• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
My jsme měli sice vždycky spermie na 1*,ale při OPU byly pomalejší, tak nám to navrhli pro jistotu...sice to stálo o 8.000,-!!víc, ale kašlem na to a řekli jsme, že ano..ať to udělají a dobře jsme udělali. Příčinu toho, proč jsme spolu nemohli otěhotnět nevěděli, tak jsme prostě souhlasili se vším, včetně AH-aby se to líp přichytilo a dobře jsme udělali. To si nechej peci potom taky udělat ten asistovaný hatching.Můžeš mít obal vajíčka pevnější, to nepraskne a oplodněné vajucho nevyleze z obalu a nepřilepí se na dělohu a odejde..Prostě-když už člověk do toho jde,aby byla nejvyšší šance úspěchu.
22. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to jo, to by bylo dobrý, to bychom si i připlatili :slight_smile:
22. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ten AH meli taky,urco je nejlepsi vyzkouset vsechno,co nam dnesni medicina nabizi....kdyz to zvysuje sanci na uspech.Tak zitra peci na tebe budu myslet.
22. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jim to tam pěkně všechno řekni, co po nich chceš a řekni-holky říkaly....:slight_smile:))))) Ale teď vážně-určitě to s embryoložkou proberte a zvažte a pokud tím zvýšíte šanci-jakože ano, tak do toho jděte-ať už to stojí za to:slight_smile: Držím palce a pak nahlaš jak to dopadlo:slight_smile:
22. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peci určitě si nechte AH i ICSI mi jsme prvně ICSI nechtěli nakonec nás embryolozka přemluvila.kdoví třeba by to potřeba nebylo a zase na druhou stranu nám zavedli embryjko v největší vývojové fázi větší už ani prý být nemůže takže asi to pomohlo a taky nám asi pomohlo taky to že jsem měla hyperstimulak
22. únor 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pajka tak ty už jdeš na utz zítra já až za týden ve středu to už musíme mít srdíčko jako zvon týden.
22. únor 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ratatoy ahojky a teď mi ještě vysvětli, coje to AH?
22. únor 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci je to nariznuti,toho obalu embrya,aby se mimi lepe uchytilo a nemelo s tim tolik prace se vyklubat z toho obalu samo,tak se ten obal lehce narizne...
22. únor 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčátka,
tak jsme dnes byli na kontrole 14 po ET - na krvi a pan doktor mi řekl, že jsme pozitivní, že haldina hCG je 54...Nejsem z toho ale vůbec chytrá, jestli to je spíš v pořádku nebo spíš v nepořádku...
jen řekl, že do 10 je negativní.. Jak jste na tom byly vy?
22. únor 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nezlobte se, ale já tomu mo nerozumím :unamused:
22. únor 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci
Asistovaný hatching je mikromanipulace s embryem těsně před jeho přenosem do dělohy, při které se uměle naruší obal embrya (zona pellucida) ve snaze zvýšit jeho šanci na uhnízdění (implantaci) v děložní sliznici.
nebo se na to zeptej u vas v centru dr ti to vysvetli urcite lepe...
hanii myslim,ze jsi urco tehu tak zatim potichoucku gratulace :dizzy_face:
22. únor 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani jinak hcg v krvi od poceti se pohybuje kolem (4t) 3 - 426
22. únor 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo suzzi, já to pochopila, já jen, aby jste se nezlobily, že se pořád ptám jako pako :grinning:
22. únor 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci vzdyt jsme tu od toho ,aby jsem si pomahali nee?? :grinning:
22. únor 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže by to mělo být OK?..začínala jsem chytat nervíka..měli jsme PK 5 dní, tak mám trošku strach...byly problémky se spermijkama a naše eskymáky nemáme, jenom dvě od dárce, takže si chvílema myslím, buď hop nebo trop.. :frowning2:
22. únor 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
haniii tak si zkousej delat tehu testy jestli sili ,jestli te to uklidni,14 den po ET by mela byt druha carka uz krasne videt :wink:
22. únor 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my to zkusíme zítra..hned po ránu.. :sunglasses:
22. únor 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haničko moc ti drzim palecky... posli rano foto testiku at vidim jak sili ano?
22. únor 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě pošlu...a dám k tomu ten s 10 po ET :wink:
22. únor 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ja jsem dala do sveho alba z dneska tj 13dp ET
22. únor 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vysocanko, ten už je super...jsem zvědavá na tu tvoji hladinu hcg.. :wink:
22. únor 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
vysocanko a jak jsi na tom ty? :slight_smile:
22. únor 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
misando? a muzu se te na neco zeptat? taky chodim na kontroly se stitkou... kolik mas hodnoty? TSH? :wink:
22. únor 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
suzzi díky, jsi jako půl doktora :grinning:
22. únor 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj :slight_smile:
Pecicko,zitra na tebe budu moc a moc myslet!!!!Hrozne moc ti preju,at mas dostatecny pocet vajuch a opravdu,jak psaly holky,hlavni je kvalita ne kvantita :slight_smile:

Ja kdyz jsem byla na krvi 8den po ET,tak jsem mela hladinu HCG 41,taky se v tom nevyznam,co je dobre a co ne...

Vysocanko a ty mas krasne silny // :slight_smile: mate zavedene dva bojovnicky nebo jednoho? :slight_smile:

Jinak vas vsechny holky zdravim a kdepak je ten Brouček??????????????Ja jsem napjata jak blazen....
22. únor 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je holky a prosim vas,kolikaty tyden se dostava tehu prukazka??? :slight_smile:
22. únor 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
me se na to ptal dneska pan Tulanek a ja zjistila,ze nevim :sweat_smile:
22. únor 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tuli mě můj gyn říkal že jak přijedu z unici po utz tak si mám hned přijít pro průkajdu
22. únor 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tuli máme zavedené dva bojovnicky.. :slight_smile:
22. únor 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek