• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
Misicko mys,poslu ti ešus a bez si pridat,jo???? :slight_smile: ja bych si moc dala oboji :slight_smile:
A bez do perdelky,pristi rok uz tuplem lyzovat nebudes!!!!!!!!!!!!To ti slibuju zase ja! :slight_smile: a pozitivni energie budes mit kupy tady od nas vsech!!!!! :slight_smile:
25. únor 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten méda pu je fak nádhernej kouzelnej ja cí takýýýýý
25. únor 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tulanek pra pravdu priští rok zadna lyzovačka nebude mozna tak potáhnes sánky s mimiskem :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, příští rok jsem myslela pouze příští sezonu a ta bude ještě letos...doufám :grinning:

tuli, já věřim, že bys neešusovala....zas tak dobrý to nebylo :grinning:
25. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nooo nevim nevim Misi :grinning: :grinning:
25. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
misanda mi dela chute! :grinning: palacinky s tvarohem mnaaammmm
tuli ty budes kupovat veci az v sestem mesici?To te pak bude stat najednou moooc penizek...ja kupuji postupne ,verim,ze nic nezakriknu :slight_smile: a hlavne hledam slevy na internetu,to se vyplati.
Co peci jestli pak uz je doma a pajka zpet z UTZ.
25. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.tuli já už taky sem tam něco koupím ale hlavně toho mám doma plnej pytel už asi tři roky.tuli nevíš jak je to teď konec měsíce s lístkem na peníze?kdo mi ho napíše?když do caru jedeme až ve středu?
25. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kde všici jste?
25. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ten konik dneska teda blbne :unamused:
25. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kůň blbne jak prase :grinning:
25. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste jsem nevidela kone blbnout jako prase :grinning:
25. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem ted dorazila domu, mimouska už mám u sebe :slight_smile: měli jsme teda 2ivf a ISCS, embryjko mělo dneska mít 4 bunky a mělo 6, tak říkal doktor, že je to prvotřídní kvalita,tak jsem byla moc ráda, tak ted aby byl u maminky spokojený :slight_smile: jinak vám všem moc děkuji za podporu :slight_smile:
Tak kde jsou ty co na ne tak cekame ??Pajka?Peci?
Suzie,me taky dela chute :grinning:
Myslela jsem to obrazne,no ja nevim,kdy tak nejak zacit,mozna kdyz bude v poradku ten prvni ultrazvuk,tak bych nejakou kravinku koupila,coz? :slight_smile: A verim,ze jak za sebou budu mit prvni tri mesice,budu se uz jen tezko drzet a sem tam asi opravdu neco koupim :slight_smile: ty uz nemas Suzie urcite co zakriknout,jste v poradku,nejhorsi tri mesice za sebou a tesit se a tesit se :slight_smile: Ratat,ja ubec nevim,jak to tam je,ja mam neschopenku,od sveho gyn.,vis....Asi bych tam zkusila zavolat...

Ten konik ma dneska fakt spatnej den :confounded: uz jsem hrozne zvedava na holky....
aaa tady...moooc velika gratulece a hlad brisko at se tam pekne zavrta ..je to moooc pekne embryjko :dizzy_face:
25. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuli to mas pravdu tri mesice za mnou,ale nikdy prece jennevis tady na koniku co ja uz vse cetla co se stalo..no radeji necist,ted teda chodim cist jen sem :slight_smile:
25. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeeeeeeeeeeeeeeee,tak to moc gratuluju,to vypada na krasny zacatek neceho noveho coz Peci? :slight_smile: tak jeste Pajka a bude zase klidek :slight_smile:
25. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vim no,nikdy neni nic jisteho,ale musime se drzet hesla-MYSLET POZITIVNE,alespon ve vetsine casu :slight_smile: ja nikam cist nechodim radsi,pac by me jinak preskocilo :angry: :grinning:
25. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
suzzi, tuli děkuji moc, cítím se štastná, manžel bykl se mnou na sále, tak mu to doktor všechno vysvětlil a ukázal na monitoru, bylo to super, takže jsme viděli i embryjko,než ho dal dovnitř :slight_smile:
25. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee :slight_smile:
25. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ted ho musite hezky hyckat oba :dizzy_face: hlavne zadne teple koupele rikaji a setri se teda ne nejak prehnane,ale nic tezkeho netahat vsak vis :wink:
25. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
suzzi dneska jsem to probírala s doktorem a schválil mi tu práci, tak jak říkaš, nic těžkého netahat a nepřepínat se
tuli-u vas to tak není?
25. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčatá. CHcem sa Vás opýtať, že cca mesiac užívam indonal, čo si myslíte, mám s tým prestať, keď si budem pichať injekcie? A ešte jednu vec. Ako užívali vaši muži profertil? lebo v letáku je písané že 2 tbl. ráno pred jedlom naraz a na krabičke, že 2 tbl. denne kedykolvek. Tak teraz vyber si...:(
25. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peci, super :slight_smile: hlavně ať se mimískovi daří a hezky se zavrtává.

já už se těšim, až tim zase budu procházet :slight_smile:
25. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
misanda:aký je tvoj názor, otehotnenie pri IVF mám vačšiu pravdepodobnosť?
25. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tuli tak to jim zavolám.a ty bolesti co máš jsou normální prej je to jak se zvětšuje deloha.takže mi nebudeme mít slona ale dinosaura dneska jsem v noci málem chcípla bolesti tak nevím co tam buduje za hnízdo?
25. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci takze vam nakonec delali ICSI?
25. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tuzim : s lékama neporadim...a větší šance na otěhu je, ale příroda si to nakonec stejně zařídí po svým... :sweat_smile: :pensive:
25. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ICSI je nejlepší :slight_smile:
25. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
misanda: hmm, to máš veru pravdu.
25. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek