• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
cabalkol nesmuť :frowning2: a ty už sis dělala testík a vyšel pozitivně?
15. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
TULI A JAK SE DAŘÍ TOBĚ? :slight_smile:
15. únor 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pajko Pajko,ty mi davas,ty ve me fakt veris,vid? :slight_smile: moc rada bych ti v nedeli udelala radost!!!Doufam,ze nase ocekavani splnim :slight_smile: ale prede mnou je jeste Hugous :slight_smile: tak bacha!!!

Cabal do prcic,to je v prdeli...Rozjela se mrcha na plno???To me hrozne mrzi :cry:
15. únor 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
paji a chodíš pořád do práce?
15. únor 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peci,dekuju za optani,mam se fajn,jen me cely dopoledne dneska bolelo bricho fakt,jak kdyz to mam kazdou chvili dostat,ale na stesti nic,ted jsem byla i na velke,pajdon ze to pisu a jen pruhlednej vytocek,nepatrnej :slight_smile: takze kdyby se neco melo dit,uz bych spinila,kdyz jsem byla hodit bobka...Nebo vzdycky jsem to tak aspon mela..
15. únor 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
bětšinou co slyším od holek, tak vždycky kdo popisoval v průběhu do testu tady ty příznaky co na ms, tak byl těhotný....mě nic nebolelo a ani mi nic nebylo a taky z toho nic nebylo :frowning2: tak snad teď to vyjde :slight_smile:
15. únor 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zase tady holky a koukám,že se to začíná nějak sráááát!!!
Cabalkova ráda bych ti řekla něco na povzbuzení,ale nemám slov :unamused: třeba to bude ještě dobré i přes to krvácení,pokud jsi měla dvě,tak to mohlo vzdát jen jedno,ale vím jak ti je,do kontroly to bude těžké,držím palce,at to zvládneš!!!!
15. únor 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo už by to chtělo nějaké pozitivní zprávičky, ať nás něco žene kupředu :slight_smile: holky, úplně vás chápu, já na tom byla v listopadu podobně a do toho vánoce, hrůza :unamused:
15. únor 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kujvaaaaaaaa,neco pizitivniho by to chtelo :pensive:
15. únor 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuli, tak je to na tobě :slight_smile:
Peci,to jo,fakt by to chtělo něco pozitivního :slight_smile:
Já jsem to dneska tak prolítla,ale Ratatooy psala,že byla u doktora a má to potvrzené že?Tak Ratatooy gratulace převeliká!!!!!!
15. únor 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na Misi :slight_smile: snad to tady zasejc nakopneme :sunglasses: :slight_smile: ach jo,jen me mrzi,ze to neni nakopnuty furt,ze se to nekomu fakt musi posrat... :frowning2:
15. únor 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tuli,to by bylo super,kdyby to každé vyšlo,ale tak to prostě nefunguje :confounded: A ještě někdo nový se přidal,tak vítám do klubu,jsem trochu mimo,tak snad už jsem na nic nezapoměla :slight_smile: A je to na vás Tuli a Míšo,musíte tady ty váhy zase dorovnat :slight_smile: :slight_smile: a Brouk vlastně ještě,ale ta už to má v kapse(teda spíš v pupíku) :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuli, nedá se nic dělat, život není jen o krásných a pozitivních věcech, jsou i nehezké zprávy, abychom se později mohly těšit zase na ty krásné....
15. únor 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
začínám mít taky nějaký strach :frowning2:
15. únor 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peci tak to nesmíš,zažeň chmury a pojď do toho.že se to prostě povede :slight_smile: :slight_smile: ty už jsi si to špatné vybrala v listopadu a ted to vyjde!!!!
15. únor 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásím dnešní kontrolu, hcg v krvi nula nula nic :frowning2:
15. únor 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
paji, hlavu vzhůru, jednou to přeci musí vyjít :unamused: je mi to líto
15. únor 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, já ve skrytu duše doufám, že mám vybráno a teď, že to klapne :slight_smile: tak moc bych to přála všem
15. únor 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a dneska je den proste na hovno a bez pardonu :cry: Pajass,taky me to moc mrzi,chjooo,zazraky na krvi asi jen obcas koukam :frowning2: tak ti jediny,co muzu prat,at ti je cas rychlym lekem,nic jinyho tady asi nepomuze... :frowning2: no my to s Misou proste musime dat,za vsechny nahodit trochu pozitivna :slight_smile:
15. únor 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem vás dočetla a nechci se opakovat eviku je mi to líto :frowning2: ale nevzdavej to zítra budes moudřejsí a cabalkova holky mají pravdu kdyz si mela 2 tak to treba vzdalo jednou a druhy bude ok ale je hloupý ze musís cekat az do čtvrtka
jinak ja sla dnes k dr na tu injekci nejdrí´v mi sestra rekla ze jestli to nedostanu do čtvrtka ze mam prijít až ve čtvrtek tak jsem ji rekla ze mi do telefonu rekla ze mi ji da dnes tak mi ji nakonec prdal a rekla ze do 14 dnu to dostanu a kdyz ne tak si mam udelat test, pak sem sla na internu a mam opet nízkou tepovou frekvenci 42 tak pod narkozou musim mit nejaký opatreni takze ted jen čekam az se ta mrcha rozhoupe a ja muzu začit stimulovat :wink:
15. únor 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
cibi a tehu teda fakt byt nemuzes jo? :slight_smile:
15. únor 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tulanku tehu nejsem je to nepravdepodobný nedozravají mi vajucha :frowning2:
15. únor 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeejej,to je jak ja,mas PCO?
15. únor 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne nic takovýmo mi nerekli že bych mela jen prostě foliky vyrostou ale jsou strasne malý, prý mam nepravidelnou ovulaci ale kdyz jsem byla na laparce tak pry je vse ok tak teda nevim
15. únor 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaaa,no ja to mam taky tak nejak,nedozravaji mi vajicka,pac mam moooc folikulu a zadny velky,jen prcky :slight_smile:
15. únor 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cabal a kolikaty den sii testovala?
15. únor 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
smázla jsem se

1) Salopa 27 let, PCO, protilátky proti spermiím,26.1. UTZ 35 folíků, OPU 28.1. OHSS, Pronatal Praha
2) Aladin 30 let, 13.2. 20 foliků, OPU 17. 2., Fertimed Olomouc

Čekatelky na // :
1) Evik73 37 let (bez vejcovodů) ET 30.1. ko 16.2. zavedena 1 blastocysta / 6 zamraženo / CRM Motol
4) ratatooy-ET2.2 ko17.2 jedno mimi
5) Broukb 24let ET 6.2. zavedeny 2 miminka,Genett - Praha (žádný mrazáčci)
6) Tulanek 22let ET 8.2. Test:24.2
7) Misanda, 26let, imuno problémy, zaveden Hugo - Pronatal Praha
8) Kruela, 26 let, zavedeny 2 miminka - Reprofit (žádný mrazáčci)
9) Cabal, 35 let (ale uz jenom 10 dni), zadne problemy nezjisteny, zavedeni dva cudlici (30.1.), 18.2. KO - Gest Praha
10) Ifet 27let - zavedený 2 kjukánci, ET 8.2.2010

Takze znovu, spletle jsem si mesice

Pozitivní test:
1) Pajka ET 28.1. -6.2. //

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

Čekatelky na další IVF:
1) Lumpajda, 29 let, (PCO a teratospermie) další pokus duben/květen - 2.IVF
2) Antoaneta, 30 let, (1 vejcovod, pomalé spermie), březen/duben - 2.IVF
3) Abig, 29let (PCO, malé množství spermií, co si myslí, že jsou na Hawai), březen/duben - 2.IVF
4) Boruvkova, 31 let, (astenoteratozoospermie), Sanatorium Pronatal, 2.ivf duben/květen
5) Pecicka, 38 let, Reprofit Brno, 2. IVF únor
15. únor 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ach jo, holky :frowning2: tady se to teda pěkně sere :frowning2:

takže v neděli aspoň oznámí Tuli jednu velmi pozitivní zprávu!!
15. únor 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek