Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

suzanna
12. říj 2009

dada vsak ja vim ,ale on to nechape,ze by jsme to chteli vedet hned,rano se ze me ani nenesnidal....rikal,ze je mu spatne,ze to ma taky z nervu.Oni se ti chlapi nervuji taky, jen to nedavaji tolik najevo.

dada074
12. říj 2009

Misi : změnu Caru neplánujeme,je to sice blbé když to takhle podám,ale je to pro peníze,jsme samoplátci a všude jinde by nás to vyšlo na takových 65 tisíc tady nás to stojí "37",je to pro nás rozdíl,a to ještě ani netušíme na jaké číslo se můžeme dostat,i když včera mi bylo řečeno,že až řeknu dost přestaneme s tím,ale kdo ti řekne kdy je to dost,kolik pokusů musíš podstoupit aby jsi mohla říct končím,v tom ti nikdo neporadí.

Suzi : máš naprostou pravdu,že se ty naši chlapi nervujou také,ale nedávají to tak najevo.

misanda
autor
12. říj 2009

dada : no, ale vem si, že tady cpete 37tis a může být chyba prostě v CARU...a jinde byste narvali 65tis a povedlo by se to...ale to je jenom teoreticky...samozřejmě to tak být nemusí. já jenom vim, že po tolika pokusech bych to asi udělala...aspoň na jeden pokus...

dada a vy jedete s IVF bez přestání jak dlouho??? myslím bez nějaké pauzy nebo tak...

dada074
12. říj 2009

1 IVf říjen 2007,2 IVf únor 2008,3 IVF červen 2008,září,listopad IUI 2008,4 IVF leden 2009 no a u té poslední jsi byla také.

larri
12. říj 2009

Ja mam znamou,ktera chodila tam kde ja do CAR a neotehotnela.Zmenila CAR,MELA O HODNE VICE VAJICEK A mapoprve je tehotna.Taky je samoplatce.
Ale co kdyz je to vyjimka?

dada074
12. říj 2009

No právě Larri kdo ti zajistí,že u změny Caru to vyjde a lítat tam a zpátky se mi opravdu nechce.Vím,že kdybych jednou odešla už bych se nevrátila.

suzanna
12. říj 2009

dada a stimulujes porad stejnymi leky?Nebo jsi jich pro stimulku vyzkousela vice?
U nas v centru stimuluji treba jen puregonem nebo menopurem coz se mi zda blby,protoze treba nekdo na tyto leky vubec nereaguje a pomohlo by neco jineho...

l.u.c.i.e
12. říj 2009

Ahojky holky.
Dada, ježiš, to je mi moc líto. Přála jsem ti strašně moc. No, jednou to ale vyjít musí. Možná by bylo opravdu lepší zkusit jiný CAR, nebo se aspoň zeptat na možnosti... Třeba by ti nasadili jinou stimulaci...
Suzi, nepropadej ještě panice. Mám kamarádku, která po umělým měla pořád negativní testy a šla na krev s tím, že těhotná není a byla! Ukázal se jí pak pozitivní test až 3. den od krevního testu. Držím palce, aby tam ty // byly.

misanda
autor
12. říj 2009

proto jsem ráda, že mě stimuluje moje soukromá dr a ne někde v CARu...díkybohu za to.

jako já bych tu změnu prostě zkusila...neivm mno...podívat se, kdo má jaký výsledky atd...nikdy nevíš...

dada074
12. říj 2009

Suzi : ne měla jsem 3Xdlouhý protokol s puregonem a v lednu mi nasadili krátký s fostimonem a docela dobře jsem reagovala měli jsme tehdá 7 vajíček zato teď to bylo naprd.Jo a já opravdu věřím tomu,že VÁM to vyšlo.

Luci : děkuji,ty se tím hlavně nenech rozhodit a ano máš pravdu jednou to vyjde!!!! 🙂

l.u.c.i.e
12. říj 2009

Dada, mě to stejně mrzí... Ale věřím, že to zvládnete... Tak hodně síly do posledního pokusu, kdy na konci budeš mít v náruči miminko(a). Obdivuju tě, jak jsi silná!

dada074
12. říj 2009

Luci : já a silná?PRD,také jsem z toho pokaždé nadně,ale prostě člověk se oklepe a jde bojovat dál.A tu sílu v sobě máte všechny co tu jste a bojujete za to vysněné štěstíčko!!!!!!!!!! 🙂

suzanna
12. říj 2009

Jasne,ze musime bojovat! 😵 Tak jsem byla nakoupit a zasla jsem si do lekarny pro citlivy test,ktery se muze delat uz 4 dny pred ocekavanou ms ,takze zitra ho zkusim a jestli bude zase negativni tak je to jasny,ze musim taky bojovat dal.

misanda
autor
12. říj 2009

holky...já se z toho poseru...nesmíme to vzdávat!!!! přece ta šance otěhu je hrozně vysoká...někde ty procenta být musí 🙂

abig
12. říj 2009

Krinda-pinda, co to tady čtu?
Achich jo .....

Dada: teď člověk nenadělá nic, jen se těší na další pokus, co ? Mrzí mě to, věřila jsem, že to výjde.
Ale my to nevzdáme .... 🙂 🙂 🙂

dada074
12. říj 2009

Agig : máš pravdu hodila jsem to za hlavu a hned jsem se objednala do Caru,JÁ to totiž nevzdám!!!!!!!!!

dada074
13. říj 2009

Dobré ranko všem,

Suzi : tak jak to vypadá?Jsem zase napnutá jak kšandy. 🙂

misanda
autor
13. říj 2009

bré ránko,

Suz, taky čekáááám 🙂 a držím 🙂

suzanna
13. říj 2009

misanda a holky tak opet negativ. ☹ Uz jsme z toho na palici.Tak dnes uz neberu Utros tak mozna muzu cekat do konce tydne ms.A nebo je fakt na ten test brzo.Je citlivy od 20 a 14 dni po poceti podle tabulek je v krvi hcg 3- 420 takze az za par dni by se mohlo neco objevit.Je fakt,ze pri tretim tehu se mi na testu ukazala druha carka taky pekne za dlouho ,tak testovat ted budu az v patek teda jestli me mrcha nepredbehne.

misanda
autor
13. říj 2009

Suz a neni lepší ještě ten utroš brát???? třeba do konce týdne...a pak ho kdyžtak vysadit kdyby FAKT nic... 😕

suzanna
13. říj 2009

ja nevim mam na papiru napsano 15 dni od odberu a to bylo vcera.Takze jsem 12 den po ET.Proste pockam stejne na tom nic nezmenim.

roby
13. říj 2009

Ahoj holky, tak jsem vás konečně dočetla a tady se teda dějou věci 😕 Dada je mi to tak moc líto, moc jsem ti držela pěstičky, aby už to konečně vyšlo. Jsi opravdu bojovnice, vzhůru do dalšího pokusu a snad už to vyjde, musí!!!

Suz, pořád nic, tak to může být dobré znamení 🙂 Třeba je na test opravdu ještě brzo, uvidíš teď po utroši, ale moc bych ti přála vytoužené mimčo.

Lucie, jak je, jak se cítíš? Co mimísci, zavrtávají se? Určitě jo a za 14 dní nám budeš hlásit //.

Ostatní holky zdravím.

suzanna
13. říj 2009

Tak ja jsem to nevydrzela a zavolala jsem si do centra.Takze Utros uz brat nemam ,mam byt v klidu(to se jim to keca) na test je pry brzo a kdyz jeste v nedeli nebude pozitivni a ms nedostanu tak mam v pondeli zavolat.A je to vyresene. 🙂 Zase jen cekat.

l.u.c.i.e
13. říj 2009

Ahojky holky, přeju pěkný den.
Suzi, to je mi líto, že byl test negativní, ale ještě menzes nedorazila, tak to nevzdávej...
Roby, cítím se dobře. Už mě nebolí ani břicho. No, snad mimísci už zavrtali. Pořád jim domlouvám, že musí... 😉 Dneska je to teprve 4 den... Před náma ještě dlouhým 10 dní.
Holky, myslíte si, že bych za 14 dní mohla letět za manželem, když bude všechno ok? Doktor mi řekl, že si o tom promluvíme, až po krvi, tak nevím...

roby
13. říj 2009

Lucie, uvidíš, co ti po krvi řekne doktor, ono to pak bude určitě jistější, až bude vědět, co a jak s mimískama. To je dobře, že se cítíš fajn.

Suzi, tak je to vyřešené, jen to čekání ☹ Ale je dobře, že sis tam zavolala, aspoň ti řekli, že na test je opravdu ještě brzo. Vypadá to slibně, tak vydrž a bojuj 🙂

l.u.c.i.e
13. říj 2009

Suzi, tak vidíš, máš to potvrzené i od doktorů, že testovat tak brzo nemá smysl... Vím, že je těžké být v klidu, ale zkus se zabavit něčím hezkým... Doufám,že to nedostaneš a krev budeš mít pozitivní... Moooc ti držím palečky.

suzanna
13. říj 2009

Ja jsem koukala i na fertilityfriend na grafy po IVF a nekomu se test ukaze uz 12 dni po ET a nekomu az 17 den tak uvidime .Dobre znameni je,ze ms jeste nedorazila a ani se na ni necitim.Spis se citim,ze mam energii na rozdavani 😀

suzanna
13. říj 2009

luci ja myslim,ze kdyz budes mit dvojcatka,ze te tim letadlem asi nepusti....no musis pockat no,musis prece jen pocitat,ze kazde umele tehu je tak trochu rizikove.

l.u.c.i.e
13. říj 2009

No, tak to je dobrá zpráva, že ms necítíš a energii využij na něco pěkného... Neboj, všechno dobře dopadne. 😉

suzanna
13. říj 2009

jasne jdu upect nejaky kolac 🙂