Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

misanda
autor
1. únor 2010

Evi, no to podávej a já se na to kdyžtak taky zeptám 😀 😀 😀

misanda
autor
1. únor 2010

evi, dotaz...vim, že kamarádka dostala v CARu před dvouma rokama test když byla na ET..nějakej super dobrej...dostala jsi taky? 🙂

tulanek
1. únor 2010

Ja uz jsem trocha nervozni ted,ale to zatim nic neeeni 🙂 ja se nebojim,ani anestezie,ani samotnyho zakraku,jen se bojim,aby mi nepropichli mocak nebo neco az to tam budou zavadet,pac to je napsany v lejstreh pro vsechny pripady,ze se tomuze stat,ale ze se snazi,jak muzou,aby zadny nasledky po OPU nebyly...No a jinak se bojim,az se vzbudim,jesli uz budu mit ten OHSS debilni,pac me tim strasili,ze to bude chnus 😅 jo a Misi ja to asi nevedela,mozna mi to rekl pri prvni zchuzce a ja to nebrala jako dulezity,ale kdyz jsou oba PCO,tak asi nic moc,ze?

evik73
1. únor 2010

dostala jsem kulový a ne test ☹ chtěla jsem si ho koupit,ale možná ušetřím 😀 zítra se asi stavím u své gyndr.tak se jí na ten Pregnyl zeptám...to je tak,že je člověk jako puk ze všeho a pak shání info na netu 😝

misanda
autor
1. únor 2010

PCO je celkově nic moc ☹ ☹ ale co naděláš...jenomže nechápu, proč tě nehlídali víc, když věděli, že máš PCO???? a nechali ti tam vyrůst tolik folíčků???? vždyť to se uhlídat dá, ne?

Evi, já mám doma testů asi 20 😀 dva mamatesty a zbytek njaký právě supercitlivý, co jsem dostala od kamarádky lékárnice...tak asi jim teda věřit budu no 😀

nana.76
1. únor 2010

pekny vecer holky,chtela jsem se zeptat jestli jste museli vsechny cekat na schvaleni pojistovny?ja kdyz byla poprve na ivf tak to byla takova rychlovka ze ani o pojistovne nebyla zadna rec tak ted nevim 😖

misanda
autor
1. únor 2010

nana : já čekala snad měsíc něco než mi to schválili 😔 🤐

tulanek
1. únor 2010

Ahaaa,no taky jsem si trosku rikala,proc jsem nesla na kontrolu driv,kdyz vedeli,ze mi to hrozi.Ale ten doktor rikal ze si me budou hlidat,ale sestricka me objednala takhle a ja myslel,ze vi,co dela a ze je to v pohode... ☹ a co to tedy pro me laicky znamena PCO?Ja test zadnej taky nemam,koupim,az jesli bude potreba 🙂

misanda
autor
1. únor 2010

tuli, PCO znamená (nebo co jsem načetla) že se ti vajco neuvolňuje ven z vaječníku, tudíž nemáš jak otěhu...místo toho se to skladuje jakoby pod tou "kůrou" nebo jak to nazvat...no a při stimulaci ti hrozí právě ten OHSS protože tělo reaguje i na ty minimální dávky hrozně moc...a vyprodukuje strašně moc vajec...

evik73
1. únor 2010

Děvčátka 🙂 pro dnešek se loučím,už mám doma živitele,tak musím být za hodnou 🙂 Mějte se a zítra papa 😉

misanda
autor
1. únor 2010

evi, papa, já taky za chvíli pošupandim na knížku 😉

lumpajda
1. únor 2010

Ahoj holky,Ratatooy, mooooc gratuluji ke krásným embryikám. Broučku, velikánská gratulace, pekně odpočívej. Miši, 16 mm 9. den stimulace je luxusní. Pajass, taky super, jen tak dál. Dnes samé krásné zprávičky, mám z vás véééélikananánskou radost.

tulanek
1. únor 2010

Dekuju Misi!!!!Ale tak ja jsem ted asi nas.ana,tak to kurna fakt nemohli tu kontrolu dat na driv ☹ achjoo,presne tohle mi rikal ten prvni doktor,ze u me hrozi,ze si me pohlidaji ☹ ja jen nevedela ze je to PCO,to jsem si precetla az dnes v tom papiru,ale pak uz jsem mela jen jinyho doktora a uz mi o tom nikdo nic nerekl ☹

misanda
autor
1. únor 2010

tuli, jsou to fakt střeva a nejvíc teda asi ta sestřička co tě objednávala!!! PCO se poznají hned na první pohled na UTZ.

misanda
autor
1. únor 2010

lumpi : tak nevim jestli mi chcete udělat takovou radost a kecáte, nebo je to fakt 😀 😀

tulanek
1. únor 2010

Tak ja jsem teda fakt na sracku neplodna ☹ a ne ze ne...Kuva,tak o to vic se teda tesim na tu stredu,to bude asi rachot po te punkci 😢 no a na.rana jsem teda pekne,to fakt jo ☹

misanda
autor
1. únor 2010

tuli, nejsi na sračku neplodná. na PCO zabírá kolikrt i laparo...odstraní ti ty sviňáky a pak ti dávaj léky na dozrání vajca v přirozenym cyklu 😉

jéé, mišanda tě nasrala...to jsem nechtěla ☹

tulanek
1. únor 2010

Misanda me uuuubec ale uuuubec nenasrala!!!Nasrana jsem,ze jsem na tu kontrolu nesla driv!! 🙂 jsem rada,ze jsi mi to napsala,dyt ja ubec nic nevedela o tom...A kdyz to mam na obou vajecnicich,tak to taky muzou opravit jo?A co,ze by mi tam oddelali?No prave,ja zadnej ten cyklus prirozenej nemam a proto nemam nikdy prirozenen ms...To je teda veda 😖

misanda
autor
1. únor 2010

tuli, teď to dělali mojí známý - byli jsme spolu v nemocnici, já kvůli endošce a ona kvůli PCO...no a oni jí odstranili ty vajca co měla jakoby uvnitř těch vaječníků a teď jí dávaj něco na růst vajca a pak Pregnyl a tří denní snažení doma...a pak jí právě i normálně dorazí MS...

tulanek
1. únor 2010

Tak to je zajimave tedy...Tak to jsem zvedava fakt jak blazen,co nas ceka dal 😕

nana.76
1. únor 2010

misanda diky 🙂

misanda
autor
1. únor 2010

tuli, jak co váš čeká dál? ve středu ti to seberou, udělaj miminka a pak si pro ně pojedeš, no a pak už budeš mít jenom // na testu 🙂 toť vše 🙂

Režie by embrýsci

Scénář by mišanda 😀

misanda
autor
1. únor 2010

holky, mizim, jdu dělat manžovi pozdní (ano, správě, pozdní...už měl i předtim!!!) večeři 😀 ..má hladíček, chudínek 😀 a jdeme koukat na Já to tedy beru, šéfe 🙂

tulanek
1. únor 2010

😀 ne fakt,jeste,ze te mam,ja bych byla jinak upe v perdelce!!!!! 🙂 se dva hledaly,az se nasly!! 😀

misanda
autor
1. únor 2010

tuli 😉 když můžu, poradim 😉 v létě naschle 😀 !!!

tulanek
1. únor 2010

leto plati a zn:s pupkama!!! 😀 a jeste jednou diky za rady!!! 🙂

lumpajda
1. únor 2010

Tuli, mně právě doktor říkal, že u PCO se nedává dlouhý protokol právě kvůli OHSS, ale i tak tě měli prostě víc hlídat. Neboj ve středu ti vyndají krásný vajíčka, budeš hodně bumbat a ležet v polosedě a Syndromák stimulák si na tebe netroufne, pak zavedou krásná embyjka a za 14 dní budeš hlásit //, jasan! Pajka se přidala to je super, jak se cítíš, máš už nějaký náznaky. krom toho papání, já totiž žeru pořád, jako prasátko,tak to nemůžu počítat. Ester, díky za odpověď, dávali mi jednu morulku a jednu morulku s náznakem na blastocystu po AH, začínají mě bolet prsa, ale v noci mě bolelo břicho jak na mrchu, ale ráno dobrý. Jsem z toho už na budku holky, asi to nevydržim a do konce těch 14 dní to nepřežiju ☹

tulanek
1. únor 2010

Ahoooj Lumpajdi 🙂
No prave a ja mam dlouhej 😠 tak joo,zlaticko jsi!!!Ja dam na tvou radu a doufam,ze me parchant moc nepotrapi!!! 🙂kez by to fakt vsechno tak hezky vyslo,chjooo 😅 no vidis,to vypada na dobre znameni,prsicka bolava a obcas brisko 🙂 Lumpajdi uvidis,ze to dobre dopadne a budes nas prvni pupiiiiiiiiiiik 😀 a ubec bych se ti nedivila,kdyz by jsi to nevydrzela,ja to kdyztak taky nevydrzim!!!! 🙂

lumpajda
1. únor 2010

Jdu hajat, mám dneska fakt nějaký nervíky. Díky Tulánku za podporu, ještě že vás mám holky moje zlatý. Tak dobrou noc a krásné sny. Kůň s vámi. 🙂