• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
Pajas tak já ti neporadím nám pregnyl už nedávají po et vůbec.prsa mě ale bolí i tak.
4. únor 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, já jdu až na dvanáctou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mě nebolí nic :grinning: ani nevim, že jdu na IVF :grinning: je mi prostě moc fajn :grinning:
4. únor 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misanda to je dobře aspoň jsi v pohodě ne?tak ať ti tam toho hodně najdou pořádnou kupu vajec.
4. únor 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ratatooy, kupa tam nebude, ale něco tam je...doufám, že už aspoň povyrostly...
4. únor 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mišo držím palce!!! :slight_smile:
4. únor 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No aby jsi se nedivila.ono se to může za těch pár dní změnit.ale ten tulik mi vyrazil dech.doufám že je v pořádku a nemá hyperaka.vůbec ji to nepřeju jaká je to bolest.já teď čekám jestli se mi vrátí.
4. únor 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčičky, tak my měli jít dnes na ET, tak jsem tam volala a máme pořád 5 krásných miminek, takže putujou na PK...tak jdeme až v sobotu. Mám z toho trochu strach, aby se jim tam něco nestalo, ale doktor asi ví co dělá :wink: Takže asi čekám na Tulánka :grinning: :grinning:
Mišando tfuj tfuj tfuj...hele a jestli chceš tak já klidně počkám i na tebe :grinning: :grinning: a nebo by bylo úplně nejlepší je tam nechat a za 9 měsíců si je přijít utrhnout :grinning:
4. únor 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky a kdybych dostala dneska pregnyl, tak kdyjedu? v so??? ale myslim, že dneska ještě píchnu tu mini dávečku co mi zbyla v peru a zítra pregnyl...asi teda...
4. únor 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tulánkovi kdyžtak zase písnu smsku, jak je na tom...
4. únor 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
brouku tak to je dobré,protože ti do bříška vyberou ty nejlepší borce a sobota je za dveřmi,tak budeš další k nám do seznamu čekatelek na // :slight_smile: :slight_smile:

Mišo zkus něco vypátrat o Tulánkovi,ať víme,jak jí je chuděrce a podej zprávičku :wink:
4. únor 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj, už jsem jí napsala :slight_smile:

brouk bude mít prvotřídní blastičky :slight_smile:
4. únor 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo,tak tobě už se to taky blíží,co pocity...jsou nějaký?Těšíš se,nervózníš,nebo jsi ledově klidná a vyrovnaná? :sweat_smile:
4. únor 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evi...já ani nevim :slight_smile: už to tak neprožívám jak na to pondělí...dá se říct, že jsem celkem v klidu a pohodě....až je to divný :confused: protže mišanda je plašan!!
4. únor 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evi...já ani nevim :slight_smile: už to tak neprožívám jak na to pondělí...dá se říct, že jsem celkem v klidu a pohodě....až je to divný :confused: protže mišanda je plašan!!

mišanda má teď větší dilama jestli si udělat předobjednávku na knížku než řešit jestli jsou vajca ok :grinning:
4. únor 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
proč to tady mám dvakrát? :grinning:
4. únor 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
po jaký knížce prahneš? :slight_smile:
4. únor 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale nová od Browna - Ztracený symbol - vychází to 10.2. :slight_smile:
4. únor 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo....10.2. to už bude jen 6 dní do kontroly :grinning: :grinning: vůbec to neutíká a to se snažím se pořád nějak zabavit,ale stejně na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a co Abig dělá,ta na nás taky prďánkuje,už dlouho se neozvala,jak se jí vede!!!
4. únor 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na abig jsem myslela včera když jsem se sprchovala :grinning: že jí musim potvoře napsat IP kde se fláká :slight_smile:
4. únor 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evi a myslíš na to hodně??
4. únor 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ani nemyslím....i když asi jo,pořád se lítam na wecko kontrolovat,jsem bláznivá dorota :grinning: :grinning: a doufám,že jsou všechny stejný,nejen já takový cvoček :grinning:

abig říkala něco,že manžel bude mít PC někde s sebou pryč néééé?ale určo z práce by snad mohla napsat potvůrka....a antoanet už se taky neozve,jak je na tom,snad dobře a někdy se zase ukáže :wink:
4. únor 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, psala tuli ! tak bříško má ok, sice jí bolí, ale nezvětšuje se nic...což si myslím, že je hodně dobrý znamení. a za chvíli jde volat na miminka...!!!!
4. únor 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vypadá velice nadějně,že by se ten smraďoch ovariální nemusel konat....což je moc dobře vzhledem k tomu mega počtu,co chudák Tuli v sobě vyprodukovala... :wink:
4. únor 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já snad musim do práce...já bych furt něco žrala :grinning: :grinning: to budu jak bečka a to mi je ještě nedaly :grinning:
4. únor 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
brouku z toho si nic nedělej,já mám žravou už od stimulky a vlastně možná už od vánoc...a pořád to nějak nejde zkrotit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčátka,
tak jsem tu. Ráno u zubaře pohodička, pani doktorová měla šílenou rýmu, takže žádnej zákrok neproběhnul, jenom mi zrengenovala šestku vlevo nahoře, usoudila, že nemá cenu předělávat plombu, protože zoubek je stejně mrtvej a 15.2. jdu na vrtání jedniček ... auuu :frowning2:

Miši, držím palečky, aby ti objevily ukázokový vajochy !!!
Broučku gratuluju k bojovníčkům a neboj, určitě to bude v pohodě, když udělají PK tak je to tutovka a budeš tu brzy slavnostně rozhlašovat //
Pajka, evik, ratat .... holky držím vám palce jako blázen a nemůžu se dočkat až se otestujete a budeme se moct radovat s těhulenství....

No a já doufám, že začnu už příští týden stimulovat, začíná mě znepokojovat, že jsem to ještě nedostala, čekám, čekám a furt nic, jako na potvoru přijde mrcha určitě bůh ví kdy :frowning2:
4. únor 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj handiku....s mrchou je to kříž..snad všem holkám,které na ni čekají,se opozdí a to docela o dost...prostě mrcha mrchovatá :frowning2: ty na ni čekáš a já jí pro změnu odháním a doufám,že hodně dlouho nedorazí :grinning:
4. únor 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evičko, to je přesně vono, když má přijít a přeješ si aby přišla co nejdřív tak jako na potvoru nejde a když jsme se snažily než jsme se dozvěděli, že se sanžíme zbytečně tak přišla nečekána nezvána... svině jedna rudá :grinning:
4. únor 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčičky moje !!!

Tak za prvé na vás neprdím .... ale myslím !!!
Jsem mimo spojení, protože nestihám ... natož abych vás dočetla!

Vím, že všechny tady bojujete o stošest, moc na vás myslím, držím pěstičky i palečky ... pupíčkujte za mě !!!

U mě žádná změna, žádost stále neschválena, takže jen a jen čekám !!!!

Vy už jste se dočkaly, tak bojujete .... mrňousci už stojí v řadě a čekají, kdo si pro ně příjde, takže se připravte, za chvíli tu bude nespočet //.

Zase se na vás příjdu mrknout, až budu mít klidněji a doma přístup k netu.
Pac a pusu.
Kůň s Vámi :grinning:
4. únor 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak dlouho už ti mešká?Začínáš stimulku se začátkem menses?
4. únor 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek