Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pajka00
24. únor 2010

Miši to jsem netušila,že je to s tou endoškou tak složité....to mě mrzí, ale třeba se ti tak rychle nevrátí a stihneš to.Jsi holka šikovná, uvidíš, že to zvládneš🙂
Kde je ta Peci?už měla podávat hlášení.

misanda
autor
24. únor 2010

taky na peci myslím, měla volat v jednu, ne?

boruvko, to dáme..obě..nějak...kdyžtak je plno dětí co chtěj rodinu - mluvím teda za sebe 🙂

tak my si na tu genetiku počkáme tak nějak akorát ...prý výsledky budou tak koncem dubna...snad tam nic nezjistí...při našem štěstí 😒 ..hlavně vůbec nevim a nechápu jak se řeší genetické problémy, když jsou...

tulanek
24. únor 2010

taky uz jsem nerves kujna...

broukb
24. únor 2010

já taky 😖

boruvkova
24. únor 2010

Ja misando netusim, jedne zname neco nasli a nasadili ji jen nejake prasky, takze fakt netusim.

misanda
autor
24. únor 2010

já budu z tý peci ještě větší psycho než dneska jsem 😀

misanda
autor
24. únor 2010

boruvka : a to třeba musíš užívat ještě před IVF??? nebo se začátkem cyklu, nebo jak???

boruvkova
24. únor 2010

Misi ja nevim, neptala jsem se, tenkrat jsme ani nevedli, ze na ivf budeme taky odkazani.
Ale nijak bych to nehrotila, uvidis az podle vysledku. Kdyz jsem se zeptala proc nas tam posilaji, jestli je pak moznost, ze na to ivf nemuzeme jit a oni rikali, ze ne, ze jen zjisti, kdybychom meli nalez, na co si maji dat pozor. Pak treba jeste pred ET kontroluou geneticky embrya..

suzanna
24. únor 2010

peci tak uz vis neco??

misanda
autor
24. únor 2010

boruvka : já jenom pro info, no 😀 nám se snad od min.září s prominutím sere všechno 😠

boruvkova
24. únor 2010

Tak v tom te Misi trumfnu, protoze nam uz od minulyho cervna 😀

broukb
24. únor 2010

Holky netrumfujte se tady komu se všechni sere a začněte myslet hezky pozitivně 😀 vždyť už na jaře budete maminky ...na to se upínejte 😉

tulanek
24. únor 2010

Suzie,mas tak roztomilej pupiiiiiik 🙂 a ten kocarek je nadhernej,nejak me ty kruhy ci kolecka taky chytly 😀

suzanna
24. únor 2010

tuli diky 🙂 no my jsme se rozhodli uz definitivne ,ze tyhle kolecka to vyhraly pro kluka vevnitr ze zelenym a pro holcicku s fialovym a je to 🙂
broucek ma pravdu myslete vsichni pozitivne... 😵
Copak ta peci,ze ani nepise...

tulanek
24. únor 2010

holky jese se vas zeptam,mam nafoukly bricho,docela velky,ale to je ted uz kazdej den,jinak mi nic nejni,taky mam jeste zvetseny vajecniky,ale nafoukly ho mam spis od pupika dolu,tam jak jsme meli merit,tam uz to mam dobry...Nemuze to byt nic blbyho,ze ne? 😅

tulanek
24. únor 2010

No zacala jsem z nich pekne ucvrnkavat,jeste teda ten fialovej je fakt nadhernej 🙂 jo,ja tomu verim,kdyz je clovek pozitivni,ze to to telo citi 🙂

suzanna
24. únor 2010

tuli ja mela po stimulaci a pak i pri tehu zvetsene brisko nic to urco neni ,myslim,ze je to normalni 😉

pajka00
24. únor 2010

Tuly já jsem měla břicho taky hrozně nafouklé, ale zdá se mi, že teď se to už zlepšilo....sice jsem těhotná o týden dýl, ale břicho mám menší🙂 zato prsa se pořád zvětšují🙂)

suzanna
24. únor 2010

jj pajka ono se to pak trosku stahne.No o prsou mi ani nemluv...rikaji,ze v 2 trimestru by to melo ustat,ale me boli porad a velky je teda mam 😀

pajka00
24. únor 2010

Ten pás jak tam máš vyfocený-jsem viděla na netu taky-různé-to je asi super..že můžeš nosit i normální trička-pokud se ti do nich vejdou prsa a břicho máš schované ne?

tulanek
24. únor 2010

jeee,tak to jste holky hodny,se mi ulevilo,dycky cucime jak joja s Tulanem,kde se mi to vzalo,no vecer je to dycky husty 🙂 jsem si prave vzpomnela na Pajku,jak si to tu psala nedavno,ze se ti dela to brisko 🙂 a o prsejckach mi ani nemluvte,ja si lebedila,ze citim jen bradavky a prsa ze nerostou a za chvili si je budu schovavat pod paže 😵

Pecicko???? 🙂

tulanek
24. únor 2010

Ten pas je vymakanej,clovek nemusi menit komplet skrin 😀

pajka00
24. únor 2010

JOO VEČER TO byla síla--jako v pátém měsíci...takové břicho jsem měla, když jsem šla rodit s prvním🙂nikdo to na mě nepoznal...asi jsem ho měla omotaného kolem páteře či co.....ale už je to fakt lepší...tak vydrž🙂
Peci dostane na prcinu-že nepíše.

suzanna
24. únor 2010

ten pas mam ted na sobe je perfektni a jeste srandovni maji jich tady tolik ,ze clovek nevi ktery si vybrat...pak si chci objednat jeste naky je to i na velikosti a hezky to drzi bricho ,urcite doporucuji 😉

pajka00
24. únor 2010

jo takyse mi to líbilo....tak jak mi poroste-tak si nějaký objednám

tulanek
24. únor 2010

Me to nevadi,to ubec,s briskem se pocita,jen jak pises,vecer je to tak paty mesic a to fakt valim ocka 🙂 prej kolem patere 😀 😀 😀 tak hlavne,abych to tady u nas sehnala,spis asi na netu,coz? 🙂

suzanna
24. únor 2010

teda ted jsem se taky podivala tady na internet a v CR je to teda drahota ty tehu pasy vyjdou na 900kc 😨

suzanna
24. únor 2010
pecicka
24. únor 2010

holky, tak zítra si v 11.30hod jedu pro embryjko 🙂 krásně se oplodnilo a vyvíjí se jak má, tak jsem šťastná 🙂

tulanek
24. únor 2010

Suziiii,zlaticko!!!! 🙂
No Pecicko,ty jsi nam teda dala!!! 🙂 to je uuuuuzasnyyyyyyyyyyyyy,mam hropznou radost za tebe!!!!!Ted uz bude vsechno dobry,uvidis!!!!! 🙂