Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

cibka
28. únor 2010

dobré nedelní ranko holky 🙂
jakpak se máte takhle při nedeli, konečne nam leze ten sníh ´dolu hurá

pecicka
28. únor 2010

ahoj holky, zdravím všechny a přeji vám krásnou neděli 🙂 tady u nás v Olmiku je nádherně,svítí sluníčko, je to uplně o něčem jiném 🙂
cibi, tak jak pokračuješ? 🙂

pecicka
28. únor 2010

Eviku, ty odpočívej ba čerpej nsílu na dalšího bobíška 🙂

pecicka
28. únor 2010

tady je dneska mrtvo, ntak já se budu těšit na zítra 🙂 užívejte hezkou neděli a já jdu odpočívat 🙂

tulanek
28. únor 2010

Dobre ranko holky 🙂
I ja hlasim nadherny pocasi,by clovek radosti brecel 😀

tulanek
28. únor 2010

A jak se mate holky,co??Cibi,japak je ti??A Peci,co ty,hladis pupika? 🙂 kdy si mas vlastne delat test? 🙂

cibka
28. únor 2010

ahojky u nas zataženo ☹ jinak jsem zatim ok dneska me bricho ani nebolelo a meli ste pravdu injekce do bricha ja uplna brnkačka tak jestě v po a ut budu pichat v uterý mam kontrolní utz tak snad bude vsechno v pohode a ve čtvrtek by mela být opu tak uvidíme
jo peci jak je a kdy budes testovat
tulanku a co ty jak se vede

salopa
28. únor 2010

Ahoj holky, přeju hezký víkend všem, koukám,že odpočíváte:o)

ratatooy
28. únor 2010

Ahoj holky tak jaký byl víkend?asi ještě vegetite co!mi taky manza tu chrni a to spal i hodku před obědem a mě se taak chce a nemůžu usnout.

frflenka
28. únor 2010

Ahoj holky.Muzu se zeptat,kolik ma byt sliznice,aby se povedlo oplodnení?
Moc dekuju...

ratatooy
28. únor 2010

Ahoj frflenka minimálně 7mm ale nejlepší je asi tak kolem 10mm já třeba mívám 12

salopa
28. únor 2010

ratatoy:to je nejhorší, když člověk chce a nemůže zatuhnout:o)
frflenka: to ti řeknou určitě doktoři 😉

ratatooy
28. únor 2010

Frflenka ale samozřejmě zdaleka nezáleží jen na sliznici aby se to povedlo.to je to nejmenší.

ratatooy
28. únor 2010

Salop to mi ani nepovidej celej den zivu chodím úplně mimo bez sebe a lehnu a nic.

salopa
28. únor 2010

ratatooy: On člověk jak je doma, tak je víc utahanej, jak kdyby tahal kameny z lomu:o))

cibka
28. únor 2010

aho holky ja jsem taky spinkala ale mam narok jdu totiž na noční

salopa
28. únor 2010

cibka: ti teda nezávidím...bych padla asi a kor dneska..je mi nějak divně 😒

cibka
28. únor 2010

salop jak to jak divne no ja ted budu mít noční 14 dní ☹

tulanek
28. únor 2010

Ahoj holky 🙂
Jo jo,to je pech,kdyz to clovek nejvic potrebuje,tak to nejde a kdyz to potrebuje nejmin,je tuhej raz dva 😀
A co perdelka Ratat??

tulanek
28. únor 2010

Fuj Cibi,tak to klobouk dolu,to musi byt hnus ☹

cibka
28. únor 2010

ahoj tulanku to mas pravdu když si musim jít lehnout tak nemuzu spat a když muzu treba čučet na telku tak jsme mrtvá v 8 😀

cibka
28. únor 2010

no budu to muset nějak zvládnout celkem to utíká nejhorší je dycky ta první
jsem zvedava jak dopadnu v uterý na utz

salopa
28. únor 2010

cibka: nějak mě tlačí břicho, všechno mi smrdí, je mi divně, jsem unavená 😒 14 dní noční..bych chíípla ..chuděrko 😕
ahojky tuli

cibka
28. únor 2010

salop tak snad ti bude zítra líp az se pres noc vyspíš

kaficko
28. únor 2010

Ahoj holky,mohly byste mi prosim poradit?Jak dlouho se drzi pregnyl 10000j v tele. Muzu brat pozitivni test 13dni od injekce vazne nebo je to jen pozustatek pregnylu? Omlouvam se,ze vas rusim a budu rada za odpovedi.

cibka
28. únor 2010

kaficko tak to nevim vydrz holky ti určo poradí 😉

kaficko
28. únor 2010

Dekuji,ja jsem si rikala,ze by to nekdo z vas mohl vedet. Jsem nervozni a nevim,jestli muzu brat vysledek vazne🙂.

tulanek
28. únor 2010

Chuderko,tak hodne sily,do tech nocnich!!Neboj utz byl naposledy hezkej,ted bude jeste hezci,uvidis!!! 🙂 Salop ja nevedet,co te ceka,tak si myslim,ze jsi tehotna 🙂 Kaficko,promin,ale nevim presne,holky uz to tady nekde psaly,ale fakt ted ubec nevim ☹

soldi
28. únor 2010

kaficko, urob aj zajtra a ak bude slabsia, je to pregnyl a ak silnejsia si tehu 😵

salopa
28. únor 2010

cibka: uvidíme, snad jo. Už je mi tak divně čtvrtej den 😒
kaficko: pregnyl se drží v tělě 10 dní, ale nevím jestli ten 10000j. Myslím,že je to ten 5ti tisícovej. Ale myslím,že to už by snad nemusel bejt pregnyl.