• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
peci tak to ti doporucuju ted taky nic tezkeho nedelat,nezvedat atd...proste se setrit :wink:
22. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peci, neprasknou..já měla před pregnylem 21mm :slight_smile: a to ještě pak vyrostly a nepraskly :slight_smile: on je udržuje pohromadě nějaký ten hormon...

jinak dada, to je mi líto, ale víš jak..doktoři vždycky kolikrát jenom hodně plašej a nakonec to neni tak žhavý jak to vypadá, tkaže se drž a ono to bude v pohodě!! jenom chtěj mít prostě jistotu, mno.
22. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj pajka ma pravdu..pri 1 IVF jsem lezela a nic nedelala a pri 2 jsem lezela jen dva dny a pak delala veci normlane.
22. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj, já to taky tak příští pokus udělám :wink: doma bych se podruhý fakt už asi zbláznila :unamused:
22. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
budu se holky snažit, nic těžkého nedělám a v práci mám jen trošku více pohybu a to by snad nemělo vadit,co?
22. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
misi-děkuji :slight_smile: no holky já při prvním pokusu ležela 14dní jako pako a k ničemu, teď to beru jako normálně, nic nezvedám, nic těžkýho nedělám, ale jinak se chovám jako normálně a navíc to nikdo neví, jen manžel a vy tady a tak chci aby to i zůstalo, tak se musím chovat, jako že nic :grinning:
22. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peci, já tohle chválím, už jsem se z toho ležení taky vyléčila :slight_smile: prostě kdyby se mělo mimino vyležet, tak by nebyla těhotná normálně ani jedna holčina :slight_smile:
22. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci ono je to lepsi,kdyz je pak clovek doma a boji se neco delat tak nedela nic jineho nez na to mysli....
22. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
suzzi-no to já takhle byla poprvé a nedokázala jsem se vůbec od těch myšlenek odprostit a pořád jsem byla jak pako, myslela jsem pořád jak to dopadne, pozorovala se a to už nechci
22. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
suzzi a co dělá mimoušek?
22. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci tak to ti verim ,mela jsem presne to samy...pak jsem si jeden den rekla jdu zkusit test jen tak proste a bylo na nem prd a druhy den uz byla slaba carka...brala jsme to proste tak,ze bud a nebo on kdyz uz to zklamani clovek jednou zazije tak to po druhy bere statecneji a to je asi dobre.A budou vam delat jen IVF nebo i ICSI?
22. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aspoň holky vidíte, že jenom ležet nemá význam...my jsme tady se suzy zářný příklad, že se dá otěhu i bez ležení a bez neschopenky:slight_smile: Já jedu ve čtvrtek na UTZ, bobánkuju, aby už bylo srdíčko-protože doktor s ním počítá a už bych to pomalu pak řekla i v práci šéfům...nebudu nijak spěchat-ale pokud mi bude chtít napsat neschopenku-jakože ji moc nechci, tak to stejně budu muset říct.
22. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
suzzi-jen ivf mám tam ale jen dvě vajíčka 20mm a jedno prej malý, tak nevím, trošku jsem z toho smutná, poprvé byly 4
22. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
paji-já už ho slším jak ťuká :slight_smile: všechno bude dobré, uvidíš :slight_smile: a teď když už by ti dali neschopenku, tak je to v pohodě, už máš ten nejhorší tlak za sebou a teď už si to budeš jen užívat :slight_smile:
22. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajka ja normalne dryhy den po ET vytirala,prala, proste vsechno rekla jsem si nastvane,ze kdyz se to ma drzet tak bude!!!Neboj srdicko bude uz bouchat jako zvon :wink:
22. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci tak mozna,ze ti sami radeji nabidnou ICSI pri malem poctu vajicek....a treba jich je ted sice mene,ale za to kvalitni.
22. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
suzzi-tak se uklidňuji i já, že ty dvě tam prostě budou a potom z nich budou embryjka a půjdou obě k mamince :slight_smile:
22. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne,nezalezi na kvantite,ale na kvalite :wink:
22. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
suzzi a ty jsi měla kolik embryjek?
22. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci me odebrali poprve 4 foliky z toho bylo 1 embryo 4 bunecne a pri 2 IVF jsme meli 8 foliku z toho 6 vajicek a 3 embryjka z toho 2 do briska osmibunecne a to jedno bylo opet 4 bunecne ,takze nebylo ani na zamrazeni...
Vedle me lezela holka co mela 17 vajicek,ale dr ji rikal,ze vic jak polovina z toho je spatna....
22. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peci-to nevadí,že jich nemáš moc.....k čemu je 18 vajíček-jak tam měly některé holky, když si necháš stejně zavést max.2ne?:slight_smile: Já jsem jich měla 6, 4 mám v mrazáku a pokud to všechno půjde dobře, tak už je nepoužiju-není to škoda?:slight_smile:Ale jsem ráda,že už nebudou potřeba. Určitě aspoň jedno bude perfektní a uchytí se a myslím,že ti ISCI nabídnou-což zvyšuje šance o moc a taky ti asi budou dělat prodl.kult.max.4dny-nebo nevím,jak je to u vás,ale mně řekli, že mám jen 6 vajíček,takže prodl.kult.max.4 dny, protože později je zase problém s tím,že se emryjko už špatně uchytává v děloze, když je "starší" 4 dnů.....aspoň tak mi to řekli a jak vidím,tak nekecali:slight_smile: Možná by se uchytilo i kdybych si nechla 6 dní kultivaci nebo 3..ale bůh ví. Já pořád spoléhám na to,že oni jsou profíci a ví co dělají. Takže se vůbec neboj, bude to OK a i když je to druhé menší, tak se může krásně dělit stejně jako to větší.
22. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad to klspne, já měla poprvé 4folíky, z toho 1embryo 8beněčné, tak teď uvidíme :slight_smile:
22. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem měla 6 folíků, z toho 6 vajíček a všechny se oplodnily 4 osmibuněčné a 2 šesti-takže jsem byla šťastná,že to bylo tak kvalitní. Ale i když máš jen 2 můžou být absolutně stejně kvalitní stejně-i když je to jedno menší...vůbec se ničeho neboj a hlavně-oni rychle dorůstají...takže jestli jdeš zítra....tak ještě za ty 2 dny dorostou:slight_smile:
22. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nam v centru rikali,ze 3 denni embryo je porad stejne kvality jako by bylo 5-6 den pri prodlouzene kultivaci ,ale ze 3 den pro ET je ten nejlepsi,ze ani sebelepsi laboratorni podminky nezaruci embryjku to co deloha maminky.
22. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to mi říkali taky-že tělo je tělo a ta "voda" ve které se emryjka množí může být jakkoli kvalitní,tak není nad tělo...Takže teď už jenom peci tfuj tfuj:slight_smile:
22. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
paji-prosím co je to ISCI, ještě jsem to neslyšela :frowning2:
22. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuji, zítra vás hned budu informovat, jak dojedu z Brna :slight_smile:
22. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pri ICSI ti pichnout rovnou spermii do vajicka ,takze nemusi cekat az se tam probojuji....nam se treba maloktera spermie prodrala do vajicka ,protoze nam chybi akrozomy a tim se sami nemohli na to vajicko prichytit, takze ICSI byla pro nas jedina moznost.
22. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata udravim Vas,
po neuspesnom IVF 01/2010 som opat cakatelkou na IVF 05/2010
22. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek