• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
a tuki, kdy máš testovat podle doktora?
15. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
24... :slight_smile:
15. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máme skoro stejný. já mám 26 :slight_smile:
15. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tuli jsem magor, že jsem ho dělala už dneska... :sweat_smile: a co ty? máš nějaký příznaky...já nic moc...trošku tlačí pupík, a malinko prsa, jinak nic...
15. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak Dada me trocha osprchla s tema priznakama,ale me boli proste kazdy rano na tu mrchu bricho a dneska teda cely dopoledne,uz to bylo neprijemny fakt...A rano kdyz lehnu na bricho,tak bradavky mam citlivy,coz nemivam normalne ani pred mrchou,ale nechme se prekvapit no,jak je videt,dopredu neni nic jisteho i kdyz si rikam,ze jsme s Broukem to meli vsechno podobny,tak porad verim :slight_smile: A Ifet,nejsi vic nervozni kuli tomu?Kruel avydrzis to do te doby nebo zkusis driv? :slight_smile:
15. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky můžu se k vám přidat?
v roce 2007 jsem podstoupila v březnu inseminaci ale byla neúspěšná pak v květu IVF to se nám z 11 vajíček oplodnilo osm a pět bylo nejlepších na zavedení zavedli mi dvě a tři jsou v mrazáčku,z těch dvou se nám nrodila holčička dnes dvouletá Verunka narodila se troch dříve 31+4 no a ted 23.2 jedu do Sanusu v HK na ultrazvuk a přípravu na KET už beru Esrofem na sliznici tak uvidíme je mi 29let vlastně v dubnuž 30let musím si vás trochu přečíst
15. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tuli teda s těma prsama to mám podobně. taky je mám citlivé a to nikdy nemívám tak uvidíme. jo a taky mi přestaly chutnat cigarety. zaplať pánbůh. :slight_smile: no a jistě že to zkusím dřív. do 26 to nevydržím. poprvé to zkusím asi příští pondělí. :slight_smile:
15. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to si piš Tuli, jsem magor...nemám příznaky a ještě ten brzkej test, a to jsem se dušovala, že si ho neudělám....keci v kleci :grinning:
15. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evaav,tak ty jsi nas povzbuditel,ze i na poprve to jde :slight_smile: a mas nadhernou holcicku :slight_smile: takze si jdes pro nanucky,to vam to krasne vyslo!! :slight_smile:
15. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
EVIV ja taky chodim do Sanusu ale v Jihlave... jinak se urcite pridej. :slight_smile:
15. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ifet na priznaky prd,vis co psala Dada,my to mame za priznaky a ono treba kulovy...Kdy mas testovat oficialne?
15. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no až 22.2. :wink:
15. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidím, že máme ty testovací datumy opravdu skoro stejně. tak doufám, že se nám u všech povedou // :slight_smile:
15. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
pakoušku :slight_smile: jjeste tyden pred tebou,nic neni ztraceno!!! :slight_smile:
15. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ifet souhlasím s tulankem.. máš fakt ještě čas.
15. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsem blbka...no musím se zase zklidnit a vyčkat :grinning: doufám, že to holky dáme a touhle hroznou zkouškou projdeme :grinning:
i ja doufam :slight_smile:
taky doufám :slight_smile: to dáme holky
musime!!!Jinak to nejde!!! :grinning:
15. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
juchů...dáme to...tak už půjdu pomalu dom z práce...dneska jsem poprvé...docela pohoda...
15. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ty jsi jeste testla a jeste sla do prace?No klobouk dolu teda :slight_smile: tak apson jsi se tam zabavila,vid?
15. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě...doma bych se už picla...jen jsem včera šla spát až v jednu...nemohla jsem zabrat, tak jsem dneska jak přejetá parním válcem...
15. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to taky zírám. to bych nedala, testovat a ještě v práci. jseš dobrá - klobouk dolů. :slight_smile:
15. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to verim,musi to byt velkej nezvyk :slight_smile: tak hezky odpocivej az dorazis domu :slight_smile:
15. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy jste zase dobrý, že to zvládáte sami doma...to by mi šlehlo...tak zatím pa a držte se :grinning:
15. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tk zatím paholky, jdu ukuchtt něco manžovi. zatím papapa
15. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
paaaa :slight_smile:
15. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi-jsem stejná povaha v tomto...taky se hned nevěším a snažím se na tom najít to lepší a hned řeším,jak budu pokračovat dál.. Nezapomeň, že tady máš pořád podporu a spoustu bab,co ti drží palce:slight_smile:
Holky-já jsem napnutá kdo bude další...tuli?:slight_smile:)
15. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jdu dneska za vami s blbou zpravou. V patek jsem se taaaak radovala, ze mame konecne po letech //.... a v sobotu jsem zacala krvacet a bylo to vsechno v pytli.... dneska jsem volala do CARu, jestli bych nemohla prijit na utz, aby na me koukli, ale rekli mi, ze se mnou stejne nemuzou nic delat, ze mam byt v klidu a vydrzet do kontroly, na kterou jsem objednana na ct a dal uzivat utros... dneska jsem mela teda sileny ms krece, tak jsem presvedcena, ze to mimi vzdalo, ale musim zrat pilule a jeste si tuhle agonii prodluzovat.... jsem nestastna a nastvana zaroven....
15. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem se zase nachvilku dostala k pc a dočítám a dočítám
15. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek