• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
Ahoj holky, Peci, mám véééélkooou radoooost, tak zítra na tebe budu zase myslet, ať ti tam mimíska pěkně šoupnou a krásně se zavrtá. Miši, to mě moc mrzí, že musíš čekat, tak budeš bojovat zase s náma, to zvládnem, uvidíš. Budu teď mít dvě dvanáctky za sebou, tak se sem asi nedostanu. Myslím na vás a Kůń s vámi :slight_smile: papa
24. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci ja mam za sebou tri injekce dneska už me trosku bolí stehno mam píchat do svalu tak zejtra to prdnu asi do pravýho ja jedu na utz v patek tak uvidim jak folíci rostou pak bych mela jít jeste asi v pondělí to bude 9 den cyklu a pak mi reknou kdy mam prijít na opu bud v uterý nebo ve stredu jeste nevim hlavne ze se uzh neco deje ted se bojim pátku :wink: :frowning2:
25. únor 2010 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne ranko,
peci tak at se mimisek krasne uhnizduje :slight_smile:
Ja koukala na hokej a des bes :frowning2:
25. únor 2010 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné dobré ranko,

Peci velká gratulace a držím na dnešek palečky ať se mimískovi i tobě daří.

Broučku velká gratulace k potvrzenému těhu!!!

Suzíku také jsem kvuli nim vstávala a teď si říkám,že jsem se na to měla vyprdnout,byla to hrůza.
25. únor 2010 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dada no a jak dopadla vcerejsi genetika?Co vam tam rekli??
25. únor 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holky
eviku zase vaříš? :grinning:
peci tak uz ho tam máš vid :wink:
25. únor 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bré ránko,

peci, držím držím :slight_smile:

holky, já to včera pořádně dostala a je mi teda zle jak psovi :frowning2: lítaj ze mě obrovský kusance :confounded:
25. únor 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso asi se potrebujes poradne pročistit snad to bude ok
miso prosimte chci se te zeptat od pondelí picham injekce a zatim bricho vůbec necitim jako ze by se neco delo je to normalni
25. únor 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cibi, já ho taky necítila a Suz myslím při druhém IVF (tom úspěšném :slight_smile: ) taky ne :wink: takže se neboj :slight_smile:
25. únor 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso díky rikam si ze traba muze být jeste i brzo snad to bude oki
25. únor 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cibi a ty pícháš teprve čtvrtý den, ne?
25. únor 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo dnes budu píchat po čtvrty docela me bolí stehno mam to pichat do svalu ale vy jste to vsichni pichali do bricha vid
25. únor 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
pícham fostimon
25. únor 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
cibi teprve ctvrty den nic neucitis a nemusis ani citit nic vubec a folici rostou nemej strach :wink:
25. únor 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
misi no ono po te stimulaci muze byt ms silnejsi ,je to taky normalni...lepsi je,ze to z tebe jde, nez aby se to tam vevnitr nekde usadilo :slight_smile:
25. únor 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
suzana - díky ja jen ze tu holky psaly jak mají bolavý pricha a nafouklý jak rostou ty folíci no budu muset vydržet zítra do toho utz pak snad budu trosku klidnejsí
25. únor 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cibi, čtvrtej den je fakt ještě brzo, mě začalo pobolívat břucho snad až od osmýho dne stimulky a taky to žádná sláva nebyla a folíci byly :slight_smile:
25. únor 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
suz, jj, určo...akorát mi štve, že musim mít tu vložku a to je fakt sado... :unamused:
25. únor 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty woe nesel mi chvili konik :unamused:
misi chapu,my zeny to nemame jednoduche.
pajka Tobe drzim palecky na UTZ na srdicko,ale ja vim,ze tam bude na tebe krasne blikat :slight_smile:
25. únor 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :grinning: mě teda taky nešlo připojit se na koňa sakja :frowning2:

Peci tak na dnešek tfuj tfuj tfuj,za chvíli už budeš těhula :slight_smile:

Pajko tobě taky tfuj tfuj tfuj na dnešní UTZ ať srdíčko/a krásně bliká/jí

Všechny ostatní kočky zdravím při dnešním slunečném dni :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
eviku slunecnem dni?Ja muzu napsat leda tak destivem :unamused:
25. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda me taky nesel kun ajinak u nás krásne svítí sluníčko to je parada jak ten sníh leze dolu uz aby tu bylo jaro :wink:
25. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suzi tak to víš jsi pár kilometrů dál,ale tady je vážně nádherně a sluníčkově,prostě jaro ve vzduchu,ale ještě to mohlo vydržet,ať na těch horách máme nějaký sníh :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
eviku neboj na horach sníh bude :wink:
25. únor 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cibi já se nebojím,jen mám strach :grinning: :grinning: a i kdyby,tak se nějak zabavíme,hlavně,že člověk vypadne z baráku a pročistí si hlavinku :wink: ...zítra jdeš na kontrolní UTZ,jak rostou viď?Ted už to frčí jako po másle,za chvíli máš OPU a Etík a pupíčkování na dosah :grinning: :grinning: Já taky jedu zítra,tak jsem zvědavá,co pan doktor vymyslí!!!!!
25. únor 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženušky :slight_smile:
Mooooc,strasne mooooc myslim na Pajku,at je vsechno v poradku a muze ji spadnout balvan ze srdce!!!!A taky na Pecicku,at si to hezky uzije a prcek,at se poradne zavrta!!!

Jinak n ahokej jsem koukala n aposledni tretinu,normalne,to by clovek brecel,ja jsem taaak zklamana,tak jsem se na hokej tesila a oni to takhle potento...Ale hlavni je,ze mame Sáblíčka,to jsem měla slzičky,to je borka nad borky :grinning:

Cibi neboj,zitra foliky budou a ty posvistis cobydup na OPU :slight_smile:

Misicko,tak to te lituju,je to hnus normalne,kdyz to z cloveka jde,ted to musi byt aasi tuplem hnus,drz se!!! :slight_smile:

Zdravim Dadu,Suzie,Evika a ostatni prozatim nezucastnene :slight_smile:

Holky ja dneska poradne nemohla spat,bolelo me ceou noc bricho jako na mrchu,bylo to neprijemny,dycky me to vzbudilo a pak jsem to zaspala,muze me ted to bricho tak bolet jeste,jesli se mi tam treba neco zvetsuje??Ted to boli taky ale min,taky nevim,jesli to nemuze byt z toho prechodu z Agolutinu na Utrous...Pajdon,ze si zas stezuju :frowning2:
25. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuli to se ti zvetsuje deloha ja to mela ze zacatku taky to ted budes obcas mit pocity jako na MS neboj je to jen dobre znameni :slight_smile:
25. únor 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
eviku tak ti budu držet palečky at ti řekne jen dobrá zpravičky jo a eviku kdy si myslís ze bych mohla jít na opu podle protokolu bych mela jít v pondělí znovu na kontrolní utz to bude 9 den tak asi ve středu nebo čtvrtek vid
25. únor 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evi, tady ten sníh na horách začíná být lehce mokrej, takže hejbněte zadkem :grinning:

jinak je tu mlha, ale hroznááááááááá, ani na druhou halu z okna nevidim :grinning:

Tuli, si tam Tulánčata jenom budujou pořádnej bejvák, no...dělaj přístavbu, tak se nediv :grinning:
Tuli taky jsem vstávala na hokej a radši bych si nafackovala,že jsem nechrápala....takovej hnus...ty se zase předvedli hošánci....tak jsem ještě skoukla Slováky a to bylo něco jinýho,mělo to grády a švih a hlavně postoupili :sweat_smile:
To bolení nic nebude,prostě se ta děložka připravuje až poroste a poroste...neplaš se zbytečně :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek