca 1200. Na pero se doplácí od 2000,00 do 6000,00 asi podle síly dávky (si myslim já). Co je na tom pravdy nevím, ale bylo mi to takhle řečeno v Gennetu.

Tak holky, přidala jsem aktuální info o své maličkosti a věřím, že příští týden si s vámi opravdu pokecám.
Musím zase běžet.

Mějte se bájově, užijte si víkendík a papapa
Haňulína

evik73
29. led 2010

tulanku já na tebe taky budu myslet a mačkat pěsti,až se tam budu válet na koze jak lemroň 😅 😅

misanda
autor
29. led 2010

Evi, bledá závist 😕 samozřejmě ti to hrozně přeju a držim a věřim 😉

evik73
29. led 2010

handik už jsem si myslela,že na nás prdíš a nechceš s náma komunikovat ☹ tak to je parádní novinka,že už taky začneš brzo stimulovat a jupííí určitě bude neboj.... 🙂 Taky si užij víkend a brzy se zapoj jako stimulující 😅

misanda
autor
29. led 2010

jo, jsem myslela, že když tady máme nějakýho pindíka, že tady zůstane a ono prd 😀 ale vítej zpět 😀

evik73
29. led 2010

mišo já vím,že jsi kočička naše přející,však si to tady přejeme všechny 🙂 a ještě není vyhráno i když to zatím vypadá krásně...najednou se to zvrtne a hotovo,ale já jsem OPTIMISTA a věřím ve šťastný konec 🙂 🙂

misanda
autor
29. led 2010

proč je to OPTIMISTA s velkýma písmenama? 😀 😀 😀

evik73
29. led 2010

jdu ještě něco poklidit a trochu se rozhýbat,protože záda mně nejspíš bolí,jak pořád sedím v křesle s notebookem na klíně!!!Zatím papa 😀

ratatooy
29. led 2010

Holky tak mě bolí nějak žaludek že by to bylo ještě po opu?nebo jsem zase něco sežrala?Evik a když je to už blastocysta tak v čem je to lepší?

evik73
29. led 2010

ratatooy..blastocysta je nejvyšší stadium embryjka a je větší šance na uchycení...a budu asi dřív očůrávat testík 😀 a žaloudeček mně nebolel,tak jestli jsi nespapkala něco nekalého 😀 😀 tak jsem ještě poklidila a zajeli jsme na nákup a od zítřka nic nedělám,jen se nechám obskakovat...ať se taky chvíli starají oni a ne pořád jen já o ně no nééé?

tulanek
29. led 2010

To je jasny Eviku,tak tak,do ted si se starala dost,od zitra jsi na rade ty a miminek na opecovavani!!! 🙂 vsak holcina uz je velika urcite to zvladne a myslim,ze i rada,vid? 🙂 🙂 ty se ted musis opatrovat,jak to jen pujde!! 🙂 holky,chybi tady tleskaci a pusinkovaci smajlik 🙂 jinak me ted odesl atchyne a mely jste pravdu,bylo to prijemny zpestreni toho cekaciho dne 🙂 donesla mi časopis a chlebicek,ham ham 😀 pokecaly jsme a ted se pujdu asi vyvalit smer gauc 😀 Ratat,neboj,ted po tech vsech hormonech je zaludek choulostivejsi a jak mu das neco,co se mu jen majinko nelibi,da ti to vedet 🙂

tulanek
29. led 2010

Ratat,kdyby jsi potrebovala,mam u sebe cislo,kam si muzes zavolat i po pracovni dobe do Unici,je to asi na nekoho z doktoru,vis...Ja jen kdyby jsi potrebovala,byla jsem mrknout na diskuzi Unica ,totiz 🙂

evik73
29. led 2010

Pátek večer a tady nikdo...je znát jak se všichni věnují rodinkám a připravují na víkendík 😀

tulanek
29. led 2010

A ja jsem co,co? 😀 Chlapika mam zasejc na hokeji 😎

evik73
29. led 2010

Tuli ty jsi prostě držák 😀 😀 Já ještě dodělávám nějaké věci,abych zabavila hlavu a pořád na zítřek nemyslela 😖

tulanek
29. led 2010

😀 tak nejakou porad,ja uz mam nervy na pochodu,jesli pujdu v tydnu uz do prace nebo na punkci,porad si uz ted musim prehravat oba scenare,jak by to zitra mohlo vypadat,potrebovala bych ted hned poradne pesti 😅

evik73
29. led 2010

Tulanku to snad néééé,pěstí je dost silné kafe....já budu držet všechno co mám,aby jsi do práce nešla,protože s kým si tady budu povídat,když já nebudu nic moc dělat...to mi nesmíš udělat ☹

kde jsou všechny pipky?zítra jde ještě pajass na OPU a mám tucha,že ještě někdo,ale za boha teď nevím kdo...máš větší přehled?