Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
29. led 2010

Uz jsem se nadlabla a ucel to splnilo,jsem trocha klidnejsi 😵 Moc rada ti zitra napisu,ze v pohode,folici dorostly a utery streda bude OPU a ne,ze si tu zitra sama po sobe prectu neco jineho,uz me hrabe 😀 Slibuju ti,ze jak to dobre dopadne,budu tu s tebou varena pecena a nebudes se ani chvilinku nudit!!A kdyz to nevyjde,tak moje volna mas jisty! 🙂 Ja vim,ze nemusi dopadnout uchyceni miminka v brisku,ja jen proste nechci prohrat tak strasne brzo,jeste pred punkci a ET,to kujna ne 😒

tulanek
29. led 2010

Jo a na Pajass budu zitra taky moc myslet,mame to vsechno v zastoupeni,ultrazvuk,OPU a ET... 🙂

lumpajda
29. led 2010

Ahoj holky, tak jem se před půl hodinkou vrátila z pohotovosti, myslela jsem si, že mám OHSS za sebou, omyl, dnes od rána ukrutný bolesti, snažila jsem se pít a polehávat, ale v sedum už to nešlo vydržet, mám tekutinu v celém břiše, obvod břicha o 13 cm větší. Doktor byl moc hodný, uklidnil mě, že miminkům to neublíží, taky má prý zkušenost, že spíš se chytí,tak snad má pravdu.Piju jak duha, manža se směje, že nejvíc utratíme za vodu a wc papír. mám ležet v polosedě, aby ta tekutina mohla dolů, tak toho využívám a jdu si vás dočíst.pa

tulanek
29. led 2010

Lumpajdi tak to me moc mrzi,ze mas takovy trapeni,ale na druhou stranu,ti muzu rict,ze jsem mockrat,opravdu mockrat cetla,ze kdyz se rozjede OHSS az po transferu,vetsinou to znamena uspech,nechci nic zakriknout,ale myslim,ze je to dobry znameni 😅 kez by!!!Budu ti drzet palce,at je ti lip co nejdriv a muzes si volno uzivat 🙂

evik73
29. led 2010

to jo od každého něco...tak to kurňa musí být happy day 😀 😀 zítra tu sice budu mít mamušku,ale notes zapnu a chci vidět ,že tulanek píše jupííííí 🙂 🙂
tak se pomalu rozloučím a těším se zítra na ty nejlepší zprávy...jinak ten život stojí fakt za hovno!!!měj se pokud možno hezky a zkus se i vyspat,před spaním mysli na něco krásného,ať nemáš divoké sny 😔 jsem za tebe strašně nervozní.....ale bude dobře!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a pajass tobě zítra taky hodně štěstíčka,ať je hodně vajušek!!!!

a jestli jsem někomu zapomněla popřát štěstí,tak to učiním dodatečně,teď opravdu nevím....

Hezký večer a Kůň s vámi 🙂 🙂

lumpajda
29. led 2010

Teda Drbničky jedny, musím to číst postupně, jinak v tom budu mít zmatek. Ratatooy, vééélká gratulace k šikovným embryikám. Evíku, zítra jdeš na to, budu na tebe moc moc myslet a držet palečky. Tulánku, pořád se za tebe modlím, dopadne to dobře uvidíš. Salop, čekali jen měsíc, asi záleží na tom, jak rychle se s tím tělo vypořádá. Mišando a Pajass, vajíčka budou a krásný a nepopraskaj , nebojte.Pajko, pěkně mimískuj,kdy budeš testit?

tulanek
29. led 2010

Eviku,strasne moc diky!!Ja verim,ze to bude aspon trochu dobry,aspon 2 at tam jsou 😅 i ja na tebe budu strasne moc myslet,na ten novej zivutek,co ti zitra daji do briska!!! 🙂 i ty se hezky vyspinkej,na dlouhou dobu sama 🙂 I Pajass drzim moc pesti,at je uroda,co nejlepsi a hlavne vajinka kvalitni!! 🙂 Drz se!!!

Lumpajdo a i tobe veeeelky diky,fakt si strasne moc vazim vasi podpory,Tulanka to drzi nad vodou!!!!

Dobrou noc holciciky a zitra....

lumpajda
29. led 2010

Dobrou noc a krásné sny.Tfuuuj,Tfuuuj,Tfuuuj a kůň s vámi. 🙂

broukb
30. led 2010

Jéééé koťátka moje já se včera nemohla připojit a tím pádme jsem vám nestihla popřát dopředu 😢 😢
Moc na vás myslím a první myšlenka po probuzení patřila vám,tfujfujtfujtfujtfujtfu musí to být víckrát, aby byly jen samé dobré zprávy 😀
Eviku určitě vybrali toho správnýho bojovníčka a bude se u tebe mít jako v pohádce, uvidíš že ho za 9 měsíců budeš muset přemlouvat aby vylez ven 😀
A Tulánečku ty se neboj vlka nic, protože já jsem to tam nahoře zařídila, že budeš mít 5 Kráááásných folíků a ostatní jen splasklouše 😉
Pajko držim pěsti na Opu a hodně vajínek ju?
Já včera píchla poslední injekcičky a dnes večer ovitril a v pondělí ráno jdeme na to...začínám být trochu nerv už teď 😒 ale to zmáknu. Jdu zas do práce, ale dnes už jen do 7 a zítra poslední den do 3 hurááááááááááá 😀 tak papa a krásnou sobotu přeju

ratatooy
30. led 2010

Dobré ráno.tak jak Evik už má velký den za sebou?už se těším na zpravicky.holky včera první den po opu mě začalo bolet kolem žaludku a cítím jak kdybych v něm měla kámen blbě se mi čura a bolí mě i záda tak nevím jestli to může být ohss ale břicho se mi nezvětšuje nejhorší je to když se najím.ale dá se to normálně zvládnout.

evik73
30. led 2010

Ahoj kočénky,tak jsem doma a ve stavu 2v1....s naší krásnou blastocystou,teď už jen čekat a čekat a čekat 😎 Kontrolu mám až 16.2. pokud nezačnu krvácet dřív...to je doba....!!Co ten Tulanek,jsem za ní nervozní,jak dopadne,věřím že všechno bude v pořádku... 🙂
tak zatím,mám tady maminečku na návštěvě,tak já zase odpo nakouknu..

lumpajda
30. led 2010

Ahoj holky, Krásný zprávičky Evíku, tak dneska pěkně odpočívej a nech se hýčkat, blastocysta je super, ta se ti hned zavrtá 🙂 ,testit budeš asi dřív ne nebo to vydržíš? Ratatooy, pokud se ti blbě čůrá a je ti špatně raději zajeď k doktorovi, lepší jet 100krát zbytečně, než něco zanedbat! U OHSS se právě zadržuje voda v těle, mě narostlo břicho až včera 7 dní po OPU, takže bych raději na nic nečekala, ať se ti to nerozjede.

lumpajda
30. led 2010

Tuli, tak už? Jsem jak na trní.

tulanek
30. led 2010

😀 😀 😀 😀 😀

Nazdarek kasparek zlaticka! 😀
Tak Eviku,jdem do toho spolu!!! 🙂 Budeme si psat a psat az se z toho upiseme! 😀 Nejdriv vam vsem strasne moc ze srdce dekuju za drzene palecky,pesti,flusance a MODLITBICKU!!!Tentokrate to vsechno opravdu zabralo a jak!! 😵

Asi jste mi to tam ocarovaly a ty Broucku nahore zaridila az tak,ze se jim me moc zzelelo 🙂
Takze hlasim,na kazde strane 6foliku,velikosti 1=15mm,asi 2 nebo 3=17mm a zbytek 18mm 😀 A pry jich tam muze byt jeste vic,pac v tom mym mnozstvi,se to takhle neda opravdu presne poznat 🙂 ale to zase taky neni prej moc dobry,ze cim vic jich je,tim zase nemusi byt kvalitni tolik,ale ja verim,ze se tam nejaky to kvalitni urco najde 😅 No ale taky jaksi ty dalsi prtavci nesplaskli parchanti,takze jich tam porad vevodi pres 60,ale novy nastesti nedorustaji,coz je aspon super...Ale tim padem,jesli do stredy nesplasknou,mam zarucenej hyperstimulak a tak je velka pravdepodobnost,ze to budeme mit Salop jako ty,ze by nam je zamrazili a az bych mela telo v pohode,tak by nam je tam nanucky dali 🙂 ja jsem ted proste stastna,hlavne,ze bude ta punkce a aspon se to proste zkusi a i kdyz bych mela dva mesice cekat,pockam,hlavne,ze to bude 🙂

Eviku,ty nase jedno kindervajicko,moooc gratuluju a drzim ti pesticky,at se prcicek krasne zavrtava a skamosite se spolu,ale to je jasny,kdyz mas v sobe takovyho frajera prvotridniho!!!! 🙂 Ratatooy a ty tam radsi zavolej,at muzes byt v klidu,ulevi se ti...A cura se ti blbe jako ze te to boli nebo ze toho moc nevycuras?

tulanek
30. led 2010

Jo a punkce ve stredu v 8:45 🙂 mam si vzit svoji kosilku a backurky 🙂 mam ted hlavne hodne odpocivat,ubec nic nedelat,aby mi to tam nepopraskalo a byt na sebe opatrna a jak mam doma Tulanka druhyho,tak me porad hlida,jesli lezim,takze se musim na chvili urvat,ale jak to pujde,jsem hned u vas 🙂 🙂 Tak papa zatim a jeste jednou diky vsem,co jste na me tak myslely!!!!

A kde mame Paju,jsem moooc zvedava a drzim a nepustim 🙂

polesuvka
30. led 2010

Ahoj holky omlouvám se že Vám se lezu občas si vás přečtu.
Chtěla bych se zeptat, jsem po laparoskopii a zjistili mi, že mám úzké vejcovody.
Jsou zdravé nic špatného tam není jen jsou úzké.
Myslíte že je nějaká možnost na přirozené těhu, mudr. mi řekla 3 měsíce max. snažení a když se nepovede tak ICSI.
IVF- ne páč máme slabčí Spermijky.
Jinak v pondělí jdu do caru a tam uslyším úplný ortel od mudr., ale chtěla jsem se zeptat jestli to tady některou z vám nepotkalo.

lumpajda
30. led 2010

Tulííí, huráááá, já to věděla, kdyby mě tak nebolelo břicho, tancuju tu radostí.Super,super,super.

ratatooy
30. led 2010

Tak jsem volala do caru tak to vypadá na ohss jestli mě to do zítra nepřejde tak mám přijít.no vycuram toho dost ale ze začátku to bolí pak už ne.dr.říkal že samo to asi neodezni.teď jsem ale snedla celej oběd tak mě to bude bolet a pak to přejde.přes noc mě to taky nebolelo až ráno ale nic hrozného fungujú normálně.tak nevím.

tulanek
30. led 2010

Ratat,me taky boli bricho pri curani,jak dosednu a zacnu curat,tak takovy bodani ve vajecnikach,ale ja nemam jeste OPU za sebou,tak kdyz to bude pokracovat,radeji tam opravdu bez...

Lumpajdi dekujuuuuuu z aspoluradost!!! 😀

ratatooy
30. led 2010

Jo a ještě ze včera máme 10 bojovníků 1petibunečny 3 čtyřčbunecny a zbytek třibuněčný

tulanek
30. led 2010

no tak to je super!!! 🙂 tak at se pekne drzi sikulkove dal! 🙂

broukb
30. led 2010

TULLLLLIIIIIIIIIII jupííííí já mám táááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááákovouhle radost, ty jsi úplně mega hyper mega kvočínka 😀 😀 ¨Já to věděla, že jsem to tam dobře zařídila 🤐 No to je obrovský štěstíčko a radost...
Evíku vítej ty naše 2v1 hezky spolu pupíkujte, ať se mu u tebe líbí...tfuj tfuj tfuj 😀

tulanek
30. led 2010

Ja mam radost,ze ty mas radost Brouckuuu 🙂 Jsem rada,ze jsem zvedla nalladu!! 🙂 A zaridis mi to tam moc pjosim tak dobre i na vysledky z OPU? 😀 V pondeli mate s Misou velky den,budu vam posilat mooooooooooc pozitivnich vln a drzet palce,pesti a plivat stesti,jak jen umim,at jste obe nejspokojenejsi zeny v ten den!!! 🙂 vim,ze je humac chodit do prace v tuhle dobu,co si budeme povidat,on je to humac nekdy i normalne 😀 ale mozna kdyz jsem o tom tak premyslela,je dobre,ze budes v praci a nebudes na to tolik myslet,nez doma,kde by jsi sice mela klid,ale zraly by te nervy,ovsem byla by jsi aspon krasne odpocata,chjo to clovek asis nevymysli... 😖

broukb
30. led 2010

No tak já jdu už jen zítra do práce a to jen do 3 a pak už mě z mého brdlohu nikdo nedostane....se tam pěkně zachumlám a nevystrčim ani nos. 😀 To já si zas volníčko udělám, rozhodně do práce nepospíchám a pokud to vyjde tak se ani nemám v plánu vracet 😀 😀
Tak já to tam Tulánku zařídim jo...tak počkej...už to je ...ale jsem trochu i sobëček, tak jsem to zařídila i sobě jo 😀
Jo a co tady děláš...nemáš náhodou hajat???? 🤐 tě budeme taky hlídat 😝

tulanek
30. led 2010

Jesli si mi to tam zaridila tak krasne,jako ted,tak ti budu vdecna na dosmrti!! 🙂 🙂 Tam uz ti to zarizuju ja nahore precis,ale cim vic zarizovani,tim lip 🙂 🙂 tak to je dobre,ze uz budes jen a jen odpocivat a neboj vracet se tam nebudes,vis?Ja ti to tak zaridim,ze dobry tri roky nejmin se tam neukazes!!! 🙂 pritelicek sel na brusle,tak jsem tu trosicku na cernicko 😀 ja jen nakouknu,dva prsticky si tu ohreju a mazu do postylky,trosku mi pada hlavicka tady i kdyz jsem se kupodivu na dnesek krasne vyspinkala a vzbudila se jen jednou v noci,az jsem se rano lekla,ze uz mame vstavat a ja jsem se nestihla ani poradne nervovat 😀 za to u doktora,kdyz jsem mela jit do vnitr,se to ve me tak zacalo honit,ze jsem mela uplne strach,vylizt na tu kozu 😝 😀 😀

misanda
autor
30. led 2010

baaaaaaaaaaaaaffff, mišanda miluje tulánko-vaječníky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

misanda
autor
30. led 2010

holky, dneska tu bylo tak nádherně, to byste koukaly!! manžel mě vyvedl na oběd 😀 tak jsem se napráskala,ještě teď sotva dejchám. prostě byl fajn den. TEď pojede manža na noční lyžování a tak má mišanda celej byt pro sebe 😀

misanda
autor
30. led 2010

Evi, tymáš taky šťastný den,taže za pár dní hlásíš // , jasný??? nic jinýho nepřipadá v úvahu!!!!

misanda
autor
30. led 2010

jo holky, a hlásim hlásim, že jak jsem se bála, že se nic neděje (i když jedna moc hodná duše tady na konovi mě uklidnovala, že jí břuch nebolí atd a že i tak měla 11vajec) tak mě od dnešního rána berou vaječníky a teda mám huuuuusteeeeej šlem 😀 😀 😀 takže už asi věřim, že tam něco bude 🙂

misanda
autor
30. led 2010

brouku, v pondělí na tebe budu myslet, až budu čekat u mudry na utz...!!

já jdu na chvíli vysedávat vajca 🙂 ještě se stavím 😉