Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pecicka
4. bře 2010

paji-jak je, už líp? 🙂

suzanna
4. bře 2010

ahoj peci a jak se ciitis ty?

pecicka
4. bře 2010

holky, kdy jste si po ET zkoušli dělat testík?

vysocanka
4. bře 2010

Peci ahojky, uz mas cukání? 😉

pecicka
4. bře 2010

ahoj suzzi- no celkem dobře až na to nafoukle břicho a občas stavy jako před mrchou, zrovna ráno mi to tak přišlo, taková mírná bolest a pocit, že to dostanu, tak mám trošku strach 😒

pecicka
4. bře 2010

ahoj vysočanko, na jedné straně ano na druhé straně se bojím. Dnaska je to týden, co jsem byla na ET

vysocanka
4. bře 2010

teoreticky by se ti tam neco mohlo ukazat ale nepamatuji si jak dlouho jsi mela kultivaci, ja mela pet dni. ale asi bych to jeste nechala par dni.

pajka00
4. bře 2010

Je mi pořád blbě peci....sice ty čípky,co mi dala doktorka zabraly-vždycky než ráno vstanu si jeden dám,takže dopoledne se dá vydržet, ale po obědě se mi udělá špatně...a tak je mi střídavě oblačno až do večera...takže nic moc....
Tady ty příznaky jsem měla taky..břicho nafouklé z hormonů, pobolívalo mě chvílema na mrchu....takže toho se neboj, může to být příznak i toho, že se přichytává🙂
Test jsem si dělala přesně desátý den od ET včetně dne,kdy mi to dělali🙂takže...vydrž ještě chviličku.

pecicka
4. bře 2010

to jsem holky potřebovala slyšet, takže počkám na příští týden 🙂 a budu věřit, že na mě vykouknou //
vysočanko mě dělali minulý týden v úterý odběr a ve čtvrtek už šlo embryjko ke mě

pecicka
4. bře 2010

mě to přišlo brzy, ale doktor říkal, že pokud jich není víc, prodloužená kultivace nemá cenu, tak nevím, věřím mu, že dělá jen to nejlepší

vysocanka
4. bře 2010

Peci tak to vydrz.. ja měla peti denni! A i tak jsem se moc bála.
😎

pecicka
4. bře 2010

vydržím 😉

pecicka
4. bře 2010

suzzi a už víš, co to bude?

suzanna
4. bře 2010

peci neboj ja jsme uz tady psala ja mela uplne krece sli jsme zrovna z kina a ja nemohla pomalu ani dojit k autu a brecela jsem,ze se to zase asi nepovedlo,byla jsme presne 6 den po ET.Kolikaty jsi den po ET??

pajka00
4. bře 2010

Mně dělali et ve čtvrtek a v sobotu za týden jsem si dělala test🙂

pecicka
4. bře 2010

suzzi od minulého čtvrtku takže 7den bez dne ET

suzanna
4. bře 2010

pajka ja jsem ty cipky nakonec pak nebrala,protoze mi prave taky zavbirali jen na chvilku,tak jsem si rekla,ze to k tehu vlastne patri tak na co to do sebe strkat....a zvracis?

pecicka
4. bře 2010

Paji a měla jsi tam něco?

broukb
4. bře 2010

cibka jela na OPU ...pro mimouše až za chvilku 😀
Peci jak se cítíš-???a ty nakonec do tý práce chodíš?? 😕
Já mám koneřně termín na UTZ v pondělí 15.3 v 9.00 😀 je to sice pořád za dlouho, ale už je aspon pevný termín

suzanna
4. bře 2010

peci myslim,ze je to na dobre ceste 🙂 😵

vysocanka
4. bře 2010

Broucku aspon mas se na co tesit

broukb
4. bře 2010

Peci já měla taky 5 denní a testovala jsem 8 den v sobotu jsem byla a další neděli jsem testla 😀 takže bych být tebou ještě chvilku počkala

pecicka
4. bře 2010

suzzi moc si to přeju, ani nevíš jak, to první zklamání bylo velké

broukb
4. bře 2010

vysočanko ty jdeš kdy??

pajka00
4. bře 2010

Peci myslím, že když testneš v sobotu-stejně jako já, tak by tam už něco mělo být....já jsem tam měla slabou //🙂
Já ty čípky beru, protože mi pomáhají....jinak jsem sváděla boj celé dopoledne...tak je mi jakž takž.....nezvracím naštěstí🙂

pecicka
4. bře 2010

broučku zdravím 🙂

vysocanka
4. bře 2010

ja jdu 9/3 😀

suzanna
4. bře 2010

pajka to me prave taky bylo jen blbe ,jsem si rikala lepsi by mozna bylo se poblinkat a cloveku by se ulevilo,ale jeste par tydnu a bude to pryc 😉
peci ja testovala 8 den po ET tak si take myslim,ze o vikendu to muzes zkusit 😉

pecicka
4. bře 2010

paji-tak já dneska koupím testík a v sobotu to natajno zkusím, ale budu se bát jako hrom
a jak dlouho jsi měla kultivaci?

pecicka
4. bře 2010

holky já se jdu projít na sluníčko, mám doplnění řas, tak kolem 12hod budu zase tady 🙂