Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

roby
13. říj 2009

Holky, já jdu dělat langoše 🙂

l.u.c.i.e
13. říj 2009

No a já vařit špagety 🙂 Tak zatím pápá 😉

misanda
autor
13. říj 2009

jé holky, vy se máte a já měla takový blafy k obědu...až jsem si musela dát dva chlebíčky radši 😀

dada074
13. říj 2009

Suzi : to jsou ale dobré zprávy,vždyť jsi psala,že ms už jsi dostat měla ne?Jestli si to dobře pamatuji.

Roby : díky moc,neboj já to nevzdám!!!!

Luci : také si myslím,že když to dobře dopadne tak ti to letadlo vymluví.

suzanna
13. říj 2009

dada mas pravdu jeste jsem se schvalne koukala zpet do diskuse kdy ze jsem to vlastne psala a bylo to 6.10. a to fakt byli jasne ms priznaky 🙂 a ted nic ani prsa neboli citim se uplne fit 🙂 a kdyz to nevyjde rikam si ,ze pujdu dal tak jaku TY 😉

suzanna
14. říj 2009

Ahojky,
tak dnes jsme netestovala ,mam posledni test a ten si udelam v patek pokud ms nedorazi.Tak pak podam zpravy 😉 to cekani je desny ☹

wrtulka
14. říj 2009

Ahojky Suzi 😉

suzanna
14. říj 2009

ahojky wrtulko 🙂

l.u.c.i.e
14. říj 2009

Ahojky holky, jak se máte? Dneska je tu nějak mrtvo. 😔

wrtulka
14. říj 2009

Já se mám jako mrtvola..
jsem úplně ko..
po včerejšku..
přesčasy v práci, pak nákup, návštěva u tchýně.. a když jsem uhnaná přiletěla domů tak jsem zjistila že manža se dal do čištění komínu a celou halu a kuchyň pokrývá vrstva sazí.. takže do 8 mi jsme měli co dělat 😖 😖

wrtulka
14. říj 2009

v sobotu si jednu do Brna pro léky, injekce a od neděle za týden začínám brát Proveru takže vlastně IVF..

suzanna
14. říj 2009

wrtulko tak hodne stestiiiiiiiiiiiiiiiii 😵

wrtulka
14. říj 2009

Suzi doufám že tentokrát bude.. nebo jinak věřím! Věř a víra tvá tě uzdraví že jo 😉 😵 😵

suzanna
14. říj 2009

No to jsem si kolikrat rikala taky a bojovala do posledniho,ale po vsech tech zklamani uz nevim,ale co zbyva jineho nez doufat a verit! 😉

mirabela
14. říj 2009

Ahoj holky.

Wrtulko, držím pěsti, aby to tentokrát vyšlo.

Suzi, neříkala jsem to, že MS nedorazí? 😀 Mám radost, že je stále v nedohlednu. Tak hlavně ať je to tak i nadále a v pátek najdeš //.

Já jsem dnes byla na kontrole u mého gyndr a dostala jsem na 3 měsíce HA na endošku. Pak zkusíme pro jistotu trošku přirozeného snaženíčka a v květnu mě čeká 1.IVF. Holky, hrozně se těším. Hned mám zase naději, že se to pohne dál 😉 Jinak už jsem nastoupila po neschopence do práce, tak už na koníka nemůžu tak často, ale odpoledne nebo večer aspoň nakouknu, jak se máte. Teď Vás půjdu dočíst komplet za 3 dny.

misanda
autor
14. říj 2009

ahoj holky, dneska jsem byla celý den na školení..jdu vás počíst...jo a hádejte co? zítra jdu k muuudřřřřeee!!!! 😵

misanda
autor
14. říj 2009

takže...Wrtul, tobě hlavně gratuluju a posílám sílu a odvahu...já jí mám zatim dost...pak kdyžtak pošleš ty mě 😀

mirabela : no, hlavně se přírodně nesnažtě až moc dlouho, aby se ti ta endoška zase víc nerozjela...víš jak to myslím...pak bys s tím mohla mít zase problém.

holky, dneska jsem si zase nakoupila, ale už musim přestat utrácet, když tady je hrozná zima a mě chyběly kalhoty a druhý botky na zimu - bez podpatku 🙂 takže jsem vlastně MUSELA...

jako taky u vás sněží???

suzanna
15. říj 2009

Ahoj holky,
Tak hlasim,ze se ms porad nekde toula.Testovat budu zitra.
misanda to je spravny,ze sis nakoupila 😉
mirabela no myslim,ze na tom testu spis najdu prd a jestli ms pres vikend nedorazi tak musim v pondeli do centra.

larri
15. říj 2009

suzo,to je dobre,ze MS nikde.Ja ji mela po ET skoro mesic vkuse. 😀 😀

Ted uz ale vim,ze bych testovala jednou a radci si zasla na krev.Moje pozitivni testy mne akorat znervoznili,krev je jistejsi.

l.u.c.i.e
15. říj 2009

Ahoj Suzi, to je skvělá zpráva, že ms ještě nedorazila. Moc ti přeju, abys zítra na testu našla //. Budu na tebe moc myslet... Jak se cítíš?
Já jdu nakupovat dneska... Musím si koupit zimní boty... Mám jen na podpadku. Chci se ještě podívat po zimní bundě, tak snad mi něco padne do oka. Ale jak se znám, tak domů určitě přinesu něco jiného. 🙂

abig
15. říj 2009

Dobré ráno ...
Suz: tak to je skvělé, že ms ještě nedorazila, neznáme nic, že nemáš žádné příznaky, zítra se těším na vaše //

Misanda a Lucie .. jé já bych šla taky nakupovat ... jaksi taksi penízky mi došly 🙂 , tak až příští měsíc.

suzanna
15. říj 2009

Holky diky.Ja si tak jista nejsem jen by me to mohlo prekvapit.
luci prave,ze necitim absolutne vubec nic.No uvidime objednala jsem si ten nejcitlivejsi test co vubec je a jestli ani ten nic neukaze,tak je to jasny.

l.u.c.i.e
15. říj 2009

Suz, tak uvidíš zítra, držím pěstě, aby tam ale byly...
Tak já jdu utrácet prašulky... 🙂 Papa

suzanna
15. říj 2009

diky luci 😵

misanda
autor
15. říj 2009

suz, budu na tebe zítra moooooc myslet a hned napiš!!!! až je tam najdeš 😀 ale že MS nedorazila je dobrý znamení, ne???

já jdu za chvíli k mudře, tak jsem zvědavá co mi řekne..jestli už rozjedeme ten dlouhý protokol, nebo jak to teda vlastně bude...zeptám se jí i na tu nemocenskou a tak... 🙂

suzanna
15. říj 2009

misanda tak drzim moc palecky,aby jste uz mohli zacit 😉
Ze ms zatim nedorazila je dobry znameni,ale desim se co z toho nakonec vyleze.

wrtulka
15. říj 2009

Ahojky Suzi vyleze z toho to že tam budou//! 😉
Ještě bych místo testíku zkusila tu krev...

suzanna
15. říj 2009

wrtul ,ale ja bych na tu krev musela do centra 160 km a to je prave blby manza si zase namuze vzit volno,ale stejne kdyz ms neprijde do pondelka tak tam musime jet stejne.Je to pech!

larri
15. říj 2009

Suzi,vy nemate nekde pobliz odbery krve? To ti teda nezavidim,ale aspon az tam pojedes v pondeli,tak bude hcg dost vysoke. 😉

Muzu se zeptat,kde zijete?

abig
15. říj 2009

Suz: Souhláším s Larri, nemusíš jít na kliniku, stačí jakákoli laboratoř a požádat o hcg, do hodiny víš výsledek, u nás to výjde cca na 200Kč, tak snad v Holand to nebude moc draho ....

MIsanda: Tak ať di držím pěsti, ať už se do toho vrhnete ..... (jinak mám dotázek, jak dlouho jsi byl doma na neschopence po laparu ? měla jsi po tom nějaké problémy ?)

Holky, vy mě lákate na utrácení ... ach jo .... zrovna mi přišel balík za tisíc a to v tom mám jenom hračky pro neteřinku k narozeninám ... a stejně mi to mé nakupovací chutě neuchlácholilo.