Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

evik73
11. únor 2010

Míšo jak je? 🙂

cibka
11. únor 2010

ahoj miso,
tak to sem ráda nerada bych zase nekde lítala po doktorech ☹
tak se tu opatrujte možná ještě nakouknu večír papa

misanda
autor
11. únor 2010

evi, docela dobře...ale někam bych vypadla 😀

evik73
11. únor 2010

tak já vypálím s tebou 😅 nějak mně všechno s..e,jakási deprese či co,to je z toho hnusu počasovatýho...budu muset tatíka vytáhnout aspoň do kina,nebo se picnu 😝

misanda
autor
11. únor 2010

evi, nejhorší je, že já mám zákaz..já se z toho svýho poseru, fakt!!! příště jestli půjdu na další IVF, tak mu to snad neřeknu 😀 😀

evik73
11. únor 2010

to je dobrý nápad,ale asi ti to neklapne...kde vezmeš spermoše? 😀 😀 a řekni mu,že děloha se musí pěkně prokrvovat,aby se Hugouš pěkně zavrtal,tak šup taky někam za kulturou 🙂

misanda
autor
11. únor 2010

Evi, mu to řikám už od úterka, ale on si mele to svoje....chjo...ale už můžu aspoň chodit po bytě 😀 😝 no dobrý je, že řikal, že když to nevyjde teď, tak bude zklamanej a dalšímu pokusu věřit nebude...takže mě příště držet v posteli nebude 😀 😀 😀

evik73
11. únor 2010

No jo chlapy...ale zase kdyby se to náhodou nepovedlo(ale povede se),tak ti nemůže vytknout,že jsi neuděla všechno proto 😉

tulanek
11. únor 2010

Halooo,tady malej Tulanek s jeste malinkatejsima Tulankama,je tu nekdo? 🙂

misanda
autor
11. únor 2010

já 😀

evik73
11. únor 2010

a já 😀

misanda
autor
11. únor 2010

to jsme grupa 😀

misanda
autor
11. únor 2010

jinak Evi, tak prej do kina se jde až maximálně v úterý...u nás teda 😖 😝

tulanek
11. únor 2010

jeeeeee 🙂

evik73
11. únor 2010

To jo teda 😀 k pohledání

tulanek
11. únor 2010

tak co mate na veču drzticky rozmlsany??? 😀 😀 😀

evik73
11. únor 2010

tak já jsem měla gulášovou polívčičku,ale tím ještě dneska rozhodně nekončím,to byl jen takový předkrm 😀

misanda
autor
11. únor 2010

tuli, nám dovezla tchýně super bagetky z bageterky 😀

evik73
11. únor 2010

joooo Míšo,to se tak někdo má...když mu takhle tchýňka podstrojuje 😀 😀

misanda
autor
11. únor 2010

Evi, jen ať se snaží, jinak jí nebudu půjčovat Hugouše 😀 😀

evik73
11. únor 2010

Tuli a co ty jsi poslala dobrýho mimíkům? 😀 😀

tulanek
11. únor 2010

Jeeee,tak gulasovku bych si dala teda,tu jsem nemela snad sto let ☹ a co vidis,jako dalsi chod? 🙂 no abagetu bych si dala teda taky,nejakou tu dobrou,jak si ji clovek necha oblozit cim chce a nebo Golfa 🙂

evik73
11. únor 2010

Míšo správně,něco za něco 😀 😀 ještě budeš ráda,když si ho vezme na chvíli a ty budeš mít volnou chvilku 😀 😀 😀

misanda
autor
11. únor 2010

gulášovku domácí???

tulanek
11. únor 2010

Jo tak to je Misi pravda,pockej si te ted bude nadbihat 😀

evik73
11. únor 2010

To právě ještě nevím,zatím mám plný břuch,ale hrozně rychle se mi vyprazdnuje.....ráno vstávám(dost brzy) a žaloudek se mi kroutí hlady... 😀 😀

misanda
autor
11. únor 2010

golfa taky miluju a od Krokodýla i chlebíčkovou, ta je!!!!!

a jnak já měla francouzskou, nádherná veliká šunka, sýr, čerstvá okurka, rajčátka a do toho francouzský dresink - majonéza, nastrouhaná mrkev a zelí ...no mňam!!!

tulanek
11. únor 2010

me by stacila i ta z pytliku,ja mam moc rada i polivky z pytliku totiz i kdyz nejsou zrovna zdravy mno 😀

evik73
11. únor 2010

bohužel jen pytlíčkovou...trochu vylepšenou(brambůrek,klobáska..),ale byla dobrá 😅

misanda
autor
11. únor 2010

já mám taky ráda gulášovku z pytliku, takový ty bobečky tam (mohlo by jich být víc!!!) 😀

ale jinak pytlíkovkách nefandim, pač si to za ty prachy udělám doma a mám to na tři dny 😀