Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pecicka
15. únor 2010

ahojky misi a ty snad taky nám zdělíš pozitivní zprávičku,ne? 🙂

misanda
autor
15. únor 2010

peci, no uvidíme 😀 😀 a když ne, tak mám hrozně moc sil bojovat dál 😉 zatím mě to po těch dvou letech nepustilo 😉

broukb
15. únor 2010

Ahoj kočinky 😢 😢 je mi z vás úplně smutno, jak je možný, že je svět tak nespravedlivý..už nevěřim ničemu, ani těm svým dvoum // ☹ úplně mám teď strach aby nezmizely ☹ nevím co mám říct....je mi to moc líto

misanda
autor
15. únor 2010

brouku, simtě!!! zahoď ty chmury do pryč!!! ty jsi krásně těhotná a hotovo!!!! 😠 😠 😠

tulanek
15. únor 2010

Brouku kuva neser!!!!!!!!Ty ted musis byt kuli prcickum pozitivni,ty mi dodavas silu,byly jsme na tom stejne,tak te hodlam nasledovat,takze zadny porazenecky reci,ty jsi v pohode i s miminkama!!!!!! 🙂

misanda
autor
15. únor 2010

tuli, jdi do ní!!! fakt sere!!! potvora jedna broukovatá..asi jí utrhám nožičky!!! 😀

pecicka
15. únor 2010

a já se holky k vám musím přidat, brouku, žádné zbytečné kecy, jsou tam a za devět měsíců budeš hezky chovat 🙂

tulanek
15. únor 2010

😀 😀 😀 a ja tykadylka 😀

pajka00
15. únor 2010

holky co to tady čtu?!!cabl-moc mě to mrzí,ale je fakt možné,že to jedno vzdalo a druhé se drží, tak ještě nehaž flintu do žita,jo?
miši,brouku co to je za negativa??nerozčilujte mě!! brouk to má už jasné-takže ta vydrží, miša nahlásí v sobotu // a tuloš v neděli-jasné??
Peci-ty si hezky píchej ať vajucha zrají a mají ti co odebírat a toto všechno je rozkaz,jasné? Co mám říkat já-nejstarší tady ve své kategorii??!!Já to tady mám podržet?Takže okamžitě některá s dalšími pozitivy,jo?
A těm, kterým se nezadařilo-tak hned po pauze pokračují!🙂

cabalkova
15. únor 2010

Holky, abych odpovedela vsem najednou: testila jsem 13. den po ET, 14. den jsem zacala krvacet (v sobotu, na navsteve u tchanu, pote, co jsme jim celym stastnym rekli - vedeli, ze jdeme na IVF - ze to teda klaplo.... no horor, sileny....), dneska je to 16. den, krvaceni vcelku nula nula nic (pardon za podrobnosti, ale tak na 1 tampon denne), hlavne ale sileny krece, dneska uz jsem nemohla vydrzet a lupla jsem ibalgin... no a ihned mi splaskly prsa a tak... proste priznaky sly do haje... dneska jsem volala do CARu a rekli mi, ze proste musim vydrzet do toho blbyho ctvrtka a zatim dal brat utros a tvarit se, ze se to povedlo... to by jednomu zvedlo mandle.... manza mi veze testiky, takze zitra pocuram jeste jeden papirek, jenom abych se ujistila, ze uz na nem fakticky nic neni... no a pujdem dal....

misanda
autor
15. únor 2010

cabal, zrovna jsem se chtěla zeptat, jestli jsi ještě zkoušela test...co ty víš...nic nevíš!! takže zatim mysli trošku pozitivně aspoň, i když věřim, že je to těžký no ☹

cabalkova
15. únor 2010

Misu... to proste poznas, ze to je v p.deli.... bohuzel.... 😝

tulanek
15. únor 2010

Cabal treba tam fakt jeste budou,vydrz to chvilinku,kdyz krvacis majinko,tak to fakt nemusi byt konec...

cabalkova
15. únor 2010

tuli, jsi moc hodna... ale nechci si delat nadeje, a pak bejt zas tak silene zklamana... ted uz to nejak zvladam, tak uz to chci uzavrit... jak jsem psala, zitra rano jeste testnu, abych mela jistotu... a jdeme dal.

misanda
autor
15. únor 2010

nj, ty pocity jsou svině...znám...vim...mám...teď ☹

pecicka
15. únor 2010

holky, pojďte dát hlavy trošku vzhůru 😒 co je to tady dnes za atmosféra?

broukb
15. únor 2010

holčičky děkuju, mě bylo z toho všeho najednou strašně smutno...Tak aspoň trošku pozitivní zprávičku mám.. já dneska čůrala na papírek a zas tam je 🙂 tak já moooc věřím teda že tam zůstane jo? 😅

pecicka
15. únor 2010

broučku, nikdy nezahazuj šanci a věř až do konce 🙂 jsem s tebou a moooooooooooooc držím pěstičky, neboj, všechno bude dobrý,uvidíš 🙂

tulanek
15. únor 2010

Broucku zustane a bude tam a nezmizi proste,nemuze!!!!!!!!!!!! 🙂 ma od nas vsech tady zakaz,vis jak musi byt posrana?To by si nedovolila 😀

pecicka
15. únor 2010

jo,jo tuli jsem s tebou 😀

tulanek
15. únor 2010

tak to jsem rada,budeme poradna presila 😀

pecicka
15. únor 2010

sama jsem zvědavá, jak dopadnu já v neděli, jestli bude co odebírat 😒

tulanek
15. únor 2010

Uz jdes v nedeli na OPU?

pecicka
15. únor 2010

v neděli na UTZ a v pondělí, když to všechno bude, jak má být

broukb
15. únor 2010

Tak holky a teď jdu na vás já 😀 Takže Tuli, ty si moje kopie jo, takže u tebe nemám strach 😀 Miši ty i když mu nevěříš tak já Hugoušovi věřím od začátku, protože to tak hezky vybojoval prakticky z ničeho 😉
Peci ty budeš mít kopu vajec až se budeš divit 😀 a Evíku já pořád věřim, že to tam ještě je..jen tě to chtělo trošku potrápit 😉

pecicka
15. únor 2010

broučku, konečně slovo do pranice

evik73
15. únor 2010

Holky hlavy vzhůru a myslet pozitivně,Brouk má pravdu sakra!!!!!Ale já už fakt nevěřím,protože mi začíná divně pobolívat břuško,takže se asi rozjíždí ta mrcha mrchatá ☹

pecicka
15. únor 2010

sluníčka, pro dnešek to balím, mějte krásný večer a myslím na vás na všechny 🙂 pa,pa

tulanek
15. únor 2010

Myslis Eviku,neni to jen to boleni,jako bylo ze zacatku??Me to tak sere!!!!! 😠
A Broucku dekuju,doufam,ze mate vsechny pravdu a ja vas nebudu muset zklamat,verim vam,svymu pocitu a hlavne tem dvema prcoskum v brisku 🙂

cibka
15. únor 2010

ahoj kočky vim ze je to tezky ale pojdet dál, jsme z toho celá nesvá a ani se mi do toho nechce kdyz vás tak pročítam a to následné zklamání chce semi brečet ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢