• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
misanda ja jsem tam sla natesena :slight_smile: snazim se myslet pozitivne a delam vse tak jak jsem zvykla,jen ten Utros mi zase dava opet si kazde odpoledne hodim slofika.

lucie folici na OPU maji mit kolem 18-20mm myslim,ze do nedele by meli urcite povyrust 9 den neni jeste zase tak dlouho.U IUI jsem jednou stimulovala 15 dni.Kazdy den rostou 1-2 mm.Ja mela dokonce jeden i 17mm. :wink:
2. říj 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, za informace. Snad máte pravdu a dorostou. Jsem z toho smutná. Už jsem s těšila jak v pondělí půjdu na OPU a další čekání. Ach jo.
Lucifirek, v pondělí ti budeme držet palečky, aby ti dobře dopadlo odsátí cysty a průchodnost. Vůbec ti to nezávidím. Koukám, že taky trpíš na cysty.
Suzi, mě se taky chtělo po Utrouši spát... Ale jen ze začátku, když jsem ho začala brát, pak tak za 3-4dny už to bylo dobrý.
2. říj 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucie,dr říkal,že je to neprasklý folikl a že může klidně přez víkend prasknout a nebudu muset na ten zákrok,ale kdyby ne,tak ho odsají,protože kdyby praskl v průběhu stimulace,špatně by to ovlivnilo sliznici.
2. říj 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucie nebud smutna urcite vse dobre dopadne :slight_smile: no doufam,ze me to teda prejde to spani,clovek je pak jak prejetej.Drzim palecky at folici pekne rostou :dizzy_face:
2. říj 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucifirek, tak to držím palečky, aby neprasklý folikul praskl a tím pádem bys na to nešla... Mě naštěstí cysta o velikosti 3cm praskla sama a když jsem začala se stimulací, tak jsem tam měla ještě malý hematom, ale už se vstřebával...
2. říj 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidíme,alejinak to není nijak hroznej zákrok,jak OPU. Takže v pohodě. To přežiju,hlavně když to k něčemu bude. a přinese to výsledek.
2. říj 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ještě na OPU nebyla, tak nevím... Mě to teprve čeká, doufám.
2. říj 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny,
Lucie, já měla vel. 14 mm v pondělí /8. den stimulace/ a dnes jsem byla na OPU. Bylo tam 7 foliklů a 6 vajíček, pro jistotu jsem se domluvili s embryologem i na ICSI, tak uvidíme, volat mám až pondělí. :wink:
Neboj se, určitě povyrostou. Věř jim. Já msem na dnešek ani moc nespala, přestalo mě pobolívat bříško a bála jsem se, aby nedošlo předčasně k ovulaci - a vidíš, vše je OK a máme jich 6. Snad mám bojovníčci vydrží. :dizzy_face:
2. říj 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dckami, tak to je super zpráva. Gratuluju k krásným 6 vajíčkům. Držím pěstě, aby se všechny oplodněli. A brzo jsi měla mimi v bříšku. Budeš chtít zavést 2 nebo 1? Jinak díky za uklidnění. :wink:
2. říj 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Necháme si zavést 2.
2. říj 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bbych chtěla zavést 2, jestli se to podaří. Ráda bych měla dvojčátka :slight_smile:
2. říj 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my bychm raději pouze 1 děťátko, jelikož doma máme sedmiletou školačku, ale nic nechci riskovat. Myslím, že bychom zvládli i dvojčátka. Eli je velká, tak by mi pomáhala a mimčo by moooc chtěla. :dizzy_face: Snad se to konečně podaří, máme poslední hrazený pokus a žádné mrazáčky :confounded:
2. říj 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, děkuji za přivitání. Píšu až teď protože jsem byla od úterka v nemocnici. V pondělí vše bylo ok, nakonec mi zavedli 2 oplodněné vajíčka. Byla jsem svědkem toho, jak dvěma párum řekli, že se neopolodnilo ani jedno vajíčko. Opravdu hnusný pocit. Já mám teda dva vajíčka po prodloužené kultivaci. V úteý ráno jsem vstala a strašně mě bolelo břicho a hlavně vaječníky, bolest se nedala vydržet, tak jsem si říkala, že ty vajíčka nevydržely ani jeden den. Hned jsem volala do Olomouce a tam mi řekli, že hned do nemocnice. Takže jsem vlastně v útery nastoupila do nemocnice a tam po celou dobu mi dávali infuze, celý den a celou noc. Lékař zjistil, že to je hyperstimulace vaječníků, že se to po ET stává a pokud se to zachytí včas, tak není problém. Byla jsem z toho pěkně vykulená. Pak mi vysvětlil, že při tolika hormonech co se před IVF bere se vaječníky hrozně zvětší a tak pak docela hodně bolí. Dneska jsem už doma a už to tak nebolí. Břicho sice pořád pobolívá a je pěkně nafouklé ale pry to je normální, tak nevím. Pořád chodím na záchod a kontroluji zda nešpiním, začíná mi z toho pěkně hrabat. První test si můžu udělat asi ve středu, pokud nedorazí mrcha. Kéžby nedorazila. Moc Vás všechny zdravím.
2. říj 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko všem,

Suzi : transfér byl 2 den takže 4 buněčné.

Lucie : neboj ty jsou nádherný do pondělka ještě vyrostou a ve středu budou k odběru. :wink:

Luciferku : tobě držím palečky na to pondělí ať vše dobře dopadne!!!!!!

Anit : jsem ráda,že to takhle dopadlo a už jsi tu s námi a v pořádku!!!

Dckami : blahopřeji,to je ale úroda,zatím nejlepší z nás,tak ať se krásně dělí!!!A v pondělí jen ty dobré zprávy.
3. říj 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ránko :slight_smile:
5. říj 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný pondělní den všem

Dckami : netrpělivě čekáme na nové zprávičky!!!!Už jsi volala?
5. říj 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, nemate nejaky zvysny GONAL alebo poznate niekoho kto ma? Ak ano, dajte mi prosim vediet na IP. Dakujem.
5. říj 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak jsem volala - máme 3 bojovníčky, ve středu jedu na transfer. :wink:
5. říj 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je skvělá zpráva,gratuluji!!!!
5. říj 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dckami moc gratuluju :dizzy_face:
5. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dckami: to jsou skvělé zprávy, držím pěsti, aby to dobře dopadlo a brzo //

anit: držíme pěsti. Co tvoje vaječníky, už je to lepší? moje sousedka měla chudák při IVF taky obrovské bolesti a bříško se jí nafouklo jak těhotenské... :fearful: fakt.

lucifirek: jak to dopadlo? doufám, že praskl.

suzi: držím palce, jak se cítíš?
5. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirabela citim se porad unavena po tom Utrogestanu je to des.
dada a co ty?
5. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Suzi:

no ráno to ještě jde,ale po odpolední dávce spím do půl hodiny a večer přijde devátá a můžu si jít znovu lehnout.Jinak ode dneška začínají pracovat i nervy,je to jak na houpačce!!!!Když si představím,že testovat chcem až v neděli tak se z toho asi pominu.A co u vás,jak jsi na tom?
5. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, a jak dlouho po ET testujete? tady už někdo testovat i osmý den a už tam měl //...moje známám taky testovala osmý den a měla //...
5. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mirabela : a co vy, už jste se nějak rozhodli???
5. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
misanda: já čekám na 14.10., kdy jdu na kontrolu a chci žádanku do CARu, žádný hormony :wink:
uvidíme, co na to ten můj dr bude říkat :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Misando :

nevím jak ostatní,ale i když člověk hladí pupíka a mluví na toho prňďu,ty pocity jsou šílený,chvilku je ti faj a pak to spadne na bod mrazu a říkám si co kdýž to zase nevijde a nejhorší je,že hlavě neporučíš.Tak jsme se s manžou dohodli,že testík bude až 13 den to je neděle,zatím udržujem tu naději co nejvíc.
5. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dckami,gratuluji,at bojovnici bojuji dal a ty se konecne dockas.

Holky,jsem tu u vas poprve,taky se chystam na IVF,ale nevim,jestli to nenecham na listopad.Vubec nejsem v pohode,tak snad to bude za mesic lepsi.

Ted si vas jdu docist....
5. říj 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Larri, vítej :slight_smile: my jdeme taky v listopadu :wink:

dada : no, ale jela sis tam prostě pro miminko, ne? takže miminko bude a hotovo!!!! v neděli jsem tu napíchlá na ty vaše testy!!!! musim si připravit nějaký gratulační proslovy :slight_smile:

Mirabela : myslím, že jste udělali to nejlepší rozhodnutí, super!! takže počítám, že do konce roku už budeš mít taky prďolu v pupíku!!!
5. říj 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
misanda : to víš,že jsme si tam pro něj jeli a já ho také nikomu nejméně 9 měsíců nepůjčím,a díky asi jsem zase potřebovala nakopnout!!!!! :grinning:

Larri : vítám tě!!!!!!
5. říj 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek