Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pajka00
22. únor 2010

My jsme měli sice vždycky spermie na 1*,ale při OPU byly pomalejší, tak nám to navrhli pro jistotu...sice to stálo o 8.000,-!!víc, ale kašlem na to a řekli jsme, že ano..ať to udělají a dobře jsme udělali. Příčinu toho, proč jsme spolu nemohli otěhotnět nevěděli, tak jsme prostě souhlasili se vším, včetně AH-aby se to líp přichytilo a dobře jsme udělali. To si nechej peci potom taky udělat ten asistovaný hatching.Můžeš mít obal vajíčka pevnější, to nepraskne a oplodněné vajucho nevyleze z obalu a nepřilepí se na dělohu a odejde..Prostě-když už člověk do toho jde,aby byla nejvyšší šance úspěchu.

pecicka
22. únor 2010

aha, tak to jo, to by bylo dobrý, to bychom si i připlatili 🙂

suzanna
22. únor 2010

my ten AH meli taky,urco je nejlepsi vyzkouset vsechno,co nam dnesni medicina nabizi....kdyz to zvysuje sanci na uspech.Tak zitra peci na tebe budu myslet.

pajka00
22. únor 2010

Tak jim to tam pěkně všechno řekni, co po nich chceš a řekni-holky říkaly....🙂))))) Ale teď vážně-určitě to s embryoložkou proberte a zvažte a pokud tím zvýšíte šanci-jakože ano, tak do toho jděte-ať už to stojí za to🙂 Držím palce a pak nahlaš jak to dopadlo🙂

ratatooy
22. únor 2010

Peci určitě si nechte AH i ICSI mi jsme prvně ICSI nechtěli nakonec nás embryolozka přemluvila.kdoví třeba by to potřeba nebylo a zase na druhou stranu nám zavedli embryjko v největší vývojové fázi větší už ani prý být nemůže takže asi to pomohlo a taky nám asi pomohlo taky to že jsem měla hyperstimulak

ratatooy
22. únor 2010

Pajka tak ty už jdeš na utz zítra já až za týden ve středu to už musíme mít srdíčko jako zvon týden.

pecicka
22. únor 2010

ratatoy ahojky a teď mi ještě vysvětli, coje to AH?

suzanna
22. únor 2010

peci je to nariznuti,toho obalu embrya,aby se mimi lepe uchytilo a nemelo s tim tolik prace se vyklubat z toho obalu samo,tak se ten obal lehce narizne...

hannii
22. únor 2010

Ahojky děvčátka,
tak jsme dnes byli na kontrole 14 po ET - na krvi a pan doktor mi řekl, že jsme pozitivní, že haldina hCG je 54...Nejsem z toho ale vůbec chytrá, jestli to je spíš v pořádku nebo spíš v nepořádku...
jen řekl, že do 10 je negativní.. Jak jste na tom byly vy?

pecicka
22. únor 2010

holky nezlobte se, ale já tomu mo nerozumím 😒

suzanna
22. únor 2010

peci
Asistovaný hatching je mikromanipulace s embryem těsně před jeho přenosem do dělohy, při které se uměle naruší obal embrya (zona pellucida) ve snaze zvýšit jeho šanci na uhnízdění (implantaci) v děložní sliznici.
nebo se na to zeptej u vas v centru dr ti to vysvetli urcite lepe...
hanii myslim,ze jsi urco tehu tak zatim potichoucku gratulace 😵

suzanna
22. únor 2010

hani jinak hcg v krvi od poceti se pohybuje kolem (4t) 3 - 426

pecicka
22. únor 2010

jo suzzi, já to pochopila, já jen, aby jste se nezlobily, že se pořád ptám jako pako 😀

suzanna
22. únor 2010

peci vzdyt jsme tu od toho ,aby jsem si pomahali nee?? 😀

hannii
22. únor 2010

takže by to mělo být OK?..začínala jsem chytat nervíka..měli jsme PK 5 dní, tak mám trošku strach...byly problémky se spermijkama a naše eskymáky nemáme, jenom dvě od dárce, takže si chvílema myslím, buď hop nebo trop.. ☹

suzanna
22. únor 2010

haniii tak si zkousej delat tehu testy jestli sili ,jestli te to uklidni,14 den po ET by mela byt druha carka uz krasne videt 😉

hannii
22. únor 2010

no my to zkusíme zítra..hned po ránu.. 😎

vysocanka
22. únor 2010

Haničko moc ti drzim palecky... posli rano foto testiku at vidim jak sili ano?

hannii
22. únor 2010

určitě pošlu...a dám k tomu ten s 10 po ET 😉

vysocanka
22. únor 2010

jj ja jsem dala do sveho alba z dneska tj 13dp ET

hannii
22. únor 2010

teda vysocanko, ten už je super...jsem zvědavá na tu tvoji hladinu hcg.. 😉

pecicka
22. únor 2010

vysocanko a jak jsi na tom ty? 🙂

pampeliska36
22. únor 2010

misando? a muzu se te na neco zeptat? taky chodim na kontroly se stitkou... kolik mas hodnoty? TSH? 😉

pecicka
22. únor 2010

suzzi díky, jsi jako půl doktora 😀

tulanek
22. únor 2010

Ahoooj 🙂
Pecicko,zitra na tebe budu moc a moc myslet!!!!Hrozne moc ti preju,at mas dostatecny pocet vajuch a opravdu,jak psaly holky,hlavni je kvalita ne kvantita 🙂

Ja kdyz jsem byla na krvi 8den po ET,tak jsem mela hladinu HCG 41,taky se v tom nevyznam,co je dobre a co ne...

Vysocanko a ty mas krasne silny // 🙂 mate zavedene dva bojovnicky nebo jednoho? 🙂

Jinak vas vsechny holky zdravim a kdepak je ten Brouček??????????????Ja jsem napjata jak blazen....

tulanek
22. únor 2010

Je holky a prosim vas,kolikaty tyden se dostava tehu prukazka??? 🙂

tulanek
22. únor 2010

me se na to ptal dneska pan Tulanek a ja zjistila,ze nevim 😅

ratatooy
22. únor 2010

Tuli mě můj gyn říkal že jak přijedu z unici po utz tak si mám hned přijít pro průkajdu

vysocanka
22. únor 2010

Tuli máme zavedené dva bojovnicky.. 🙂