Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pajka00
2. bře 2010

Příští týden má být ještě -opět-kosa.....hnus. Ale už se hrozně těším, až bude hezky...jen svetřík-jak píše míša..super.
Jéžiš mě je zas blbě....když se nenajím je mi zle, když se najím je mi zle....toto mě fááákt nebaví...

suzanna
2. bře 2010

pajka ja teda zarliva sem a vcera jsem byla uplne nepricetna...slo mi proste o ten princip,ze kdyz mi jezdili do centra 100km tak manzovi nakazovala at si tam jezdim sama,ze toho maji v praci moc a sama se ted nemuze nekam dovezt?Je to pi.... a meli jste videt manzu jak se me bal 😀 😀 😀 az jsme si rikal jestli jsem to neprehnala.
Ja to mela taky tak po jidle mi bylo blbe,ale nebojte holky pak to prejde a budete se citit skvele. 😵

pajka00
2. bře 2010

No, já jsem vzala hrnek-který ona od něho dostala kdysi-a vší šilou jsem s ním šlahla na dlažbu-on vůbec nevěděl co se stalo....a pak jsem tak v klidu měla desetiminutový monolog, on na mě hleděl, vůbec nechápal, pak jsem odešla-dceři naproti na trénink a po návratu už mu bylo všechno jasné a nevěděl jak by a co by.....Bohužel jsem tím hrnkem uštípla kousíček dlažby na zemi-takže jsem mu řekla,že za to může taky ona 😀 No slízl si to pořádně...ani za to chudák moc nemohl, ale ať je mu jasné, jaký mám na to názor...no ne??🙂)
No už aby o bylo, protože mě to fákt neba.Dr.mi napsala čípky-tak si je musím dnes vyzvednout v lékárně a uvidíme, jestli to zabere.

pajka00
2. bře 2010

Obráceně..ten hrnek dostal on od ní🙂)

misanda
autor
2. bře 2010

suz, tak já to nenabrala hormonama, ale válením na gauči za ten týden po ET 😀 takže to půjde dolů a druhej pokus nemám šanci nabrat, pač budu chodit do prááááceeeee 😀

a ty skřípej...čim víc budeš skřípat, tim líp, pač budeš furt víc a víc těhotná a pak budeš mít štěstí v náručí 😉

suzanna
2. bře 2010

pajka tak ty jsi taky divoch 😀 ja jsem si vcera odstehovala periny nahoru tak mu to bylo jasny,ze je zle pac tohle jsem jeste nikdy neudelala...pak za mnou prisel a ja mu rekla at na me laskave nesaha a jestli tam s ni pojede tak neco uvidi 😀 byl z toho celej zkrousenej..
misa me hlavne skripe v zadech je to des jak stary babce 😅
Ale vcera u me byla sousedka a prinesla mi darecek nadherny dupacky tak me to tak potesilo.

suzanna
2. bře 2010

pajka ja ty cipky mela pri tretim tehu ale nejak mi nepomahali...ale nezvracis ne?

pajka00
2. bře 2010

Jo, to já jsem energická, jak něco tak už to lítá🙂A hlavně-on na mě pozná, když se něco děje, protože já to v sobě neumím dusit-i když chci...aspoń nohou podupávám nebo něco....a vždycky a jéje...tak co se děje? A když řeknu-niic...tak je mu jasné,že jo🙂 Ono je dobrý občas něco takového udělat a provětrat to doma, protože mít doma uťáplou puťku nechce podle mého žádný chlap🙂
To je hezké od sousedky, že ti něco přinesla...My bydlíme na novém-všichni se tam postupně různě stěhují,takže si max.řeknem dobrý den...a neznáme se....ale na druhou stranu mi to nevadí, kamarádů mám hafol,takže nějaké moc dobré sousedské vztahy taky nemusím. Samozřejmě se budu snažit vycházet se všema dobře-protože bydli vedle někoho s kým jsi na kordy,že?

pajka00
2. bře 2010

no zvracela jsem jenom jednou....ale jinak je mi celý den zle..když si představím jídlo-tak je mi špatně,ale když nejím,tak taky,když se najím....prostě pořád.....chvilku míň,chvilku víc.....Už nevím co na to.....ráno než vstanu si dám pár piškotů (ty nemám ráda), cucám led, nepiju nic horkého, kafe jsem vynechala-nemůžu ho teď ani cítit....prostě na prd...Když jsem byla těhu s druhým,tak jsem jen ráno zvracela....ale to mi pomohl ten čípek...a teď celý den jedu na lodi.

suzanna
2. bře 2010

ja se kamaradim taky jen s ni bydlime tu sice dva roky,ale manza na to neni,ten rika lepsi je si rict jen dobry den pak kdyz si sousedy poustis moc k telu neni to dobry...ale nejdriv prisla jen na kafe a nevedela jesli tam mam dve nebo jedno tak pak prisla zpatky s darkem 😅
putka to ja teda vubec nejsem muj manza rika,ze to ma se mnou tezke 😀

tulanek
2. bře 2010

No teda holky,vy se nezdate 😀 ne,ale naprosto s vama souhlasim,jak jde o zensky,neznam bratra 😎 😀 ze zacatku jsem byla zarlivka,ale ted se drzim,ale jak bych dostala takovej podnet jako vy,nooo to by bylo toco 😵 ja jsem ted hrozne takovej nervak spis,jesli je to tema hormonama,ale hned jsem jak na jehlach a rozcilena 😅

suzanna
2. bře 2010

tuli to ja byla vcera taky ,asi je to tema hormonama ,manza rikal vcera klid klid vzdyt ti boucha srdce jako zvon 😅

tulanek
2. bře 2010

No presne a to si neumim predstavit,ze bych opravdu mela takovej duvod,bych fakt asi zabijela 😀 😀 no me ted staci fakt trochu,ale Tulanek se tomu smeje,pac vi,ze takova normalne nejsem,no to me vytoci bud jeste vic nebo se zacnu smat taky,ze jsem uplny pako 😀

pajka00
2. bře 2010

Jasně....pořádek musí být a chlap musí vědět, odkud-pokud. A můj mě už zná a ví, že jsem výbušná...On asi taky, ale vedle mě se trošku zklidnil.

suzanna
2. bře 2010

Myho manzu varoval pred svatbou muj tatinek ,ze to se mnou neni lehke,takze to mu vzdycky pripomenu 😀

tulanek
2. bře 2010

chce to pevnou ruku na ne 🙂

pajka00
2. bře 2010

Jasně!Metoda cukru a biče 😀

tulanek
2. bře 2010

I kdyz opravdu,nemuzu na toho svyho Tulana rict jediny spatny slovo,obcas me rozhodi to jo,ale nic hroznyho...Je to proste drahous,stara se o me,jak maminka,je uzasnej.... 🙂 🙂

suzanna
2. bře 2010

Holky minulou KO jsme s manzou zjistili ,ze mame stenou krevni skupinu A+ nevadi to jako tomu miminu nejak?Mozna je to prdla otazka,ale zkousela jsem neco o tom najit na netu,ale nasla jsem jen ,ze vadi kdyz je faktor plus a minus ...

pajka00
2. bře 2010

Suzy tak to buď ráda.....stejné krevní skupiny fakt nevadí🙂 To já mám právě ten případ, že mám 0- a mláček A+...Můj bývalý měl 0+..a děti naše mají po něm 0+-což je blbý, protože vlastně já vytvářím protilátky v těle proti tomu mimču...takže mi musí častěj brát krev na protilátky. A po každém porodu jsem dostala injekci, aby to další těhotenství proběhlo v pořádku. Tak doufám, že i toto bude OK.

cutce
2. bře 2010

ahojky holky muzu se pridat. Mi jdeme prez IVF v cervnu 😢

misanda
autor
2. bře 2010

cutce : hurááááááááááááááááá 😀 přidej, mišanda bude moooooc a tuuuuze ráda!!! 🙂

cutce
2. bře 2010

kdo je misanda?

cutce
2. bře 2010

promin, jsem si nejak nevsimla 😅

cutce
2. bře 2010

holky uz jste nektera byla na IVF nebo jen cekate?

misanda
autor
2. bře 2010

cutce, já čekám...už jsem byla..holky těhotní...taky už byly 🙂

misanda
autor
2. bře 2010

jinak my na to jdeme taky začátek června 😉

suzanna
2. bře 2010

pajka to jsem rada,ze to nejak neva docela me to trapilo a nechtela jsem se ptat...ale tak oni si to snad doktori dokazi ohlidat a kdyz uz mas dve zdrave deti tak ted to take bude v pohode.Takze nase mimi ma ted krevni skupinu A+ 🙂
V nedeli tady bezel krasny porad o oplozeni.Vsechno bylo nafilmovany vnitrni kamerou v tele matky fakt parada.Akorat jsem si rikala,ze bych to asi sama nechtela,aby mi zavadeli nejakou kamerku...
Rikali tam,ze kdyz po umelem oplozeni jsou vlozeny dve embrya a jedno odumre ,ze si to pry rozhodne deloha a nam v centru rikali,ze slo o spatne deleni...

cutce
2. bře 2010

misanda: a ono se to napoprve nepovedlo?

misanda
autor
2. bře 2010

cutce : nepovedlo, mno ☹ ☹ ty jdeš na první???